Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Tauta Siūlo » 2022 » Balandžio » 16

Danas NAGELĖ: Seimas vaidina, kad dirba

Danas NAGELĖ: Seimas vaidina, kad dirba

Lietuva pirmauja visoje ES infliacijos dydžiu, kainos žaibiškai auga toliau. Seimui tai - nė motais. Dabartinį Referendumo įstatymą Konstitucinis Teismas kadaise pripažino antikonstituciniu, todėl naujos referendumo iniciatyvos dabar negalimos. Seimui neįdomu. Dalykus, kurie parlamentui nerūpi, galima vardinti ir vardinti. O gal ir rūpi, tik neturi supratimo, kaip problemas spręsti. Kokia priežastis bebūtų, Tautai nuo to ne lengviau.

Tačiau Tautos išrinktieji suvokia, kad gauna algas iš mokesčių mokėtojų, todėl reikia pasirodyti, kad kažką dirba. Todėl „prigimdo" pačių keisčiausių idėjų, kurias po to aptarinėja plenarinių posėdžių salėje. Ir netgi neretai patvirtina. Naujausias to pavyzdys - vakar Seimas svarstė pataisas (tiesa, po pateikimo grąžino jas iniciatoriams tobulinti) dėl mobiliųjų telefonų ir planšečių naudojimo mokyklose. Tai - parlamentaro Justo Džiugelio iniciatyva, kurią savo parašu palaikė Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas Artūras Žukauskas.

„Ugdymo procese naudojimasis tokiomis priemonėmis yra būtinas, tačiau neretai jos yra naudojamos ir kitiems, su ugdymu nesusijusiems, tikslams. Tai blaško mokinius, pedagogus, kenkia ugdymo procesui", - sako parlamentaras, kurio įsitikinimu, Seimas įstatymu turi įpareigoti mokyklų tarybas nustatyti taisykles, kada moksleiviai gali naudotis „mobiliakais", kada ne.

Akivaizdu, kad seimūnus kamuoja idėjų badas. Todėl nenustebčiau, jei artimiausiu metu jie užsimanys įstatymais nustatyti, kad moksleiviai neturi teisės nusirašinėti, kad valgyklose jie turi valgyti ne rankomis, o naudodami šaukštus ar šakutes, kad panaudotą tualetinį popierių turi mesti ne į klozetus, o į šiukšlių dėžes. Ar kad per fizinio ugdymo pamokas privaloma žaisti ne futbolą, o krepšinį. Tada parlamentarai galės įrodinėti, kad dorai užsidirba atlyginimus.

Danas NAGELĖ

Už pateiką lankytojo į autoriaus nuomonę, paranormal.lt neatsako. Rašo: https://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/vakaro_ziniu_redakcijos_skiltis/danas-nagele-seimas-vaidina-kad-dirba/

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau