Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Kovo » 5

Persekiotojas

Manau šitas pasakojimas gali jums pasirodyti kaip bepročio kliedesiai, bet jis tikras. Viskas prasidėjo prieš kokį mėnesį. Kaip ir kiekvieną dieną ėjau iš mokyklos buvo kokia 14:00 valanda. Beeidamas atsisukau atgal ir už maždaug 5-6 metrų nuo manęs pastebėjau vyriškį, jis buvo su senu rudu paltu, užsidėjęs kapišoną (gobtuvą), kažką laikė rankose tik nemačiau ką.

nutikimai, atsitikimai, paranormalios istorijos, mistinės istorijos

Jis pradėjo lėtai eiti link manęs. Nekreipiau dėmesio (pamaniau kokia valkata) ir ėjau toliau. Kiek paėjęs atsisukau ir jo jau nebesimatė. Beveik priėjęs namus, atsisukau atgal ir vėl pamačiau jį tik šį kartą jis stovėjo ir žiūrėjo į mane, jau norėjau paklausti ko jis nori, bet neišdrįsau ir tiesiog nuėjau namo.

Parėjęs namo pasižiūrėjau per langą,bet jo jau nebesimatė. Kitą dieną ėjau iš mokyklos, buvo kokia 15:00 valanda ir vėl jį pastebėjau, jis taip pat stovėjo už kokių 5-6 metrų ir vėl pradėjo eiti link manęs, tik šį kartą jis ėjo vis greičiau ir greičiau. Pradėjau greitu žingsniu eiti link namų, ėjau kokias 5 minutes neatsisukdamas ir atsisukęs pamačiau, kad jo jau nebėra.

Vėliau tą dieną jo jau nebemačiau. Kitą dieną atsikėlęs ryte išėjau į mokyklą (ir einu ir pareinu pro tą pačią vietą), vėlgi už kokių 5-6 metrų pastebėjau jį. Jis stovėjo vietoje ir nejudėjo. Jis stovėjo prieš mane, todėl turėjau jį apeiti, stengiausi kuo greičiau jį apeiti, ir staiga jis atsisuko į mane ir prieš akis atkišo kryžių. Jis buvo kruvinas kaip ir jo delnas, kiek atsimenu jis kažką šnibždėjo, bet nieko nesupratau.

Ėmiau bėgti beveik visą kelią iki mokyklos bėgau. Iš mokyklos ėjau su draugu, bet kitu keliu šiek tiek ilgesniu, teko eiti pro mišką. Po kokių 10 minučių ėjimo pamačiau ta vyrą, jis vėl stovėjo ir žiūrėjo į mane. Draugui buvau apie jį papasakojęs. Kai į jį žiūrėjom jis pradėjo eiti link miško.Ppamanėm, kad reikia jį pasekti.

Sekėme jį neilgai, jis mus privedė prie didelio medinio kryžiaus, nežinau kam kryžius ten stovėjo, daugiau to vyro nebematau. Kas tai galėjo būti? Pridursiu,jo drabužiai atrodė labai seni, veido nesimatė. Laukiu jūsų nuomonės.

Atsiuntė Anonimas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2020 laikas 13:54 US Air Force Pilot Says Governments May Possess Alien Technology

US Air Force pilot David Fravor was one of those who collided with a UFO off the coast of San Diego in 2004. The Pentagon still has no clear answer regarding this incident, reports Daily Star.

Skaityti daugiau

22.09.2020 laikas 07:31 Kugelis su moliūgais - nustebinsite visus savo draugus ir artimuosius!

Sriuba su moliūgais, blynai su moliūgais, pyragai su moliūgais... Manėte, kad jau viską išragavote? Atėjo laikas moliūgų kugeliui!

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 15:13 Greitas pyragas su kefyru be kepimo miltelių

Greitai pagaminamas bei labai švelnaus skonio kefyro pyragas. Rekomenduojame išbandyti šį receptą - tai tobulas pasirinkimas tiems, kas nenori leisti daug laiko virtuvėje, bet vis tiek nori pasilepinti skaniu desertu.

...

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 15:04 Soros Coalition Plotting Election Day ANARCHY to ‘Fight’ Trump Win
A massive network of George Soros-funded activists are plotting nationwide anarchy from Election Day onward if President Trump wins.

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 15:04 Kriaušių ir svarainių uogienė
Tai yra ganėtinai neįprasta, bet neprasta uogienė, su kuria mes dažnai gardiname įvairius pyragus (tai yra naudojame įdarams). Taip pat man skanu prie labai saldžių blynelių.

Skaityti daugiau