Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Tauta Siūlo » 2023 » Balandžio » 16

J. Blažytė: Apie du reiškinius

  • 16.04.2023
  • 0.0 Reitingas
  • 271 Peržiūr
  • Aptarti

J. Blažytė: Apie du reiškinius

Nuotrauka: J. Blažytės nuotr.

APIE DU REIŠKINIUS

Apie infantilumą (pagal A. Shaakov):

1. Idealizacija. Tikėjimas pasakų princais, stebuklingomis norų išsipildymo technikomis, turtus atnešančiomis dvasiomis ir visais kitais pasakų „pričindalais“.

2. Atsakomybės baimė. Nesugebėjimas savarankiškai priimti sprendimų, ryžtis permainoms, nustatyti asmenines ribas.

3. Neišvystytas intelektas. Siaura pasaulėžiūra bei interesų ratas, nesugebėjimas atskirti melo nuo tiesos, orientacija į minios nuomonę, naivumas. 

Apie „suknistą gyvenimą“ ir kaip viskas yra blogai (pagal J. Blažytę): 

1. Bloga valdžia. Kodėl????? Juk aš viską darau, kad būtų gera: eidamas balsuoti, aš vykdau visus „kalbančios dėžės“ nurodymus, pasitariu su namų bendrijos pirmininku, įsirėminu ir pasistatau ant židinio portretą to politiko, kurį palaiko žymiausias Lietuvos influenceris... Bet valdžia kaip nevykdo savo pažadų, taip nevykdo. Kodėl ????

2. Bloga sveikata. Kodėl???? Juk aš pasiskiepijau nuo visų pasaulyje cirkuliuojančių virusų, išgėriau Unikausko rekomenduotas tabletes ir papildus, pradėjau skaičiuoti kalorijas ir matuoti pilvo apimtį... Bet sveikata kaip negerėja, taip negerėja. Kodėl ????

3. Blogas darbdavys. Kodėl??? Juk aš jį ir cepelinais pavaišinau ir be muilo „sulindau“ ir net šventintu vandeniu apšlaksčiau. Bet jis kaip priekabiavo, taip ir toliau priekabiauja. Kodėl ????

4. Blogas sutuoktinis. Kodėl??? Juk aš jam ir marškinius išlyginau ir vaikus pagimdžiau ir raudonus stringus dėvėjau ir apatinėmis čakromis kvėpavau. O jis kaip negerbė manęs, taip ir toliau negerbia. Kodėl????

Kodėl, kodėl, kodėl???? Ogi todėl: skaityti tekstą nuo viršaus.

Autorius: J. Blažytės Facebook įrašas

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau