Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Skaitytojo Naujiena » 2019 » Vasario » 17

Keistas susitikimas miške

Dažnai lankausi šiame tinklapyje tai pamaniau pasidalinsiu savo patirtimi. Viskas ką dabar pasakosiu įvyko šios vasaros pradžioje. Išėjau apie 20:00 valandą vakaro pasivaikščioti po apylinkes, tiesiog tą vakarą šovė tokia mintis tikriausiai iš neturėjimo ką veikti.

būtybės, miškas, atsitikimai, nutikimai, mistinės istorijos, istorijos

Su savimi pasiėmiau ir šunį. Eidamas pamiške tolumoje maždaug už 1-2 kilometrų virš miško pastebėjau šviesą, pamaniau žaibas, bet negirdėjau jokio griaudėjimo. Dar keista buvo tai, kad šviesa rodėsi kokias 5-6 sekundžių. Kiek išsigandau ir pradėjau eiti toliau, šuo kažkodėl pradėjo cypti.

Sprendžiant kiek laiko vaikščiojau visa tai vyko apie 21:00. Pradėjau eiti link namų, namai buvo maždaug už kilometro. Praktiškai visą kelią reikėjo eiti pamiške kol galų gale mano šuo sustojo vietoje ir padėjo urgzti ir tempti mane link miško.

Staiga šuo nurimo ir išgirdau miške traškėjimą tarsi žingsnius. Pamaniau, kad tai gyvūnas, truputį paėjau į mišką ir pamačiau daug juodų siluetų. Jie buvo lyg ir kaip žmogaus, visi jie stovėjo ir tarsi spoksojo į mane. Jie buvo tarsi su kažkokiais gobtuvais.

Tikriausiai niekada gyvenime nebuvau labiau išsigandęs nei tada. Kiek pamenu jie visi stovėjo ir visiškai nejudėjo kol aš nepradėjau bėgti. Paleidau šunį ir bėgau link namų, mačiau kaip jie juda link manęs. Parbėgęs namo pasigedau šuns, bet po kokių 5-6 minučių jis parbėgo. Įsileidau jį į namus ir užsirakinau, jis buvau visiškai sveikas.

Visą naktį stebėjau ar tu “ateivių“ nesimato. Dabar stengiuosi vengti tos vietos tik labai dažnai susimąstau kas ten buvo? Pamaniau kad kokia satanistų grupuotė, tik tai šviesai kažkaip nerandu paaiškinimo. Nežinau ar tikėti tuo ką mačiau. Siaubo filmų praktiškai nežiūriu, alkoholio, narkotikų nevartoju. Jei turite panašios patirties pasidalinkite.

Atsiuntė: Anonimas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau