Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Aiškiaregiai, Didieji pranašai » Peržiūrų: (7040) Komentarų: (0) (14.05.2016 - 15:10)

Tikslios Nikola Tesla prognozės privers aiktelti

1926 metais žurnalas „Collier’s“ paskelbė interviu su išradėju Nikola Tesla. Tuo metu pokalbio turinys buvo šokiruojantis – jis labai įdomus ir dabar.

Bičių gyvenimas taps taisykle žmogiškajai rasei, sakė garsus mokslininkas Nikola Tesla. Artėja nauja seksualinė tvarka, kur moterys vaidins dominuojantį vaidmenį. Naudodamiesi paprastais kišeniniais įtaisais mes galėsime bendrauti vienas su kitu akimirksniu, nepriklausomai nuo atstumo. Lėktuvai skraidys danguje, valdomi radijo bangomis, be lakūnų. Milžiniški energijos kiekiai bus perduodami dideliais atstumais be laidų. Žemės drebėjimai vyks vis dažniau. Ir iki kai kurių iš šių stulbinančių įvykių liko mažai laiko, sakė N.Tesla.

Ir štai N.Teslai 68 metai.... Jis tyliai sėdi savo kabinete, tyrinėdamas pasaulį, kurį keitė savo rankomis, ir pranašaudamas kitas permainas, kurios neišvengiamai įvyks dėl žmonijos pažangos.

N.Tesla buvo inžinierius, išradėjas, o be viso to – dar ir filosofas.

N.Tesla buvo inžinierius, išradėjas, o be viso to – dar ir filosofas. ViDA Press nuotr.

N.Tesla – aukštas, liesas, asketiškas žmogus, kuris vilki juodus rūbus ir žvelgia į pasaulį ramiomis, giliomis akimis. Jis galėtų gyventi prabangiai, bet gyvena kukliai ir nepaprastai rūpestingai renkasi valgį. Jis negeria nieko, išskyrus vandenį ir pieną, o jaunystėje nerūkė tabako. Jis inžinierius, išradėjas, o be viso to – dar ir filosofas. Ir nepaisant tos jį apėmusios manijos panaudoti praktikoje visa tai, ką išskirtinis protas gali pasisemti iš knygų, jis niekada nepamiršdavo žmogaus gyvenimo dramų. Po penkiasdešimties metų, sako jis, pasaulis skirsis nuo to, kokį mes regime šiandien, žymiai labiau, negu dabartinis mūsų gyvenimas skiriasi nuo to, kokį mes regėjome prieš pusę amžiaus.

N.Tesla atvyko į Ameriką, kai buvo dar jaunas, ir jo kaip technikos žmogaus genialumas buvo greitai pripažintas. Sukūręs savo revoliucinius elektros įrenginius jis užsidirbo pinigų ir pastatė keletą fabrikų – iš pradžių Niujorke, vėliau Kolorade ir Long Ailende, kur pradėjo atlikinėti savo nesibaigiančius eksperimentus. Jų rezultatas buvo svarbūs (kai kada ir nelabai svarbūs) elektrotechnikos mokslo pasiekimai.

„Nuo belaidžių įrenginių atsiradimo momento, – sako jis, – aš supratau, kad šis naujas menas atneš žmonijai daugiau, negu bet koks kitas mokslo atradimas, kadangi jis praktiškai panaikina atstumus. Daugumą nelaimių, nuo kurių kenčia žmonija, lemia milžiniški Žemės rutulio matmenys ir tautų bei žmonių nesugebėjimas užmegzti glaudų ryšį“.

Belaidžio ryšio priemonės įgalins užmegzti tą glaudų ryšį, nes bus galima perkelti protą, mūsų kūnus, medžiagas ir energiją.

„Visas pasaulis pavirs į didžiules smegenis. Mes galėsime bendrauti vienas su kitu praktiškai tą pačią akimirką, nepaisant atstumo. Maža to, su televizijos ir telefono pagalba mes galėsime matyti ir girdėti vienas kitą taip pat puikiai, kaip ir sėdėdami vienas priešais kitą, nepaisant tūkstančių mylių atstumo; ir įrenginiai, kurie leis mums tai padaryti, bus stebėtinai paprasti, lyginant su šiandieniniais mūsų telefonais. Žmogus galės tokį įtaisą nešiotis liemenės kišenėje. Mes galėsime stebėti įvykius ir klausytis – prezidento inauguraciją, sporto varžybas, žemės drebėjimus ar mūšius – tarsi mes būtume ten“.

„Kada belaidis energijos perdavimas bus pradėtas naudoti komerciniais tikslais, įvyks revoliucija transporte ir informacijos perdavime. Mes jau perdavėme judančius vaizdus belaidžio ryšio priemonėmis nedideliu atstumu. Vėliau tas atstumas bus neribojamas, ir aš manau, kad vėliausiai – po kelerių metų. Vaizdai jau perduodami laidais – jie buvo sėkmingai perduoti telegrafu, naudojant taškų sistemą prieš trisdešimt metų. Kada belaidis energijos perdavimas pasidarys masinis, visi šie metodai pasirodys esą tokie pat primityvūs, kaip garvežys, lyginant su elektriniu traukiniu“.

Ribų nebeliks

Visi geležinkeliai bus elektrifikuoti, o garvežiai atsidurs muziejuose. Atsiras skraidančių aparatų, kurie neskraidins su savimi kuro ir jiems negalios visi tie šių dienų aeroplanų ir dirižablių apribojimai. Mes galėsime nusigauti iš Niujorko į Europą per keletą valandų. Valstybių sienų beveik nebeliks, bus sukurta Vieninga valstybė Žemėje. Prasidės įvairių rasių, gyvenačių žemėje, susiliejimas ir prisiderinimas. Balaidės technologijos įgalins koordinuoti įvairių šalių interesus, užtikrins supratimą vietoje prieštaravimų. Dabartinės valdžios sistemos pasens.

N.Tesla užsidirbo pinigų ir pastatė keletą fabrikų

Sukūręs savo revoliucinius elektros įrenginius N.Tesla užsidirbo pinigų ir pastatė keletą fabrikų. ViDA Press nuotr.

N.Tesla pranašauja didžiules permainas kasdieniniame gyvenime. „Mes galėsime kiekvieną rytą, naudodamiesi belaidžiu ryšiu, spausdinti dienraštį namuose. Namo valdymas (šildymo, apšvietimo, buitinės technikos) bus atliekamas automatiškai“.

„Aš pranašauju automobilio dydžio skraidančių aparatų atsiradimą, ir manau, kad ponas Fordas šioje srityje įneš didelį indėlį. Automobilių parkavimo ir kelių statybos problema bus išspręsta. Mūsų miestuose atsiras parkavimo bokštų, o keliai bus arba paplatinti, jei to reikės, arba visai bus nereikalingi, kada civilizuotas pasaulis ratus pakeis į sparnus“. O mūsų planetos šilumos atsargos – apie kurias kalba dažni ugnikalnių išsiveržimai – bus naudojamos pramonės tikslams.

Teslos nuomone, vienas iš pagrindinių pokyčių ateityje bus moterų padėties pasikeitimas. „Net žmogui, neturinčiams sociologinio išsilavinimo, yra akivaizdu, kad pasaulyje įsivyravo naujas požiūris į lytinę diskriminaciją. Moterų kova dėl lygių teisių prives prie naujos seksualinės tvarkos, kur moteris užims dominuojančią padėtį“.

„Moterys išsikovos lygias teises, o paskui ir viešpataujančią padėtį ne primityviai fiziškai pamėgdžiodamos vyrus, o dėl jų intelekto prabudimo. Nuo pat istorijos pradžios priklausoma moterų padėtis lemdavo dalinę protinių sugebėjimų atrofiją, o jų, kaip mes dabar žinome, moterys turi ne mažiau, negu vyrai“.

Motinėlė – gyvenimo centras

„Moters protas parodė, kad ji yra pajėgi pasiekti laimėjimų visose intelektinės veiklos srityse, kuriose yra gabūs vyrai, ir šie gabumai prasiplės. Vidutinė moteris bus ne mažiau, o vėliau ir labiau išsilavinusi, negu vidutinis vyras. Moteris ignoruos precedentą ir apstulbins civilizuotą pasaulį savo pažanga“.

„Moterims laipsniškai perimant lyderystę ir įsisavinant naujas veiklos sritis sumažės jų jausmingumas, susilpnės motiniškas instinktas. Santuoka ir motinystė, galimas daiktas, pradės kelti pasibjaurėjimą, ir žmogiškoji civilizacija vis labiau artės prie tobulos bičių civilizacijos“.

Principas, kuris vyrauja bičių ekonomikoje – organizuočiausioje ir intelektualiai koordinuojamoje iracionalaus gyvūnų gyvenimo formoje – tai nemirtingumo instinktas, kuris pakeičia motinystę dieviškuoju pradu. Bičių motinėlė – bičių gyvenimo centras. Ji viešpatauja avilyje – ir ne pagal paveldėjimo teisę, o todėl, kad ji – šios vabzdžių rasės įsčios.

Rasės sterilizacija

Bičių avilio pagrindas yra didžiulės, lyties neturinčių darbininkų armijos, kurių vienintelis tikslas ir gyvenimo laimė – uolus darbas. Tai socializuoto bendro gyvenimo idealas. Toliau, avilyje yra moteriškos lyties padarų, kuriuos laiko tam atvejui, jei bičių motinėlė nuvils avilį. Ir yra tranų, kurių nedaug ir kuriuos pakenčia tik todėl, kad jie reikalingi motinėlei apvaisinti. Tik stipriausias iš jų sulaukia šio momento – o po to žūsta. O motinėlė grįžta į avilį, atsinešdama dešimtis tūkstančių kiaušinėlių, būsimąjį bičių miestą, ir pradeda naują reprodukcijos ciklą.

Vaizduotė nenori pripažinti, kad tokia perspektyva galima ir žmonijai. Bet jeigu susimąstysime apie tai, kad žmonijos instinktas padaryti savo rasę nemirtingą yra aukščiau mūsų gyvybės, tai kodėl negalėtume padaryti prielaidos, kad dėl moterų intelektinio proveržio šis instinktas galų gale pasireikš pagal bičių modelį? Žinoma, prireiks ištisų šimtmečių, kad pakeistume žmonių įpročius ir papročius, užkertančius kelią šiai paprastai ir moksliškai organizuotai civilizacijai.

Bet mes jau matome, kaip viskas prasideda Jungtinėse Valstijose. Viskonsine pagal įstatymą nusikaltėliai turi būti sterilizuojami, o vyrai prieš vedybas mediciniškai patikrinami. Belieka tik laukti ir galvoti, kas gi bus įmanoma, kada savo žodį galų gale tars mokslininkai...

reklama

Parengė Leonas Grybauskas

Šioje istorijoje: prognozė, išradėjas, Tesla

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 7040 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (392)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (301)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Atsisveikinkite su venų varikozę, nuospaudomis, suskili...

Patrinkite kojas šia priemone ir atsisveikinkite su venų varikozę, nuospaudomis, suskilinėjusiomis pėdomis, vos per 10 dienų!
paranormal.lt
Natūralus vaistas nuo kosulio ir bronchito, jums ir jūs...

Kosulys arba bronchitas pasireiškia sausu ar šlapiu nuolatiniu kosuliu, kurios paprastai trunka nuo kelių dienų iki trijų savaičių. Tai gali būti tiek suaugusiems, tiek jauniems, nepriklausomai nuo amžiaus. Nustokite vartoti

paranormal.lt
Nustatyta: kaip vėžys pradeda plisti žmogaus organizme...

Vokietijos mokslininkai nustatė, kaip vėžinės ląstelės organizme iš pirminio auglio plečiasi į kraujotaką. „Nature“ publikuotame tyrime teigiama, kad antriniai navikai, vadinami metastazėmis, prasibrauna pro mažas kraujagysles n
paranormal.lt
Geriausias paakių kremas: ištrina raukšles visiškai!...

Voratinklis smulkių linijų aplink akis, gali visam laikui sugadinti kiekvienos moters nuotaiką. Paakių oda labai subtilus dalykas, be riebalų, todėl daug greičiau prarandamas jos elastingumas.

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Imbiero arbata: nuo inkstų akm...

Imbiero arbatos nauda! Ji gydo nuo virusų, kurie gali sukelti peršalimą, gripą ar pūslelinę. Ji malšina skausmą, labai efektyvi, jei žmogus jau serga peršalimo ligomis, gripu ar turi galvos, raumenų skausmą. Jame gausu antioksid
paranormal.lt
Apie kokias ligas įspėja liežu...

Kinų medicinos žinovo V. Naumavičiaus teigimu, jeigu žmogus į specialistą kreipiasi dėl tokio, rodos, menkniekio, kaip kažkuo nepatikęs liežuvis, vadinasi, jo psichologinė ir fiziologinė būklė yra įtempta.
paranormal.lt
Kai organizmas prašo pagalbos...

Žmogaus organizmas yra sukurtas tobulai. Jame vyksta neįtikėtini procesai. Ir, jei atsiranda problemos, jis mums signalizuoja.Kokie tai signalai ir ką jie reiškia.
paranormal.lt
Ką daryti sušalus?...

Atvėsus orui, pučiant šaltam vėjui atsiranda nušalimų ir kūno atšalimo pavojai. Nušalimų tikimybė didėja apsirengus nepritaikytais šaltam orui ir ankštais drabužiais, nepavalgius, esant mažai kūno masei (mažas poodinis riebalini
paranormal.lt
Atsisveikinkite su ėduonimi ir...

Ar žinote, kad kas dieną naudojamas kokosų aliejaus šaukštas pagerins burnos higieną ir padės kovoti su dantų ėduonimi? Kokosų aliejus yra stiprus savo anti-grybelinėmis, antibakterinėmis ir anti-mikrobinėmis savybėmis, kurios