Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Birželio » 9

Trijų dienų badavimas, ar tai įmanoma?

Trijų dienų badavimas, ar tai įmanoma? paranormal.lt

Sveiki, šis tinklalapis nuostabus tuo, kad galime rašyti, ką galvojame, kas skaudą ir kuo galime pasveikti, ar pasveikome. Tik reikia noro ir netingėti tuo pasidalinti su kitais... Galbūt suteikti drąsos!

Nusprendžiau nuo rytojaus badauti 3 dienas (kiti pasakys, tai nebadavimas, o organizmo valymas), kaip seksi nežinau... žinoma reikia, tam pasiruošti. Svarbiausias dalykas savo organizmui tai pasakyti ir nealinti savęs be reikalo. Kodėl tai darau? Truputi negaluoju, diagnozė autoimuninė liga. Bandysiu pasidalinti, kiekviena akimirka, kada bus galimybė su jumis, o gal tai bus ir paskatinimas... Vasara sunkus metas, bet manau gal ir gerai, valgyti daug nesinori, karštis to neleidžia, o skystis bus, kaip tik... Silpnumas? Ar bus nežinau... gal tai į naudą, greitesnis prakaitavimas iš organizmo pašalins šlakus, toksinus, tad pažiūrėsim...

Kodėl pirmadienis, nesinori namie sėdėti, kai maisto yra ir daug pagundų... Ir užimtumas... tad pažiūrėkim, ar sunku iškęsti tris dienas. Žinoma, nesu, koks sau priešas, jei negalėsiu tai teks viską nutraukti, manau viską pasakys pats kūnas, organizmas ir savijauta. Rytoj parašysiu, kaip sekasi.

Bet organizmo silpnumas, tai nereiškia bloga savijauta, silpnumas gali reikšti, kad organizmas valosi, ir toksinės medžiagos eina lauk... (lyg tai sakoma). O, kaip seksis, aplankykite ir sužinosite rytoj, labos nakties.

Pirma diena nevalgymo (bus daugiau...)

06.30 Atsibudau. Atrodo viskas gerai. Atsigerkime vandens. Truputi galva spaudžia. Nes vakar truputi buvau sumažinęs maisto kiekį, ruošdamas šiai dienai. Galbūt organizmas priima, kad trūksta maisto. Bet ryte, aš niekada nevalgau... tai nėra didelės bėdos, bėda, kaip išbūti be kavos!

06.52 Truputi spaudžia galva. Tikiuosi, tai psichologinis dalykas.

08.20 Organizmas reikalauja maisto. Bet, stengiuosi, tuo metu išgerti vandens. Tiek čia to laiko praėjo, viskas dar priešakyje. Galva truputi apsunkusi, ausyse jaučiamas spengimas. Žinoma, paaštrėja pojūtis į kvapus.

09.05 Truputi jaučiamas burnoje kartumas.

11.04 Spaudžia lengvai galvą, bet žinoma, tai ne skausmo požymiai. Jausmas, lyg "nedirbtu" skrandis.

11.53 Spaudžia galva. Valgyti nesinori. Bet manau tai, kiekvienam skirtingai. Pietus, laikas pasivaikščioti.

13.05 Galvos spaudimas dar juntamas. bet, kai daugiau vandens geri, nebejauti.

17.32 Labai norisi valgyti. Vis dėlto visa diena, be maisto. O, gal čia labiau įpratimas. Galvoja, vis jaučiamas spaudimas.

Antra diena nevalgymo

06.40 Jo, pirmos dienos vakaras, mano manymo buvo sunkus. Nežinau, kodėl bet buvo labai šalta. Nuo galvos spaudimo atsirado ir kaklo skausmas iš nugaros pusės. Pagalvojau, gal susikaupusios druskos kankina mane. Šiaip, badavimas (ar tiesiog gydymas nevalgius) sunkus dalykas. Labai reikia ištvermės. Ryte šalčio nebejaučiu, truputi sunki galva. Burnoje jaučiamas rūgštumas. Tai va, nežinau viskas manau priklausys, kaip jausiuosi iki pietų. Ar, pramuš mane, ar tiesiog pasiliksiu prie 1 dienos. Vieną dieną, manau nėra sunku nevalgyti, tik jau reikia nusiteikti tam. Pirmas kartas bus sunkus.

Mano tikslas buvo pažiūrėti, ar pradings mažojo piršto patinimas (artritas), skausmo niekada nejaučiau, bet diskomfortą jaučiau. Šiuo metu, lyg lankstymas geresnis... Kaip minėjau, palaukime 12 valandos, jeigu organizmo persikraus, ant nevalgymo, vadinasi einu reikiama linkme.

08.19 Jaučiamas organizmo nepasitenkinimas. Vienu metu jautėsi, kad spaudimas sukilo, arba sumažėjo. Dabar svarstau, gal netinkamas metas, per karšta.

 

Čia galite rašyti savo nutikimą, istoriją, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar