Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2020 » Rugsėjo » 9

Huge Convoy of Patriots Drive To Salem, Oregon and Beat Sh*t Out of BLM & Antifa

Huge Convoy of Patriots Drive To Salem, Oregon and Beat Sh*t Out of BL
  • 09.09.2020
  • 0.0 Reitingas
  • 518 Peržiūrų
  • Aptarti

The patriotic residents of Salem, Oregon put major American cities including Portland to shame, running Antifa and Black Lives Matter protesters out of town as soon as they showed their faces and threatened to cause a scene.

Patriotic residents of the Oregon state capital Salem teamed up with patriots from nearby towns to settle some scores with BLM protesters and drive them out of the town center, unlike in Portland where they have rioted for over 100 nights straight.

We’re here for freedom,” announced one of the protesters, before others chanted “USA! USA! USA!”

Hundreds of patriots gathered in nearby Oregon City on Monday afternoon at the start of a convoy, before driving to the Salem State Capitol where they were confronted by BLM protesters.

The patriot caravan was organized a week after a member of Patriot Prayer was shot and killed by an Antifa member at the end of a similar caravan.

Journalism students from South Salem High School, on the ground to witness the scene, said that both sides were armed – the Trump supporters with ‘lots of weapons’ including guns, bats, batons, knives and bear spray. 

The BLM side was armed with baseball bats, and both sides stood on opposite sidewalks, hurling insults and chants at each other.

Patriots, News, US, BLM, Antifa

Participants in Monday’s celebration were told on Facebook: ‘Follow the flags’

Patriots, News, US, BLM, Antifa

Some of the Trump supporters brought their trailers along with them for Monday’s caravan

When it comes to an armed clash, there is never any doubt who will emerge the victor between patriots and far-left radicals.

Patriots, News, US, BLM, Antifa

BLM protester wails on the ground during clashes between patriots and radical leftists in Salem, Oregon on Monday.

Patriots, News, US, BLM, Antifa

Skirmishes between patriots and BLM protesters ended with police intervention and the leftists fleeing the city center.

Patriots, News, US, BLM, Antifa

One man was doused with water after apparently having some sort of chemical irritant fired into his eyes

As dusk fell and the BLM protesters fled the scene, a calm returned and the flag-waving Trump supporters were left chatting on the grass in front of the Capitol. 

The earlier caravan was organized on Facebook, and intended ‘to show our support for our great President Donald J. Trump and keep the momentum for Trump alive in Oregon.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:42 Kaip keičiasi vyro reikalavimai moteriai, kai jis iš tiesų myli
Ar pastebėjote šiuos vyrų reikalavimus? Nuolat diskutuoja apie kažkokią tobulą porą. Įdomiausia tai, kad ji ne visada net egzistuoja. Ypač jei jie aptarinėja ne tik išvaizdą, bet ir charakterį. Moterys, būkime atviri, taip pat yra nuodėmingos....

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:23 Po kokių žmogaus frazių suprantu, kad jis yra tingus ir silpnas
Mūsų frazės visada buvo ir bus atspindys to, kas vyksta mūsų viduje. Jei žmogus yra stiprus ir drąsus, jo kalba skirsis nuo, pavyzdžiui, tinginio ir silpno žmogaus. Labai svarbu išmokti atskirti šiuos dalykus žmonių kalboje. Juk taip iš karto suprasi...

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:06 Kaip suprasti iš vyro, ar jūs jam esate mėgstamiausia moteris, ar jis tiesiog prie jūsų pripratęs?
Vyras gali gyventi su moterimi dėl įvairių priežasčių. Iš pradžių taip, meilė ir trauka dažnai vaidina svarbų vaidmenį. Tačiau bėga metai. Ir nebėra taip, kad vyras gyvena su moterimi tik todėl, kad ją nuoširdžiai myli. Galbūt jis tiesiog prie jos pr...

Skaityti daugiau