Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 28

Kauno fortuose vaidenasi

Kauniečiai žino, kad naktį arba vakare negalima eiti į II-ajį ir IX-ajį fortą, galit tikėti ar ne, bet ten vaidenasi! Taigi papasakosiu apie IX fortą. Kaip žinote šiame forte buvo laikoma daug žydų ir kitų kalinių, jie buvo žudomi, kankinami, mušami. Forto budėtojai yra ne kartą girdėję keistus garsus: „Uždaruose patalpose jausdavosi šalta energija, tarsi kažkas tave seka.“, „Girdėjosi geležinių laiptų dundėjimas“(forte yra geležiniai laiptai, ir po jais yra kamera, kurioje kalinys nuo laiptų garso (kai kiti kaliniai jais lipdavo) tiesiog išprotėdavo).

Fortas, vaidenasi, Kaunas, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos

Net šiandien, po šiurpių masinių žudynių forte praėjus ne vienam dešimtmečiui, IX forto muziejaus darbuotojos požemiuose esančiuose tuneliuose vienos nevaikščioja. „Kai sustojome nusifotografuoti, draugė pradėjo spiegti. Jai lyg nematoma ranka palietė plaukus. Žiūrėdami nuotraukas virš galvos išvydome švieselę. Dar atidžiau pažvelgus pasirodė, jog tai žmogaus kaukolė“, – pasakoja žmonės.

II fortas

Žmonės vaikščiodami po antrąjį fortą dažnai sutinka keistus reiškinius – nuotraukose matosi vaiduokliai, vaikščioja šešėliai, kažkas „kutena“ plaukus… Štai jums žmonių komentarai:

„tikrai ten vaidenasi vyrai, pats buvau ten su savo drauge šiaip nuėjom pirmą karta apsižvalgyt, bet taip gavosi, kad jau vos sutemus ėjom ten, tai tik pabuvom 5 min, į vidų nėjome, baugu pasidarė. Ir ne veltui, po gero mėnesio pažiūrėjau aš tas nuotraukas ir vienoj nuotraukoj 2 dvasias užfiksuotas radau, kas įdomiausia, kad tos dvasios raudonos spalvos, ir atrodo taip lyg šauktųsi pagalbos. Visame forte vaidenasi, nes kai tik būnu labai arti tu fortų, visada jaučiu kažką nežemiško..“

„nueikit ten 12h nakties ir labai abejoju ar išeisit, teko būti tam koridoriui kur per sienas šešėliai vaikšto… “

O ar jūs esate patyrę ką nors antgamtiško Kauno fortuose? pasidalinkite savo patirtimi komentaruose.

Atsiuntė Austėja

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.09.2020 laikas 15:13 Greitas pyragas su kefyru be kepimo miltelių

Greitai pagaminamas bei labai švelnaus skonio kefyro pyragas. Rekomenduojame išbandyti šį receptą - tai tobulas pasirinkimas tiems, kas nenori leisti daug laiko virtuvėje, bet vis tiek nori pasilepinti skaniu desertu.

...

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 15:04 Soros Coalition Plotting Election Day ANARCHY to ‘Fight’ Trump Win
A massive network of George Soros-funded activists are plotting nationwide anarchy from Election Day onward if President Trump wins.

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 15:04 Kriaušių ir svarainių uogienė
Tai yra ganėtinai neįprasta, bet neprasta uogienė, su kuria mes dažnai gardiname įvairius pyragus (tai yra naudojame įdarams). Taip pat man skanu prie labai saldžių blynelių.

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 14:53 Obama Demands Senate Put off Vote on New Supreme Court Nominee Until After New President Is Elected
Barack Obama demanded that Republicans refrain from voting on a replacement for Ruth Bader Ginsberg until after the election, when he hopes Biden will win.

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 14:47 Trump Says He Will Nominate A Woman For Supreme Court Vacancy
President Trump said he planned to nominate a candidate to replace Ruth Bader Ginsburg as early as next week – and it will be a woman.

Skaityti daugiau