Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 17

Keistas susitikimas miške

Dažnai lankausi šiame tinklapyje tai pamaniau pasidalinsiu savo patirtimi. Viskas ką dabar pasakosiu įvyko šios vasaros pradžioje. Išėjau apie 20:00 valandą vakaro pasivaikščioti po apylinkes, tiesiog tą vakarą šovė tokia mintis tikriausiai iš neturėjimo ką veikti.

būtybės, miškas, atsitikimai, nutikimai, mistinės istorijos, istorijos

Su savimi pasiėmiau ir šunį. Eidamas pamiške tolumoje maždaug už 1-2 kilometrų virš miško pastebėjau šviesą, pamaniau žaibas, bet negirdėjau jokio griaudėjimo. Dar keista buvo tai, kad šviesa rodėsi kokias 5-6 sekundžių. Kiek išsigandau ir pradėjau eiti toliau, šuo kažkodėl pradėjo cypti.

Sprendžiant kiek laiko vaikščiojau visa tai vyko apie 21:00. Pradėjau eiti link namų, namai buvo maždaug už kilometro. Praktiškai visą kelią reikėjo eiti pamiške kol galų gale mano šuo sustojo vietoje ir padėjo urgzti ir tempti mane link miško.

Staiga šuo nurimo ir išgirdau miške traškėjimą tarsi žingsnius. Pamaniau, kad tai gyvūnas, truputį paėjau į mišką ir pamačiau daug juodų siluetų. Jie buvo lyg ir kaip žmogaus, visi jie stovėjo ir tarsi spoksojo į mane. Jie buvo tarsi su kažkokiais gobtuvais.

Tikriausiai niekada gyvenime nebuvau labiau išsigandęs nei tada. Kiek pamenu jie visi stovėjo ir visiškai nejudėjo kol aš nepradėjau bėgti. Paleidau šunį ir bėgau link namų, mačiau kaip jie juda link manęs. Parbėgęs namo pasigedau šuns, bet po kokių 5-6 minučių jis parbėgo. Įsileidau jį į namus ir užsirakinau, jis buvau visiškai sveikas.

Visą naktį stebėjau ar tu “ateivių“ nesimato. Dabar stengiuosi vengti tos vietos tik labai dažnai susimąstau kas ten buvo? Pamaniau kad kokia satanistų grupuotė, tik tai šviesai kažkaip nerandu paaiškinimo. Nežinau ar tikėti tuo ką mačiau. Siaubo filmų praktiškai nežiūriu, alkoholio, narkotikų nevartoju. Jei turite panašios patirties pasidalinkite.

Atsiuntė: Anonimas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 15:35 A Network Of Lakes Containing Liquid Water Discovered On Mars
A network of lakes containing liquid water is hidden under ice at the south pole of a neighboring planet. Prior to new observations, astronomers believed that there was only a large salt lake on Mars. Now, it may be possible to find common life forms on the neighboring planet....

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 15:17 The Vinoy Hotel: Haunted History And Shadow Entities

There are a few wonderful hotels on the Gulf Coast that deserve attention, not only for the opulence they afford to their guests, whether across the nation or the world, Florida can boast of some of the very best places of hospitality that should not go unnoticed.

...

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 15:17 Leading NASA Scientist Who Assured The Existence Of Life After Death
The concept of life after death or the afterlife is often brought up in a religious aspect, but now even scientists weigh in on whether or not one of the biggest mysteries of life exists. NASA rocket engineer Wernher von Braun said that the afterlife exists, and science can prove it....

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 15:07 The Bizarre Story Of The Curse Of Basano Vase

This fancy little vessel (see photo below); made of carved silver during the latter half of the 15th century, is the object of Italian folklore that continues to frighten and inspire.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 10:24 Varškės pyragas be kiaušinių
Viena mano draugė paklausė, o kodėl tu šį varškės pyragą gamini be kiaušinių, juk vist tiek veganišku jis dėl to netaps, nes yra naudojama varškė. Galiu tik pasakyti, kad jis tiesiog čia nereikalingas, net be jo gaunasi viskas puikiai. Pamėginkite ir įsitikinsite....

Skaityti daugiau