Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » 2021 » Kovo » 21
Omletas Su Špinatais Ir Rūkyta Lašiša
21.03.2021, 23:24
Omletas Su Špinatais Ir Rūkyta Lašiša
Omletas yra nuostabus pasirinkimas pusryčiams. Su juo visada galima improvizuoti, pagal savo norus arba pagal tai kas tuo metu yra šaldytuve. Šį kartą mano labai vykęs variantas su rūkyta lašiša ir špinatais. Gamindama panaudojau ir grietinėlę, o ji labai čia tiko.
Skaityk toliau
Lydekos filė suktinukai su kiaulienos šonine
21.03.2021, 23:12
Lydekos Filė Suktinukai Su Kiaulienos Šonine
Ar kada nors bandėte pasigaminti tokius žuvies suktinukus su šaltai rūkyta kiaulienos šonine? Jei ne, tai atėjo pats laikas išmėginti. Nuo šoninės žuvies suktinukai įgauna nuostabų skonį, o ir atrodo žavingai. Patiekalas tikrai sultingas ir puikus, o ingredientų visiškai nedaug.
Skaityk toliau
Orkaitėje kepti kiaušiniai "debesėliai" su šonine / dešra ir sūriu
21.03.2021, 23:12
Orkaitėje Kepti Kiaušiniai "Debesėliai" Su Šonine / Dešra Ir Sūriu
Neįprastai paruoštas, tačiau labai skanus ir gražus keptų kiaušinių patiekalas, džiuginantis tiek akį, tiek skrandį. Patiekti šitaip orkaitėje iškeptus kiaušinius galima tiek pusryčiams, tiek pietums, tiek vakarienei, jeigu tik yra toks pageidavimas.
Skaityk toliau
Kaip paruošti pievagrybius - orkaitėje kepti pievagrybiai balzamiko pa
21.03.2021, 15:39
Kaip paruošti pievagrybius - orkaitėje kepti pievagrybiai balzamiko padaže
Nebežinote kaip skaniai paruošti pievagrybius? Šių keptų pievagrybių skonis ne tai kad fantastiškas, o išvis tobulas! Man asmeniškai juos skaniausia valgyti su prancūzišku batonu arba čiabata duona - tiesiog tas skystis, kuris lieka inde nerealiai skanus, patepi batoną ir skanauji.
Skaityk toliau
Veršienos arba jautienos šašlykas - vyno, svogūnų ir balzamiko marinat
21.03.2021, 15:46
Veršienos arba jautienos šašlykas - vyno, svogūnų ir balzamiko marinatas
Daugelis žmonių turi savo firminius ir labai pamėgtus šašlykų receptus, kuriais gali nustebinti visus. Bet aš pati esu nuolat linkusi ieškoti vis naujų ir naujų receptų ir atrasti naujų. Šis marinatas itin skanus ir vertas Jūsų dėmesio.
Skaityk toliau
Veršienos arba jautienos didkepsnio marinatas
21.03.2021, 15:39
Veršienos arba jautienos didkepsnio marinatas
Kartas nuo karto taip norisi vėl užuosti šašlykų, kepsnių kvapus, sklindančius iš beveik kiekvieno kiemo. Bet būtų tikrų tikriausia nuodėmė neišmėginti kažko naujo ir dar neragauto. Šį kartą labai pasiteisinęs veršienos arba jautienos marinatas su laimo vaisiaus sultimis, kuriuo noriu labai pasidalinti. Išmėginau su abiem.
Skaityk toliau
Lietinių blynų tortas su nektarinais
21.03.2021, 15:58
Lietinių blynų tortas su nektarinais
Tenka pripažinti, kad tai nėra tortas, bet labai smagu jį gaminti. O skonis tikrai puikus. Be to ne tik gardu, bet ir atrodo labai gražiai. Vietoje nektarinų, galite rinktis ir kitus mėgstamus šviežius vaisius - braškes, slyvas, obuolius ir panašiai.
Skaityk toliau
Dvigubas sumuštinis su kiaušiniais, saliami dešra ir marinuotais agurk
21.03.2021, 15:46
Dvigubas sumuštinis su kiaušiniais, saliami dešra ir marinuotais agurkais
Tai toks sumuštinis kuris puikiai tinka pusryčiams, priešpiečiams, iškylai į gamtą arba šiaip užkandžiavimui - nuostabus variantas. Iš nurodyto ingredientų kiekio gaunasi du sumuštiniai.
Skaityk toliau
Paprastas pyragas su rabarbarais arba kitais vaisiais
21.03.2021, 15:39
Paprastas pyragas su rabarbarais arba kitais vaisiais
Turėjau šaldytuve labai skaniai atrodantį mėsos gabalą ir galvojau kaip jį iškeptus orkaitėje, nes kepti gabaliukais arba kepsniais, visai nesinorėjo. Perverčiau savo užrašus ir radau seniai užrašytą receptą su prierašu "būtinai ateityje išsikepti dar kartą".
Skaityk toliau