Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Kovo » 26

Sielų pasaulis

Tikiu jog sapnai tai yra kažkas kas turi mūsų gyvenime didelę reikšmę, tikiu paranormaliais reiškiniais ir visais dalykais kuriais daugelis jūsų netiki, tad papasakosiu dvi istorijas kurios galbūt jus įtikins.

gyvenimas, istorija, pasakojimas, nutikimas

Kaip buvau visai jaunutė gyvenau su senele, pro mano kambario duris matydavosi laiptai vedantys į pirmą aukštą ir aš labai dažnai prieš miegą žiūrėdama į laiptų turėklus galvodavau apie savo mirusį senelį, nes kažkuo jaučiausi į jį labai panaši, gal dėl to jog aš gimiau lygiai po metų, kaip jis numirė ir tikėjau jog tai tikrai kažką reiškė, o gal tiesiog tai lėmė genai. Ir jau nepamenu kiek kartų esu jį sapnavusi, jog jis sėdi ant laiptų ir man pasakoja kokia aš užaugsiu.

Jis man pasakodavo neįtikėtinas istorijas. Jis pasakojo, kaip aš ištekėsiu už vaikino iš savo mokyklos ir jo labai nemėgs mano mama, aš pagimdysiu jam dvi dukreles, viena iš jų bus labai panaši į jį ir ji sugebės mano požiūrį į gyvenimą visiškai pakeisti ir mielą sūnelį, kuris išpildys mano visus lūkesčius. Ir po kelių metų aš susipažinau su savo būsimu vyru, kurio labai nemėgo mano mama ir metams bėgant jam pagimdžiau dvi mergaites ir sūnelį.

Pirmoji mergaitė gimė visiškai nepanaši nei į mane, nei į mano vyrą. Mergaitė buvo, kaip išlipusi iš mano senelio kūdikystės portreto. Mudviejų su vyru plaukai buvo tiesūs ir rudi, o mergaitė gimė juodomis garbanomis ir ryškiai mėlynomis akutėmis. Su vyru naujagimei vardą galvojome labai ilgai kol sugalvojome jai duoti vardą mano senelio garbei ir pavadinti ją Deimante. Jau prabėgo gerų 20 metų po mano paskutinio sapno apie mano senelį Deimantą.

Tačiau metams bėgant aš pradėjau nebetikėti savo vaikiškom fantazijom. Pirmajai dukrelei šiuo metu yra 16 metų. Mergaitė užsispyrusi, priešingai nei visa mūsų šeima tiki į Dievą, į sapnų reikšmę į visokius neįtikėtinus dalykus. Šią vasarą mergaitę palikome pas mano vyro tėvus kaime, nes vyro senelis sirgo prostatos vėžiu, o senelė tai pat jau gulėjo ligos patale ir jo tėvams buvo sunku vieniems prižiūrėti du ligotus senelius, tad mes palikome Deimantę padėti savo seneliams.

Mergaitei būnant ten jos proseneliui pradėjo gerėti ir jis po truputi pradėjo vaikščioti, vėl kalbėti, pats sugebėjo valgyti nepaisant to jog jam buvo jau 98 metai. Kaip senukui buvo 92 metai jis dar važinėjo dviračiu, vairavo mašiną, prižiūrėjo bites ir gyveno savo name, kol neteko jo parduoti ir kraustytis pas dukrą, nes senukai tapo per silpni gyventi vieni. Tačiau tą pačią savaitę, kaip prosenelis pradėjo stotis ant kojų prosenelei sustreikavo širdis ir ją išvežė į Kauno klinikas. Ir tą pačią naktį užgeso geriausio mano pažinoto žmogaus širdis.

Senukas nei gėrė, nei rūkė, savo rankomis savo šeimai pastatė plytinį namą, mylėjo abi savo dukras, nors viena iš jų buvo jo žmonos Elenos dukra iš jaunystės laikų. Senukas tą lemtingą naktį miegojo pirmajame sodybos aukšte, o mano uošviai ir dukrelė miegojo antrajame. Antrame aukšte buvo įtaisyta lempa įsijungianti tik tuo atveju jei kas nors sujudėdavo.

Mirdamas senukas, mano dukters nuomone, norėjo visiems name esantiems pranešti jog jis išeina. Vieną akimirką lempa įsijungė ir po poros sekundžių išsijungė ir name pasidarė tylu. Vyro mama išgirdusi jog šviesa įsijungė keletą minučių palaukė, bet neišgirdusi niekieno žingsnių nulipo į pirmąjį aukštą, įžengė į senukų kambarį, pamatė jog jos tėvas jau išėjo į kitą gyvenimą visai neseniai, nes rankos vyro buvo dar šiltos.

Prikėlusi visus namie moteris uždegė tėvui žvakę ir paskambino šeimos daktarei pranešti ir paklausti kur skambinti kad jos tėvo kūną pasiimtų. Nors mano dukrelė buvo labai jautri ir labai mylėjo savo prosenelį nepravirko, o kaip aš jos paklausiau kodėl ji pasakė, jog pasakys tik tuo atveju jei aš prižadėsiu jog ja tikėsiu, ir aš kad ir, kaip keista, ja tikėjau. Mano dukrelė su proseneliu prieš miegą atsisveikino, nes pats senukas pasakė, kad šiąnakt jo laukia ilga kelionė namo.

Ir aš tik po dvidešimties metų tik supratau ką mano senelis turėjo galvoje sakydamas, kad duktė pakeis mano požiūri į gyvenimą. Ji mane įtikino, kad viskas vyksta ne veltui, viską sprendžia kažkas iš aukščiau ir ne mums mirtingiems spręsti kas išeis, o kas liks.

Atsiuntė: Deimantė

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.10.2020 laikas 20:48 The United States is developing a system for warfare controlled by artificial intelligence
Earlier last month, a US Air Force pilot donned a virtual reality helmet and scanned the area to obtain a 3D map of the surrounding area. He saw a moving object, which the AI ​​had warned is likely a cruise missile....

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 20:28 Joe Biden Confuses President Trump With George W. Bush
Democrat presidential candidate Joe Biden appeared to confuse Donald Trump with George W. Bush during a virtual event on Sunday night.

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 20:28 ‘Shove Your New World Order Up Your A**’: Thousands Protest Covid ‘New Normal’ In London

Thousands of people took to the streets in London, UK on the weekend to demand an end to coronavirus lockdowns and restrictions on businesses, which they described as inhumane and a form of “tyranny”.

...

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 20:28 Nails from the crucifixion of Christ found in Israel
Researchers from Israel made a loud statement about the identification of the nails with which Jesus Christ was crucified. According to them, the nails were found in a burial cave of the first century, at the resting place of the high priest of Judea Caiaphas in Jerusalem back in 1990....

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 20:00 Karamelizuoti obuoliai orkaitėje

Kiekviena rudenį, kai tik obuoliai mano sode gausiai uždera - aš kepu obuolių pyragus, verdu marmeladus, obuolių košes ir kompotus. O ką dar įmanoma nuveikti su iki pavasario išžiemojusiais, susiraukšlėjusiais, arba kitaip tariant "praradusiais savo gražiąją prekinę išvaizdą" ? Na,...

Skaityti daugiau