Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » ISTORIJA Kaip aš pasveikau » 2019 » Sausio » 13

Badauju kartą per savaitę

  • 13.01.2019
  • 0.0 Reitingas
  • 3011 Peržiūrų
  • Aptarti

Kiekviena savaitę badauju po 36 val. Tai duoklė mano organizmui ir prevencija nuo visų ligų. Galiu tvirtinti, kad tai panacėja.

Netikėjau, kol neišbandžiau

Aš skeptiškai reagavau į visus, kurie valgo mažai, badauja ar atsisako įprastų produktų. Tačiau ilgainiui mano sveikata vis prastėjo ir sulaukus vos 45 m. jaučiausi visiškai paliegus, silpna, kamuojama nuolatinių nugaros skausmų, odos problemų, mane kamavo išsiplėtusios venos, augantis svoris, silpnumas, nuolatinis nuovargis, galvos svaigimas ir periodiškai pasikartojantys migrenos priepuoliai. O herpis ir sloga tai buvo kone natūrali organizmo būsena.

badavimas, istorija, Istorija nuo mūsų skaitytojo

Taigi, supratau, kad kažką reikia keisti. Pirmiausia atsisakiau mėsos ir pieno produktų. Po to kvietinių patiekalų ir saldumynų. Iškart pasijutau geriau – nuovargis atsitraukė, bet kitos ligos taip greitai nepasidavė.

Perskaičiu G.Malakovo knygas nusprendžiau imtis badavimo.

Pirmas badavimas – tikras išbadymas

Pirmasis – eksperimentinis mano badavimas buvo nesėkmingas. Aš taip norėjau valgyti, man taip buvo silpna, kad ištvėriau tik iki pietų. O tada jau kirtau už du.

Visgi labai nusivyliau savimi – kodėl aš tokia bevalė?  Juk daugybė žmonių badauja ir išveria visas organizmo krizes. Manau, kad labai svarbu psichologiškai pasiruošti badavimui ir  paruošti organizmą.

Įvertink kiekvieną savo gyvenimo akimirką ir būk sveikas su paranormal.lt! Prisijunk prie paskyros ir pasidalink savo pasveikimo istorija!

Nusprendusi badavimą išbandyti kitą savaitę, ėmiau šiai dienai ruoštis iš anksto. Kelias dienas iki tol profilaktiškai pagėriau anglies tablečių – jos švelniai valo organizmą, ,,surakino“ toksinus ir pašalina iš organizmo. Taip pat vartojau mažesnį maisto kiekį, kad badavimo metu skrandis nejaustų didelio diskomforto. Pasirūpinau ledo vandeniu ir išsirinkau ramią dieną, kai galiu ilgiau pagulėti (jei bus silpna), kai nereikės namiškio gaminti maisto (nes kvapai labai išmuša iš vėžiu).

Antras badavimas

Badavimo rytą neskubėjau kilti iš lovos. Dar gulėdama joje susitariau savo kūnu, kad šiandien jam skelbiu išeigine ir visi organai galės pailsėti nuo maisto bei išsivalyti.

Po to be pastos tik su vandeniu išsivaliau nuo toksinų dantis ir liežuvį. O po to mažais gurkšneliais pradėjau gerti kambario temperatūros vandenį.

Maždaug po 30 min. išėjau pasivaikščioti – tai labai padeda, nes organizmui suteikia energijos.

Iki pietų tik kartą, labai trumpai suurzgė skrandis. O po to jis visiškai nurimo. Tiesa, labai svarbu kuo anksčiau ryte pasituštinti. Jei tai nepavyksta padaryti natūraliai, reikėtų pasidaryti klizmą su vandeniu ir obuolių actu (1 l vandens 1 šaukštas natūralaus obuolių acto).

Taigi, nė nepajutau, kaip atėjo vakaras. O kitą rytą valgyti pradėjau 10 val. Suvalgiau vaisiau, o dar po valandos ant vandens išsiviriau kukurūzų košės.

Kas pasikeitė, badaujant nuolat?

Dabar kiekvieną savaitę aš badauju taip: 18 val. paskutinį kartą lengvai užvalgau augalinio maisto. Tada 6 val. iki vidurnakčio geriu tik vandenį. Kitą dieną irgi geriu tik vandenį, o dar kitą dieną pradedu valgyti tik 12 val. Tokiu būdu aš per savaitę badauju 36 val.

Visus metus nė karto nesirgau peršalimo ligomis, sloga, nė karto nebuvo iššokęs herpis, mano sutinusios kojos (dėl varikozės) vėl atgavo savo formas ir aš galiu užsisegti batus, kuriuos jau norėjau kam nors atiduoti.

Manęs nė karto nekankino galvos skausmai ir migrena, Nebejaučiu silpnumo ir nuovargio, net ir negerdama kavos. Anksčiau be kavos aš neišgyvendavau nė dienos.

Mano kūnas tapo lankstesnis ir stipresnis. Aš jaučiuosi kur kas geriau, žvaliau ir optimistiškiau nei prieš 10 m.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau