Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2020 » Gegužės » 31

Elon Musk’s Wife Plans to Legally Sell Her Soul for $10 Million

Elon Musk’s Wife Plans to Legally Sell Her Soul for $10 Million
  • 31.05.2020
  • 0.0 Reitingas
  • 1322 Peržiūros
  • Aptarti

Elon Musk’s wife is legally selling her soul for $10 million in an upcoming art exhibition in Los Angeles.

According to Grimes, the May 28 art exhibition – titled ‘Selling Out‘ – will feature a legal document that entitles the purchaser to a percentage of her soul.

Nypost.com reports: That nugget of Grimes’ essence will be sold along with sundry other prints, drawings and photographs by the the singer whose given name is Claire Elise Boucher but prefers “C,” according to Bloomberg. The 32-year-old Canadian musician told the magazine this week that she doesn’t actually think it will sell.

“I didn’t want anyone to buy it, so I said we should just make it $10 million and then it probably won’t sell,” she said of the outsized starting bid. As she discussed the legitimacy of the stunt with her lawyer, she became more intrigued with the concept, she said.

“The deeper we got with it, the more philosophically interesting it became,” said the new mom of baby boy X Æ A-Xii, born earlier this month. The father is SpaceX CEO Elon Musk, 48.

“Also, I really wanted to collaborate with my lawyer on art,” she continued. “The idea of fantastical art in the form of legal documents just seems very intriguing to me.”

As the world reels from the coronavirus pandemic, Grimes also admitted that the costly statement on “selling out” was coming at a somewhat awkward time.

“With the current state of the world, do you want to put something up for $10 million?” she asked, rhetorically, and added that she’ll take the “best offer” — thus leaving it up to the public to decide what her soul is worth.

Her soul is by far the priciest piece of the exhibit. Other works, such as the edgy-whimsical print illustration titled “Seldon Crisis” from 2016, will start at a modest $500.

The “Miss Anthropocene” singer explained that she considered herself a fine artist long before she started writing electro-pop music.

“I made art 10, 12 years before I ever touched a keyboard,” she said. “I see myself as a visual artist first and foremost, and I’ve always felt strange that people know me for music.”

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:42 Kaip keičiasi vyro reikalavimai moteriai, kai jis iš tiesų myli
Ar pastebėjote šiuos vyrų reikalavimus? Nuolat diskutuoja apie kažkokią tobulą porą. Įdomiausia tai, kad ji ne visada net egzistuoja. Ypač jei jie aptarinėja ne tik išvaizdą, bet ir charakterį. Moterys, būkime atviri, taip pat yra nuodėmingos....

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:23 Po kokių žmogaus frazių suprantu, kad jis yra tingus ir silpnas
Mūsų frazės visada buvo ir bus atspindys to, kas vyksta mūsų viduje. Jei žmogus yra stiprus ir drąsus, jo kalba skirsis nuo, pavyzdžiui, tinginio ir silpno žmogaus. Labai svarbu išmokti atskirti šiuos dalykus žmonių kalboje. Juk taip iš karto suprasi...

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:06 Kaip suprasti iš vyro, ar jūs jam esate mėgstamiausia moteris, ar jis tiesiog prie jūsų pripratęs?
Vyras gali gyventi su moterimi dėl įvairių priežasčių. Iš pradžių taip, meilė ir trauka dažnai vaidina svarbų vaidmenį. Tačiau bėga metai. Ir nebėra taip, kad vyras gyvena su moterimi tik todėl, kad ją nuoširdžiai myli. Galbūt jis tiesiog prie jos pr...

Skaityti daugiau