Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Kiti rašo » 2024 » Vasario » 15

J. Blažytė: NUSTOKIME MYžž....., UPS, KRŪPČIOTI

J. Blažytė: NUSTOKIME MYžž....., UPS, KRŪPČIOTI

Lietuvoje vėl nauja isterija: va, JAV prezidentu taps D. Trumpas ir niekas mūsų nebegins. Ajajai..

Leidinys The Washington Times įneša aiškumo:

„Vakarų leftistinė žiniasklaida sugrįžo prie „antitrumpiškos“ isterijos tam, kad sutrukdyti D. Trumpui grįžti į prezidento postą. Lygiai, kaip tai buvo 2016 metais, žiniasklaida nusileidžia iki atviro melo, iškraipo D. Trumpo žodžius bei pristato jį, kaip Putino pėstininką“.

Žibalo į ugnį papylė ir „nuo atminties sutrikimų“ kenčiantis J. Bidenas, kuris pranešė, kad „D. Trumpas kviečia Putiną užkariauti tas šalis, kurios skiria nepakankamai lėšų gynybai“.

Kaip rašo WT, „priešrinkiminiame mitinge D. Trumpas priminė, kad savo prezidentavimo metu jis akivaizdžiai sustiprino NATO pajėgumus, priversdamas bloko šalis atverti pinigines. O vienam iš NATO šalies lyderių priminė, kad „jeigu jis nepadidins įnašų į NATO biudžetą, tai Putinas su juo galės daryti ką nori“.

O agentūros Reuters pranešimas dar aiškesnis:

„Buvęs D. Trumpo nacionalinio saugumo tarybos vadovas K. Kellogg pareiškė, kad D.Trumpo pergalės prezidento rinkimuose atveju NATO aljansas bus transformuojamas ir jo pagalbos galės tikėtis tik tos šalys, kurios skirs gynybai ne mažiau, nei 2 proc nuo BVP“.

https://www.reuters.com/world/trump-adviser-proposes-new-tiered-system-nato-members-who-dont-pay-up-2024-02-13/

Nu, tai gal nustokime myž....ioti, ups, krūpčioti. Lietuva krašto gynybai skiria daugiau nei 2 proc nuo BVP ir jai jokie D. Trumpo grasinimai nėra aktualūs. Atvirkščiai – naudingi.

https://www.washingtontimes.com/news/2024/feb/13/same-old-story-media-recycle-russia-trump-hysteria/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Už pateiktą lankytojo į autoriaus nuomonę, paranormal.lt neatsako. Rašo: https://77.lt/jolanta.blazyte

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
10.04.2024 laikas 20:02 Receptai – Patiekalai Bananų sausainių pyragas: skanus ir greitas desertas be kepimo receptas
Jei mėgstate saldumynus, bet neturite pakankamai laiko gaminti, rekomenduojame labai greito ir lengvo deserto receptą. Jums nereikės vargti su tešla ir įjungti orkaitės. Pakanka po ranka turėti krekerių, bananų, šiek tiek cukraus ...

Skaityti daugiau

08.04.2024 laikas 15:22 Receptai – Patiekalai Vištienos krūtinėlė su malonia citrinos rūgštele. Skanus užkandis iš to, ką turite šaldytuve

Greitai, lengvai ir nebrangiai! Puikus skonis ir aromatas, kurį mėgsta ir suaugusieji, ir vaikai. Būtinai išbandykite - rekomenduoju.

Skaityti daugiau

03.04.2024 laikas 20:23 Receptai – Patiekalai Blyneliai (sklindžiai) su obuoliais (receptas)
Mano vyras turi labai aiškią nuomonę kai kuriais klausimais. Ir jis kartais savo tiesa būna taip įsitikinęs, kad neįmanoma jį perkalbėti. Tačiau, kartais aš jį pergudrauju. Kad ir su šiais sklindžiais. Jis visada sako, kad keptų o...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau