Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Kovo » 6

Namus lanko nežemiškos būtybės?

Šiame tinklapyje radau daug istorijų apie NSO, manau parašysiu ir savo. Savo tikrojo vardo minėti nenoriu, man 17 metų, gyvenu vienkiemyje, netoli Kauno, pats suprantu, kad tuo ką dabar papasakosiu tikėti sunku, bet tai jūsų pasirinkimas.

paranormalios istorijos, pasakojimas, nutikimai, atsitikimai, mistinė

Buvo vėlus vasaros vakaras, tėvai buvo išvažiavę į svečius Kaune. Aplink kaimynų neturėjau, tad vienam buvo nejauku, užsirakinau duris, užsidariau langus, jaučiausi gan saugiai. Mano tėvas namuose turėjo šautuvą, nes mėgdavo medžioti ir aš truputi mokėjau juo naudotis ir dar kieme lakstė palaidas šuo.

Tiesiog kaip ir įprasta vakarą sėdėjau namie prie kompiuterio, buvau kompiuterinių žaidimų mėgėjas, kol neišgirdau šuns lojimo. Iškart šokau prie lango, langas ėjo į mišką ir matėsi dalis kelio. Pažiūrėjęs per tėvų miegamojo langą pamačiau, kad šuo atsirėmęs priekinėmis letenomis į tvorą.

Iš pradžių pamaniau gal kokį gyvūną pamatė, kol neišgirdau šuns cypimo. Jis cypė tarsi jam labai skaudėtu ir staiga nutilo. Atsimenu, kaip visas drebėdamas nuėjau prie lango mano šuns niekur nesimatė. Įjungiau kieme šviesas ir išbėgau į lauką apibėgau visą kiemą ir niekur neradau savo šuns, iki šiol gailiuosi, kad neįsileidau jo į vidų.

Apsidairęs aplink grįžau namo ir griebiau telefoną, bandžiau prisiskambint mamai, bet ji neatsiliepė, o po to ir tėvui, bet jis taip pat neatsiliepė. Įsijungiau visas šviesas name ir sėdėjau pirmame aukšte (mano kambarys buvo antrame), viskas buvo ramu kokias 10 minučių. Kiek atsimenu buvo vienuolikta valanda vakaro ir staiga tas beldimasis į duris… Tyliai priėjau prie durų ir pasakiau: – kas ten? Jokio atsakymo neišgirdau, net nežinojau ką daryt. Miegot eit negalėjau, nes reikėjo sulaukti tėvų, tuo metu galvoja sukosi viena mintis, kad greičiau viskas baigtųsi.

Kelias akimirkas pamaniau, kad sapnuoju. Praėjus kokiai 10 minučių vėl išgirdau tą beldimą į duris, jis buvo gal su kokių 10-15 sekundžių tarpais. Nubėgau į antrą ir aukštą ir vos nenualpau iš išgąsčio. Prie įėjimo į mano kambarį stovėjo “būtybė“, pasistengsiu kuo tiksliau ją apibūdinti.

Jis beveik tokios pačios formos kaip žmogus, kaip supratau jos galva buvo neįprastai didelė. Išbėgau į kiemą, vos išbėgęs pamačiau, tą baltą šviesą, ji ėjo iš miško pusės. Išbėgau pro kitą kiemo pusę ir tolumoje pamačiau mašiną. Bėgau link jos, ačiū dievui ten buvo mano tėvų mašina. Pribėgau prie kelio sustabdžiau mašiną. Tėvai iškart išlipo ir paklausė kas atsitiko, aš vos galėjau kalbėt, baimė atslūgo gal po kokių trijų dienų.

Dabar šį įvykį prisimenu kaip sapną ir negaliu patikėti kad tai buvo tikrovė. Kitą rytą tėvai iškvietė policiją, apžiūrėjusi namą policiją nerado jokio įsilaužimo pėdsako, keista tai kodėl tėvai nematė tos šviesos. Pasakiau policijai apie šunį, apieškoję apylinkes radome šunį. Jis buvo įkritęs į kažkokią duobę, susilaužė koją.

Iki šiol lankausi pas psichologą, jis sako, kad tai buvo sapnas, bet nei policija, net psichologas negali paaiškinti, kodėl šuo išbėgo iš kiemo. Manau pasauliui reikia labiau atkreipti dėmesį į paslaptingus dingimus, keistas žmonių istorijas. Esu įsitikinęs, kad visatoje mes ne vieni, o tas kylantis klausimas ko kitos gyvybės nori iš mūsų, taip ir lieka neatskleistas.

Taigi laukiu jūsų nuomonės, gal bent kas nors iš jūsų patikės, nes dabar normaliai gyventi negaliu, nemiegu naktimis. Nepatariu nei vienam to patirti, Ruošiamės kraustytis iš to vienkiemio ir tikiuosi, kad išsikraustysime.

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

avatar
0
2
Žinoma, kad reikia tikėti.... kas labiau domisi NSO pastebės daug ivairių dalyku pasaulio internetiniuose puslapiuose... tik bėda lietuvoje dau rasti medžiagos apie tai... bet tikrai yra daug įdomių pasaulyje nepaiškinamu įvykiu... Jei rusų kalba supranta kas visada užsukite ufospace.net ten skelbiu daug apie tai informacijos... nes rusu kalba daugiau apie tai rašoma...
avatar
1
Sveikas. Tikrai yra tokių, kurie tiki! Aš pati neabejinga ir tikrai pritariu, kad mes ne vieni.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 10:24 Varškės pyragas be kiaušinių
Viena mano draugė paklausė, o kodėl tu šį varškės pyragą gamini be kiaušinių, juk vist tiek veganišku jis dėl to netaps, nes yra naudojama varškė. Galiu tik pasakyti, kad jis tiesiog čia nereikalingas, net be jo gaunasi viskas puikiai. Pamėginkite ir įsitikinsite....

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 07:39 Where did the millions of bird mummies come from in Egyptian tombs?
According to recent studies, thousands and thousands of remains of mummified birds, from predators to ibises, have been found in burials from the times of Ancient Egypt. But where did the Egyptian priests get such an abundance of animals for mummification?...

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 22:15 Soon Earth Will Plunge Into Mini Ice Age For 30 Years
Some time ago, information appeared that the planet could be colder. The reason for this is the long solar minimum. While everyone around is promoting global warming, new discoveries of scientists will be ignored....

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 22:07 The Mystery Of Black River House Murders

Few people outside the immediate vicinity may even be aware of the little town of Kildubhan were it not for the dreadful events of 1992. The village in which Black River House stands is a traditional rural community most notable for its strong system of superstition and ancestral respect.

...

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 22:07 Submarine-Like Object Discovered In Antarctic Ice

A virtual explorer under the nickname MrMBB333 posted a video on his YouTube channel showing a very large object lost in the midst of the melting ice of Antarctica. Some users immediately dubbed the object a submarine.

...

Skaityti daugiau