Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » ISTORIJA Kaip aš pasveikau » 2019 » Birželio » 9

Trijų dienų badavimas, ar tai įmanoma?

Trijų dienų badavimas, ar tai įmanoma? paranormal.lt
  • 09.06.2019
  • 4.0 Reitingas
  • 1660 Peržiūrų
  • Aptarti

Sveiki, šis tinklalapis nuostabus tuo, kad galime rašyti, ką galvojame, kas skaudą ir kuo galime pasveikti, ar pasveikome. Tik reikia noro ir netingėti tuo pasidalinti su kitais... Galbūt suteikti drąsos!

Nusprendžiau nuo rytojaus badauti 3 dienas (kiti pasakys, tai nebadavimas, o organizmo valymas), kaip seksi nežinau... žinoma reikia, tam pasiruošti. Svarbiausias dalykas savo organizmui tai pasakyti ir nealinti savęs be reikalo. Kodėl tai darau? Truputi negaluoju, diagnozė autoimuninė liga. Bandysiu pasidalinti, kiekviena akimirka, kada bus galimybė su jumis, o gal tai bus ir paskatinimas... Vasara sunkus metas, bet manau gal ir gerai, valgyti daug nesinori, karštis to neleidžia, o skystis bus, kaip tik... Silpnumas? Ar bus nežinau... gal tai į naudą, greitesnis prakaitavimas iš organizmo pašalins šlakus, toksinus, tad pažiūrėsim...

Kodėl pirmadienis, nesinori namie sėdėti, kai maisto yra ir daug pagundų... Ir užimtumas... tad pažiūrėkim, ar sunku iškęsti tris dienas. Žinoma, nesu, koks sau priešas, jei negalėsiu tai teks viską nutraukti, manau viską pasakys pats kūnas, organizmas ir savijauta. Rytoj parašysiu, kaip sekasi.

Bet organizmo silpnumas, tai nereiškia bloga savijauta, silpnumas gali reikšti, kad organizmas valosi, ir toksinės medžiagos eina lauk... (lyg tai sakoma). O, kaip seksis, aplankykite ir sužinosite rytoj, labos nakties.

Pirma diena nevalgymo (bus daugiau...)

06.30 Atsibudau. Atrodo viskas gerai. Atsigerkime vandens. Truputi galva spaudžia. Nes vakar truputi buvau sumažinęs maisto kiekį, ruošdamas šiai dienai. Galbūt organizmas priima, kad trūksta maisto. Bet ryte, aš niekada nevalgau... tai nėra didelės bėdos, bėda, kaip išbūti be kavos!

06.52 Truputi spaudžia galva. Tikiuosi, tai psichologinis dalykas.

08.20 Organizmas reikalauja maisto. Bet, stengiuosi, tuo metu išgerti vandens. Tiek čia to laiko praėjo, viskas dar priešakyje. Galva truputi apsunkusi, ausyse jaučiamas spengimas. Žinoma, paaštrėja pojūtis į kvapus.

09.05 Truputi jaučiamas burnoje kartumas.

11.04 Spaudžia lengvai galvą, bet žinoma, tai ne skausmo požymiai. Jausmas, lyg "nedirbtu" skrandis.

11.53 Spaudžia galva. Valgyti nesinori. Bet manau tai, kiekvienam skirtingai. Pietus, laikas pasivaikščioti.

13.05 Galvos spaudimas dar juntamas. bet, kai daugiau vandens geri, nebejauti.

17.32 Labai norisi valgyti. Vis dėlto visa diena, be maisto. O, gal čia labiau įpratimas. Galvoja, vis jaučiamas spaudimas.

Antra diena nevalgymo

06.40 Jo, pirmos dienos vakaras, mano manymo buvo sunkus. Nežinau, kodėl bet buvo labai šalta. Nuo galvos spaudimo atsirado ir kaklo skausmas iš nugaros pusės. Pagalvojau, gal susikaupusios druskos kankina mane. Šiaip, badavimas (ar tiesiog gydymas nevalgius) sunkus dalykas. Labai reikia ištvermės. Ryte šalčio nebejaučiu, truputi sunki galva. Burnoje jaučiamas rūgštumas. Tai va, nežinau viskas manau priklausys, kaip jausiuosi iki pietų. Ar, pramuš mane, ar tiesiog pasiliksiu prie 1 dienos. Vieną dieną, manau nėra sunku nevalgyti, tik jau reikia nusiteikti tam. Pirmas kartas bus sunkus.

Mano tikslas buvo pažiūrėti, ar pradings mažojo piršto patinimas (artritas), skausmo niekada nejaučiau, bet diskomfortą jaučiau. Šiuo metu, lyg lankstymas geresnis... Kaip minėjau, palaukime 12 valandos, jeigu organizmo persikraus, ant nevalgymo, vadinasi einu reikiama linkme.

08.19 Jaučiamas organizmo nepasitenkinimas. Vienu metu jautėsi, kad spaudimas sukilo, arba sumažėjo. Dabar svarstau, gal netinkamas metas, per karšta.

 

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau