Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Sausio » 13

Badauju kartą per savaitę

Kiekviena savaitę badauju po 36 val. Tai duoklė mano organizmui ir prevencija nuo visų ligų. Galiu tvirtinti, kad tai panacėja.

Netikėjau, kol neišbandžiau

Aš skeptiškai reagavau į visus, kurie valgo mažai, badauja ar atsisako įprastų produktų. Tačiau ilgainiui mano sveikata vis prastėjo ir sulaukus vos 45 m. jaučiausi visiškai paliegus, silpna, kamuojama nuolatinių nugaros skausmų, odos problemų, mane kamavo išsiplėtusios venos, augantis svoris, silpnumas, nuolatinis nuovargis, galvos svaigimas ir periodiškai pasikartojantys migrenos priepuoliai. O herpis ir sloga tai buvo kone natūrali organizmo būsena.

badavimas, istorija, Istorija nuo mūsų skaitytojo

Taigi, supratau, kad kažką reikia keisti. Pirmiausia atsisakiau mėsos ir pieno produktų. Po to kvietinių patiekalų ir saldumynų. Iškart pasijutau geriau – nuovargis atsitraukė, bet kitos ligos taip greitai nepasidavė.

Perskaičiu G.Malakovo knygas nusprendžiau imtis badavimo.

Pirmas badavimas – tikras išbadymas

Pirmasis – eksperimentinis mano badavimas buvo nesėkmingas. Aš taip norėjau valgyti, man taip buvo silpna, kad ištvėriau tik iki pietų. O tada jau kirtau už du.

Visgi labai nusivyliau savimi – kodėl aš tokia bevalė?  Juk daugybė žmonių badauja ir išveria visas organizmo krizes. Manau, kad labai svarbu psichologiškai pasiruošti badavimui ir  paruošti organizmą.

Įvertink kiekvieną savo gyvenimo akimirką ir būk sveikas su paranormal.lt! Prisijunk prie paskyros ir pasidalink savo pasveikimo istorija!

Nusprendusi badavimą išbandyti kitą savaitę, ėmiau šiai dienai ruoštis iš anksto. Kelias dienas iki tol profilaktiškai pagėriau anglies tablečių – jos švelniai valo organizmą, ,,surakino“ toksinus ir pašalina iš organizmo. Taip pat vartojau mažesnį maisto kiekį, kad badavimo metu skrandis nejaustų didelio diskomforto. Pasirūpinau ledo vandeniu ir išsirinkau ramią dieną, kai galiu ilgiau pagulėti (jei bus silpna), kai nereikės namiškio gaminti maisto (nes kvapai labai išmuša iš vėžiu).

Antras badavimas

Badavimo rytą neskubėjau kilti iš lovos. Dar gulėdama joje susitariau savo kūnu, kad šiandien jam skelbiu išeigine ir visi organai galės pailsėti nuo maisto bei išsivalyti.

Po to be pastos tik su vandeniu išsivaliau nuo toksinų dantis ir liežuvį. O po to mažais gurkšneliais pradėjau gerti kambario temperatūros vandenį.

Maždaug po 30 min. išėjau pasivaikščioti – tai labai padeda, nes organizmui suteikia energijos.

Iki pietų tik kartą, labai trumpai suurzgė skrandis. O po to jis visiškai nurimo. Tiesa, labai svarbu kuo anksčiau ryte pasituštinti. Jei tai nepavyksta padaryti natūraliai, reikėtų pasidaryti klizmą su vandeniu ir obuolių actu (1 l vandens 1 šaukštas natūralaus obuolių acto).

Taigi, nė nepajutau, kaip atėjo vakaras. O kitą rytą valgyti pradėjau 10 val. Suvalgiau vaisiau, o dar po valandos ant vandens išsiviriau kukurūzų košės.

Kas pasikeitė, badaujant nuolat?

Dabar kiekvieną savaitę aš badauju taip: 18 val. paskutinį kartą lengvai užvalgau augalinio maisto. Tada 6 val. iki vidurnakčio geriu tik vandenį. Kitą dieną irgi geriu tik vandenį, o dar kitą dieną pradedu valgyti tik 12 val. Tokiu būdu aš per savaitę badauju 36 val.

Visus metus nė karto nesirgau peršalimo ligomis, sloga, nė karto nebuvo iššokęs herpis, mano sutinusios kojos (dėl varikozės) vėl atgavo savo formas ir aš galiu užsisegti batus, kuriuos jau norėjau kam nors atiduoti.

Manęs nė karto nekankino galvos skausmai ir migrena, Nebejaučiu silpnumo ir nuovargio, net ir negerdama kavos. Anksčiau be kavos aš neišgyvendavau nė dienos.

Mano kūnas tapo lankstesnis ir stipresnis. Aš jaučiuosi kur kas geriau, žvaliau ir optimistiškiau nei prieš 10 m.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar