Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Tauta Siūlo » 2023 » Balandžio » 9

J. Blažytė: su gyvenimo džiaugsmu

  • 09.04.2023
  • 0.0 Reitingas
  • 537 Peržiūrų
  • Aptarti

J. Blažytė: su gyvenimo džiaugsmu

Nuotrauka: J. Blažytės Facebook nuotr.

SU GYVENIMO DŽIAUGSMU !!!!

Šv. Velykų šventės idėja yra ta, kad gyvenimas nugali mirtį. Tai – gyvenimo džiaugsmo šventė. 

Kai susimąstau apie gyvenimo džiaugsmą, dažnai prisimenu vieną istoriją apie dvi mergaites. Štai ji: 

„Kartą gyveno dvi mergaitės. Viena turėjo griežtą instrukciją, kurioje buvo surašyti nurodymai, kaip reikia gyventi laimingai. Kita gi teturėjo stebuklingą maišelį, kuriame buvo sudėti visokie menkniekiai. Pirmoji mergaitė pastoviai derinosi prie instrukcijos ir pagal jame nurodytus įvairius rodiklius matavo, kiek ji yra laiminga ir kiek ne. Antroji mergaitė su siaubu, o kartu su dideliu džiaugsmu suprato, kad ji yra laiminga iki begalybės, besirausdama savo smulkmenų maišelyje“. 

Esu skaičiusi daugybę instrukcijų ir patarimų, kaip reikia švęsti gyvenimą. Ir, deja, nežinau, kaip tos instrukcijos veikia. Turbūt, esu ta antroji mergaitė, kuri gyvenimo šventės ieško ne instrukcijose, o stebuklingame smulkmenų maišelyje. 

Smulkmena, bet.....argi nenuostabu Didžiojo Velykų šeštadienio vakarą tiesiog įmesti į puodą „desėtką“ svogūno lukštais apvyniotų kiaušinių, o po dešimties minučių pasijausti pačia ryškiausia pasaulio menininke: „ Wow, kaip gražiai aš čia tuos kiaušius nudažiau“. 

Smulkmena, bet ....argi nenuostabu po „kiaušinių-lukštų“ ceremonijos tiesiog įkristi į minkštasuolį ir patikinti save: „ai šiemet dėl nuodėmių neatgailausiu. Gal kada vėliau. Juolab kažkoks protingas žmogus yra pasakęs: „atgailauti niekada nevėlu – svarbu nepavėluoti nusidėti“.  

Smulkmena, bet.... argi nenuostabu šalia geltonų tulpių puokštės užsidegti iš Indijos parsivežtą gvazdikėlių aromato smilkalą ir įsivaizduoti, kad ši kompozicija yra pats gražiausias rankų darbo altorėlis. 

Smulkmena, bet...... argi nenuostabu tiesiog paleisti vieną vienintelę mintį: aš esu kūrėja visko, ko man šią akimirką reikia. 

Smulkmena, bet.....argi nenuostabu praverti po žiemos sezono dar nevalytą langą ir pamatyti ne tik nauja gyvybe kvėpuojantį mišką, bet ir didžiulį pasirinkimų lauką. Ir paskui ištarti sau: aš renkuosi džiaugtis. 

Linkiu visiems gražios gyvenimo Džiaugsmo šventės. Ir visiškai nesvarbu su kuo: ar su instrukcijomis ir rekomendacijomis „kaip turi būti“, ar tik su stebuklingu smulkmenų maišeliu.

Autorius: J. Blažytės Facebook įrašas

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau