Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Receptai | Patiekalai » 2022 » Sausio » 29

Kiaulienos nugarinės karbonadas su kauliuku orkaitėje, ruoštas su garstyčiomis

kiauliena, kiaulienos patiekalai, karbonadas, nugarinės karbonadas

Savo šaldytuve turėjau kiaulienos nugarinės su kauliuku ir vis galvojau ką čia skanaus pagaminus. Ir staiga prisiminiau viename receptų žurnale matytą karbonado receptą. Greitai jį susiradau, peržiūrėjau ingredientus - visiškai paprasti, visus turėjau savo virtuvėje, tad ėmiau gamybos. Rezultatas gavosi tikrai puikus ir dabar noriu su Jumis visais juo pasidalinti. 

Beje, šis patiekalas patiks ir taupantiems, nes jame nėra kažkokių brangių produktų.

Ingredientai

  • kiaulienos nugarinė su kauliuku: 4 gabaliukų
  • citrinos sultys: iš 1 vnt.
  • garstyčios: 2 arbatinių šaukštelių
  • medus: ~1 valgomojo šaukšto
  • aliejus: ~4 šaukštų
  • česnakas: 4 skiltelių
  • druska: ~2 arbatinių šaukštelių (arba pagal skonį; būtinai ragaujame marinatą, jame turi jaustis druska)
  • penkių rūšių pipirų mišinys.

Recepto paruošimas

1. Pirmiausia česnaką susmulkink.

2. Tada sudėk kitus marinato ingredientus, gerai sutrink ir labai gerai išmaišyk.

3. Kiaulienos nugarinės gabaliukus su kauliuku apvoliok pasiruoštame marinate, paspaudyk, kad visur pakliūtų marinato.

4. Uždenk ir palik marinuotis maždaug 5-6 valandas. Per tą laiką, bent keletą kartų kiaulienos gabaliukus pavartyk!

5. Po to dėk į orkaitę įkaitintą iki 170-180 laipsnių temperatūros (vidurinę lentyną), ant žemutinės lentynėlės padėk skardą su šiek tiek vandens.

6. Kepk, kol apskrus (man tai užtruko 25 minutes, bet reikia stebėti kepimo procesą priklausomai nuo gabaliukų dydžio ir turimos orkaitės). Jeigu vanduo kepimo metu išgaruoja, papildyk karštu vandeniu. Neperkepk, kad mėsa išliktų sultinga!

Rekomendacija: Daugiau karbonadų receptų rasite: Karbonadų receptai.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau