Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Kovo » 31

Tavo istorija. Tarp gyvenimo ir mirties

gyvenimas, mirtis, nutikimas, pasakojimas, istorija

Tikiu meile iš pirmo žvilgsnio, tikiu likimu, tikiu į Dievą.. Tikiu ir į tai, ko mokslininkai negali paaiškinti ištisus šimtmečius, nors ir kaip atkakliai to siektų. Tikiu, nes aš pati esu to įrodymas. Ar Jūs tuo taip pat patikėsite, palieku spręsti tik Jums.

Savo pasakojimą norėčiau pradėti nuo vaikystės akimirkų. Nebuvau eilinis nerūpestingas vaikas. Pirmiausiai tai pastebėjo aplinkiniai. Gyvendami kaime ilgai neturėjome šulinio, nes gyvenome kiek ant kalno ir visi prognozavo, kad vieta yra nepalanki šulinio įrengimui.

Nepamenu tiksliai kaip mano rankose atsidūrė karklo dvišakė lazdelė (tikriausiai ją man įspraudė dėdė, kuris domėjosi įvairiais paranormaliais ir nepaaiškinamais dalykais), bet tuomet ne tik aš, bet ir visi buvę aplinkui išties nustebo kai lazdelė mano rankose pradėjo ritmiškai judėti aukštyn žemyn. Toje vietoje tėvai iškasė ir įrengė šulinį.

Vėliau paauglystėje sirgau gana rimta ir kitiems atrodanti keista liga – epilepsija (dar vadinama nuomariu). Ši liga yra susijusi su centrine nervų sistema, kai smegenyse vyksta nenormalūs elektros iškrūviai. Priepuoliai kartodavosi kas kiek laiko, visiškai neprognozuojamai. Nukrisdavau bet kur ir bet kada. Atsikėlusi nieko neprisimindavau, lyg būčiau išmiegojusi keletą kietų miego valandų. Vėliau šie priepuoliai ėmė retėti, kol galiausiai visai išnyko.

Nors priepuoliai ir dingo, bet mano gyvenime prasidėjo kiti keisti įvykiai. Pradėjau regėti vizijas. Jos buvo susiję su mano šeima ir, manau, regėjau tai, kas nutiks ateityje ir ko, galbūt galėčiau išvengti. Deja, nepavyko išvengti daugelio mano vizijose pasirodančių tragiškų įvykių – vienas iš skaudžiausių – tėvų avarijos.

Esu susidūrusi su tai, ko visi mes besąlygiškai bijome – išėjimo anapilin. Po tėvų mirties dažnai savęs klausdavau ar ten jie laimingi, ir ar išvis yra kita materija, kurioje jie toliau egzistuoja. Dabar šių klausimų sau nebeužduodu, nes jau žinau atsakymus.

Būdama aštuntą mėnesį nėščia susapnavau neeilinį sapną (o galbūt tai nebuvo sapnas?). Buvo vėlus vakaras, po sunkios dienos buvau labai pavargusi. Užmigau ypač greitai. Būdama miego būsenoje pajutau, kad kylu. Kūnas buvo labai lengvas ir aš nesipriešinau šiai jėgai, nes buvo neapsakomai gera. Aplinkui tvyrojo tamsa, kol pakilusi virš horizonto su debesų juosta ir pažvelgusi žemyn išvydau Žemę. Visiškai nejutau baimės, jaučiausi saugi. Iš žemės skverbėsi švieselės ir kilo po vieną į viršų. Jos švietė žalsvai mėlyna spalva.

gyvenimas, mirtis, nutikimas, pasakojimas, istorija

Šių švieselių buvo begalė, jos kilo ir kilo. Nesupratau, kas tai yra kol balsas mano mintyse atsakė, kad tai yra Dievo vaikai. Aš supratau, kad tai yra mirę žmonės. Palengva pradėjau leistis į Žemę. Nusileidau netoli tėvų namų. Čia tvyrojo tyla, languose buvo tamsu. Staiga kelio link išgirdau kraupius garsus: padangų cypimą ir stiprų trenksmą. Pažvelgus į kelio pusę išvydau tokią pačią švieselę, kurią regėjau būdama viršuje. Ji taip pat kilo į viršų. Netoli suniokotos mašinos pamačiau tamsiaplaukį vyriškį, kuris kairėje smilkinio pusėje buvo paplūdęs krauju.

Jis mėgino užsirūkyti, bet cigaretė jam vis iškrisdavo iš rankų. Supratau, kad jis dar nesuvokia, kas jam nutiko ir stengiasi toliau gyventi įprastą gyvenimą. Nežinojau, ką daryti, norėjau kaip nors jam padėti. Man buvo pasakyta, kad turėčiau jam pranešti, kad įvyko kraupi avarija ir dabar jis yra miręs. Pradėjau eiti link vyriškio, kurį turėjau nuraminti. Bet to nepadariau, nes mane iš šio sapno prikėlė dukra, kuri bijojo viena miegoti.

Po kiek laiko sužinojau, kad netoli tėvų namų užsimušė jaunas vairuotojas, kuris nesuvaldė posūkyje mašinos lekiančios dideliu greičiu. Gaila, kad tuomet nesugebėjau šio vyriškio nuraminti, bet tikiu, kad dabar jam jau viskas gerai.

Po tokio nepaprastai tikroviško sapno žinau, kad ten virš debesų kažkas yra, kažkas nepaaiškinama, bet kur be galo gera, ramu ir tylu. Žinau, kad po mirties ir toliau gyvename, tik kita forma ir kita materija.

Atsiuntė: Eglė. Parašyk savo pasakojimą, sveikatos nutikimą ar išgijimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.12.2020 laikas 23:18 Legitimacy of Biden win buried by objective data

During the weeks following November 3, innumerable election experts and statistical analysts have pored over the voting data upon which former Vice President Joe Biden’s purported campaign victory ostensibly stands.

...

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 23:05 Obama, Biden helped corrupt CCP-linked coronavirus testing firm come to the U.S.

During their occupation of the White House, Barack Obama and Joe Biden gave the green light to a Chinese Communist Party (CCP)-linked corporation to establish a presence in the United States where it is now trying to peddle Wuhan coronavirus (COVID-19) testing kits on Americans.

...

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 23:05 Skeptical of voter fraud in 2020? Here’s your evidence.
Has anyone ever told you that “You can’t do it” and “You’re crazy” over and over? Perhaps they’ve told you this so many times, you’ve started to believe it yourself. This is what’s happening in our election today....

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 20:49 10 paprastų aukštą kraujospūdį mažinančių produktų
Besiskundžiantiems padidėjusiu kraujospūdžiu ir sergantiems hipertenzija patariama vartoti produktų, kuriuose gausu kalio, nes kalis neutralizuoja žalingąjį druskos poveikį. Be to, naudinga vartoti produktų, kuriuose gausu magnio, vitamino C ir maistinių skaidulų....

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 20:27 6 rudeniniai produktai, kurie organizme didina hemoglobino lygį

Žemas hemoglobino lygis būna todėl, kad organizme pernelyg mažai geležies. Norėdami padidinti hemoglobino lygį, rudenį gausiau vartokite sezoninių produktų.

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 19:45 Kada jodas netinka gydyti skydliaukės ligas?
Jodas būtinas skydliaukės ligų profilaktikai, normaliam jos darbui, jei ji sveika.

Skaityti daugiau