Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2020 » Lapkričio » 2

White House Slams Dr. Fauci For ‘Playing Politics’ Just Days Before The Election

White House Slams Dr. Fauci For ‘Playing Politics’ Just Days Before Th
  • 02.11.2020
  • 0.0 Reitingas
  • 291 Peržiūr
  • Aptarti

The White House has condemned the country’s leading infectious-disease expert Dr. Anthony Fauci for giving an interview in which he ‘appears to play politics’ over the coronavirus outbreak just days before the election.

Fauci praised Joe Biden’s and criticized President Trump’s covid repsonse three days before the presidential election. He also criticized Dr. Scott Atlas, who the President has relied on for advice on handling the coronavirus.

White House deputy press secretary Judd Deere. said: “It’s unacceptable and breaking with all norms for Dr. Fauci, a senior member of the President’s Coronavirus Task Force and someone who has praised President Trump’s actions throughout this pandemic, to choose three days before an election to play politics”.

Breitbart reports: Fauci spoke about the respective campaigns and their approaches in a paraphrased quote from the Washington Post:

Fauci said former vice president Joe Biden’s campaign “is taking it seriously from a public health perspective.” Trump, Fauci said, is “looking at it from a different perspective.” He said that perspective was “the economy and reopening the country.”

Deere criticized Fauci for publicly questioning the president in media interviews instead of pressing him privately to change his strategy.

“As a member of the Task Force, Dr. Fauci has a duty to express concerns or push for a change in strategy, but he’s not done that, instead choosing to criticize the President in the media and make his political leanings known by praising the President’s opponent — exactly what the American people have come to expect from The Swamp,” Deere concluded.

In the interview, Fauci warned the entire country was facing a resurgence of the coronavirus in the fall and winter months.

“We’re in for a whole lot of hurt. It’s not a good situation,” Fauci said. “All the stars are aligned in the wrong place as you go into the fall and winter season, with people congregating at home indoors. You could not possibly be positioned more poorly.”

Fauci complained the White House Coronavirus Task Force was a lessened influence in the White House, fearing that “right now, the public health aspect of the task force has diminished greatly.”

Fauci said he would continue doing more media interviews to “try to get the message out” but the Post wrote that Fauci indicated that he “needed to be careful with his words because he would be blocked from doing appearances in the future.”

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Temos

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:42 Kaip keičiasi vyro reikalavimai moteriai, kai jis iš tiesų myli
Ar pastebėjote šiuos vyrų reikalavimus? Nuolat diskutuoja apie kažkokią tobulą porą. Įdomiausia tai, kad ji ne visada net egzistuoja. Ypač jei jie aptarinėja ne tik išvaizdą, bet ir charakterį. Moterys, būkime atviri, taip pat yra nuodėmingos....

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:23 Po kokių žmogaus frazių suprantu, kad jis yra tingus ir silpnas
Mūsų frazės visada buvo ir bus atspindys to, kas vyksta mūsų viduje. Jei žmogus yra stiprus ir drąsus, jo kalba skirsis nuo, pavyzdžiui, tinginio ir silpno žmogaus. Labai svarbu išmokti atskirti šiuos dalykus žmonių kalboje. Juk taip iš karto suprasi...

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:06 Kaip suprasti iš vyro, ar jūs jam esate mėgstamiausia moteris, ar jis tiesiog prie jūsų pripratęs?
Vyras gali gyventi su moterimi dėl įvairių priežasčių. Iš pradžių taip, meilė ir trauka dažnai vaidina svarbų vaidmenį. Tačiau bėga metai. Ir nebėra taip, kad vyras gyvena su moterimi tik todėl, kad ją nuoširdžiai myli. Galbūt jis tiesiog prie jos pr...

Skaityti daugiau