Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 17

Juodos būtybės kambaryje

Sveiki, nežinau net kaip aprašyti ką aš mačiau. Man buvo kažkur apie 8 metai, miegojau pas močiute kaime (Vilainiose prie vasariškių). Gal ir butu įprastas miegojimas pas močiute, bet miegojau kitam kambarį kažkur už 3 metru nuo jų.

Miegojau sau ramiai ir tada prasidėjo. Išgirdau kažkokį neaiškų cypimą, užimą. Mėginau pajudėti bet niekaip negalėjau lig būčiau paralyžiuotas. Ir tada pasirodė kažkokios juodos neaiškios figūros. Labai bijojau.

Tuomet viena ta būtybė prie manęs priėjo kažką pradėjo man daryti prie rankos. Aš tik suspaudžiau kumščius iš baimes ir užsimerkiau, tuomet pajutau labai didelį skausmą savo rankoje lig durtu su peiliu į ją. Pradėjau iš skausmo rėkti. Bet atrodo lik manęs niekas nebūtų girdėję nors seneliai buvo kitam kambarį.

Po to nežinau kas atsitiko, kas po to vyko tiesiog nežinau lyg bučiau praradęs sąmonę. Po kažkiek laiko atsipeikėjau. Tuomet jau galėjau pajudėti. Staigiai pašokau nieko jau nebuvo saulė jau kilo. Buvau užkimęs vos galėjau prakalbėti, jutau skausmą rankoje lig kažkas būtų man į kaulą dūrę, bet po keliu minučių skausmas dingo, ranka buvo apdraskyta ir viskas.

Močiutei pabudus nuėjau jos paklausti ar nieko negirdėjo, keistu garsu ar kaip aš rėkiau. Močiute pasakė kad nieko negirdėjo. Štai mano istorija. Nežinau kas ten buvo ar ką jie darė bet tos nakties niekada nepamiršiu. Kokią baimę aš jutau, skausmą, neviltį, man atrodė, kad ta naktis truks visą amžinybę. Gal kažkas ką nors yra matę ar patyrę, prašau parašykit man. Norėčiau sužinoti su kuo turėjau reikalą.

Atsiuntė: Faustas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 15:35 A Network Of Lakes Containing Liquid Water Discovered On Mars
A network of lakes containing liquid water is hidden under ice at the south pole of a neighboring planet. Prior to new observations, astronomers believed that there was only a large salt lake on Mars. Now, it may be possible to find common life forms on the neighboring planet....

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 15:17 The Vinoy Hotel: Haunted History And Shadow Entities

There are a few wonderful hotels on the Gulf Coast that deserve attention, not only for the opulence they afford to their guests, whether across the nation or the world, Florida can boast of some of the very best places of hospitality that should not go unnoticed.

...

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 15:17 Leading NASA Scientist Who Assured The Existence Of Life After Death
The concept of life after death or the afterlife is often brought up in a religious aspect, but now even scientists weigh in on whether or not one of the biggest mysteries of life exists. NASA rocket engineer Wernher von Braun said that the afterlife exists, and science can prove it....

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 15:07 The Bizarre Story Of The Curse Of Basano Vase

This fancy little vessel (see photo below); made of carved silver during the latter half of the 15th century, is the object of Italian folklore that continues to frighten and inspire.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 10:24 Varškės pyragas be kiaušinių
Viena mano draugė paklausė, o kodėl tu šį varškės pyragą gamini be kiaušinių, juk vist tiek veganišku jis dėl to netaps, nes yra naudojama varškė. Galiu tik pasakyti, kad jis tiesiog čia nereikalingas, net be jo gaunasi viskas puikiai. Pamėginkite ir įsitikinsite....

Skaityti daugiau