Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Skaitytojo Naujiena » 2019 » Kovo » 6

Namus lanko nežemiškos būtybės?

Šiame tinklapyje radau daug istorijų apie NSO, manau parašysiu ir savo. Savo tikrojo vardo minėti nenoriu, man 17 metų, gyvenu vienkiemyje, netoli Kauno, pats suprantu, kad tuo ką dabar papasakosiu tikėti sunku, bet tai jūsų pasirinkimas.

paranormalios istorijos, pasakojimas, nutikimai, atsitikimai, mistinė

Buvo vėlus vasaros vakaras, tėvai buvo išvažiavę į svečius Kaune. Aplink kaimynų neturėjau, tad vienam buvo nejauku, užsirakinau duris, užsidariau langus, jaučiausi gan saugiai. Mano tėvas namuose turėjo šautuvą, nes mėgdavo medžioti ir aš truputi mokėjau juo naudotis ir dar kieme lakstė palaidas šuo.

Tiesiog kaip ir įprasta vakarą sėdėjau namie prie kompiuterio, buvau kompiuterinių žaidimų mėgėjas, kol neišgirdau šuns lojimo. Iškart šokau prie lango, langas ėjo į mišką ir matėsi dalis kelio. Pažiūrėjęs per tėvų miegamojo langą pamačiau, kad šuo atsirėmęs priekinėmis letenomis į tvorą.

Iš pradžių pamaniau gal kokį gyvūną pamatė, kol neišgirdau šuns cypimo. Jis cypė tarsi jam labai skaudėtu ir staiga nutilo. Atsimenu, kaip visas drebėdamas nuėjau prie lango mano šuns niekur nesimatė. Įjungiau kieme šviesas ir išbėgau į lauką apibėgau visą kiemą ir niekur neradau savo šuns, iki šiol gailiuosi, kad neįsileidau jo į vidų.

Apsidairęs aplink grįžau namo ir griebiau telefoną, bandžiau prisiskambint mamai, bet ji neatsiliepė, o po to ir tėvui, bet jis taip pat neatsiliepė. Įsijungiau visas šviesas name ir sėdėjau pirmame aukšte (mano kambarys buvo antrame), viskas buvo ramu kokias 10 minučių. Kiek atsimenu buvo vienuolikta valanda vakaro ir staiga tas beldimasis į duris… Tyliai priėjau prie durų ir pasakiau: – kas ten? Jokio atsakymo neišgirdau, net nežinojau ką daryt. Miegot eit negalėjau, nes reikėjo sulaukti tėvų, tuo metu galvoja sukosi viena mintis, kad greičiau viskas baigtųsi.

Kelias akimirkas pamaniau, kad sapnuoju. Praėjus kokiai 10 minučių vėl išgirdau tą beldimą į duris, jis buvo gal su kokių 10-15 sekundžių tarpais. Nubėgau į antrą ir aukštą ir vos nenualpau iš išgąsčio. Prie įėjimo į mano kambarį stovėjo “būtybė“, pasistengsiu kuo tiksliau ją apibūdinti.

Jis beveik tokios pačios formos kaip žmogus, kaip supratau jos galva buvo neįprastai didelė. Išbėgau į kiemą, vos išbėgęs pamačiau, tą baltą šviesą, ji ėjo iš miško pusės. Išbėgau pro kitą kiemo pusę ir tolumoje pamačiau mašiną. Bėgau link jos, ačiū dievui ten buvo mano tėvų mašina. Pribėgau prie kelio sustabdžiau mašiną. Tėvai iškart išlipo ir paklausė kas atsitiko, aš vos galėjau kalbėt, baimė atslūgo gal po kokių trijų dienų.

Dabar šį įvykį prisimenu kaip sapną ir negaliu patikėti kad tai buvo tikrovė. Kitą rytą tėvai iškvietė policiją, apžiūrėjusi namą policiją nerado jokio įsilaužimo pėdsako, keista tai kodėl tėvai nematė tos šviesos. Pasakiau policijai apie šunį, apieškoję apylinkes radome šunį. Jis buvo įkritęs į kažkokią duobę, susilaužė koją.

Iki šiol lankausi pas psichologą, jis sako, kad tai buvo sapnas, bet nei policija, net psichologas negali paaiškinti, kodėl šuo išbėgo iš kiemo. Manau pasauliui reikia labiau atkreipti dėmesį į paslaptingus dingimus, keistas žmonių istorijas. Esu įsitikinęs, kad visatoje mes ne vieni, o tas kylantis klausimas ko kitos gyvybės nori iš mūsų, taip ir lieka neatskleistas.

Taigi laukiu jūsų nuomonės, gal bent kas nors iš jūsų patikės, nes dabar normaliai gyventi negaliu, nemiegu naktimis. Nepatariu nei vienam to patirti, Ruošiamės kraustytis iš to vienkiemio ir tikiuosi, kad išsikraustysime.

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
2
Žinoma, kad reikia tikėti.... kas labiau domisi NSO pastebės daug ivairių dalyku pasaulio internetiniuose puslapiuose... tik bėda lietuvoje dau rasti medžiagos apie tai... bet tikrai yra daug įdomių pasaulyje nepaiškinamu įvykiu... Jei rusų kalba supranta kas visada užsukite ufospace.net ten skelbiu daug apie tai informacijos... nes rusu kalba daugiau apie tai rašoma...
avatar
1
Sveikas. Tikrai yra tokių, kurie tiki! Aš pati neabejinga ir tikrai pritariu, kad mes ne vieni.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)
18.11.2021 laikas 22:52 Receptai | Patiekalai Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai Avienos kepsnys-pjausnys su kaulu keptuvėje su Farfalle makaronais
Vieną kartą keliaujant Niujorke (New York) buvau pakviesta į vieną gimtadienį, kur susirinko nemažai žmonių. Buto šeimininkė tą kartą ruošė avienos kepsnius - pjausnius ir man teko stebėti visą gamybos procesą.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:04 Vyro nekrologas įspėja "neskiepytus": "Nedarykite to, jei nesate pasirengę kentėti ir mirti"
vakcina, Moderna, pandemija, Didžioji farmacija, biologinis ginklas, pavojingi vaistai, farmacinis sukčiavimas, spygliuotasis baltymas, tiesa, neskiepyti, mirtis nuo vakcinos, blogi gydytojai, bloga sveikata, bloga medicina...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 18:29 Potvyniai ir nuošliaužos užfiksuoti 4 Kolumbijos departamentuose

Kolumbijoje tęsiantis lietingam sezonui, pastarosiomis dienomis pranešta apie kelis potvynių ir nuošliaužų atvejus Kindijo, Antiokijos, Risaraldos ir Kaukos departamentuose.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:26 Garstyčios nuo peršalimo
Daugelis skaitytojų turi prisiruošę vaistažolių, uogų ir t.t. atsargų. Kiekviena vietovė turtinga savais vaistiniais augalais. Bet tie, kurie neprisirenka vaistažolių, gali pasigydyti ir kitais būdais.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:18 Nuo nemigos ir nuospaudų

Siūlau receptus nuo nemigos, nuospaudų ir imuniteto stiprinimui. Kad sustiprėtų imunitetas, perku medų (3 litrų stiklainį), išpilstau į dvi talpas po 1,5 I (tinka stiklainiai nuo majonezo). Imu 1,5 I stiklainį medaus, sumaišau jį su 0,5 kg citrinų, kurias sumalu mėsmale.

...

Skaityti daugiau