Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Kiti rašo » 2022 » Balandžio » 16

Danas NAGELĖ: Seimas vaidina, kad dirba

Danas NAGELĖ: Seimas vaidina, kad dirba

Lietuva pirmauja visoje ES infliacijos dydžiu, kainos žaibiškai auga toliau. Seimui tai - nė motais. Dabartinį Referendumo įstatymą Konstitucinis Teismas kadaise pripažino antikonstituciniu, todėl naujos referendumo iniciatyvos dabar negalimos. Seimui neįdomu. Dalykus, kurie parlamentui nerūpi, galima vardinti ir vardinti. O gal ir rūpi, tik neturi supratimo, kaip problemas spręsti. Kokia priežastis bebūtų, Tautai nuo to ne lengviau.

Tačiau Tautos išrinktieji suvokia, kad gauna algas iš mokesčių mokėtojų, todėl reikia pasirodyti, kad kažką dirba. Todėl „prigimdo" pačių keisčiausių idėjų, kurias po to aptarinėja plenarinių posėdžių salėje. Ir netgi neretai patvirtina. Naujausias to pavyzdys - vakar Seimas svarstė pataisas (tiesa, po pateikimo grąžino jas iniciatoriams tobulinti) dėl mobiliųjų telefonų ir planšečių naudojimo mokyklose. Tai - parlamentaro Justo Džiugelio iniciatyva, kurią savo parašu palaikė Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas Artūras Žukauskas.

„Ugdymo procese naudojimasis tokiomis priemonėmis yra būtinas, tačiau neretai jos yra naudojamos ir kitiems, su ugdymu nesusijusiems, tikslams. Tai blaško mokinius, pedagogus, kenkia ugdymo procesui", - sako parlamentaras, kurio įsitikinimu, Seimas įstatymu turi įpareigoti mokyklų tarybas nustatyti taisykles, kada moksleiviai gali naudotis „mobiliakais", kada ne.

Akivaizdu, kad seimūnus kamuoja idėjų badas. Todėl nenustebčiau, jei artimiausiu metu jie užsimanys įstatymais nustatyti, kad moksleiviai neturi teisės nusirašinėti, kad valgyklose jie turi valgyti ne rankomis, o naudodami šaukštus ar šakutes, kad panaudotą tualetinį popierių turi mesti ne į klozetus, o į šiukšlių dėžes. Ar kad per fizinio ugdymo pamokas privaloma žaisti ne futbolą, o krepšinį. Tada parlamentarai galės įrodinėti, kad dorai užsidirba atlyginimus.

Danas NAGELĖ

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Už pateiktą lankytojo į autoriaus nuomonę, paranormal.lt neatsako. Rašo: https://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/vakaro_ziniu_redakcijos_skiltis/danas-nagele-seimas-vaidina-kad-dirba/

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
10.04.2024 laikas 20:02 Receptai – Patiekalai Bananų sausainių pyragas: skanus ir greitas desertas be kepimo receptas
Jei mėgstate saldumynus, bet neturite pakankamai laiko gaminti, rekomenduojame labai greito ir lengvo deserto receptą. Jums nereikės vargti su tešla ir įjungti orkaitės. Pakanka po ranka turėti krekerių, bananų, šiek tiek cukraus ...

Skaityti daugiau

08.04.2024 laikas 15:22 Receptai – Patiekalai Vištienos krūtinėlė su malonia citrinos rūgštele. Skanus užkandis iš to, ką turite šaldytuve

Greitai, lengvai ir nebrangiai! Puikus skonis ir aromatas, kurį mėgsta ir suaugusieji, ir vaikai. Būtinai išbandykite - rekomenduoju.

Skaityti daugiau

03.04.2024 laikas 20:23 Receptai – Patiekalai Blyneliai (sklindžiai) su obuoliais (receptas)
Mano vyras turi labai aiškią nuomonę kai kuriais klausimais. Ir jis kartais savo tiesa būna taip įsitikinęs, kad neįmanoma jį perkalbėti. Tačiau, kartais aš jį pergudrauju. Kad ir su šiais sklindžiais. Jis visada sako, kad keptų o...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau