Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 24

Daržovių asorti stiklainyje

Daržovių Asorti Stiklainyje

Gaminant asorti, nereikia tikslaus daržovių kiekio. Reikia pasiruošti norimą kiekį stiklainių, pjaustyti norimo dydžio gabaliukais pasirinktas daržoves ir sluoksniais sudėti į stiklainius.

Aš dėjau iš pradžių smulkiai supjaustytus kopūstus, po to morkas, svogūnus, agurkus, paprikas, petražoles su krapais, vėliau pomidorus, ant viršaus dar kopūstus ir po keletą žiedelių čili pipirų.

Tuomet užpiliau šiek tiek pravėsusiu marinatu ir užkaičiau stiklainius su daržovėm kaitinti. Kai vanduo puode užvirė, kaitinau dar 10 min 0,5 litro stiklainius. Jei stiklainiai didesni, tai ilgiau.

Marinatui reikės:

  • 1 litras vandens,
  • 1 v.š druskos,
  • 3 v.š cukraus,
  • 2 v.š aliejaus,
  • po keletą žirnelių juodųjų ir kvapiųjų pipirų, porą lauro lapelių, porą krapų žiedynų,
  • 5 v.š acto 9%.

Receptu pasidalino: vakavimas.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2020 laikas 07:31 Kugelis su moliūgais - nustebinsite visus savo draugus ir artimuosius!

Sriuba su moliūgais, blynai su moliūgais, pyragai su moliūgais... Manėte, kad jau viską išragavote? Atėjo laikas moliūgų kugeliui!

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 15:13 Greitas pyragas su kefyru be kepimo miltelių

Greitai pagaminamas bei labai švelnaus skonio kefyro pyragas. Rekomenduojame išbandyti šį receptą - tai tobulas pasirinkimas tiems, kas nenori leisti daug laiko virtuvėje, bet vis tiek nori pasilepinti skaniu desertu.

...

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 15:04 Soros Coalition Plotting Election Day ANARCHY to ‘Fight’ Trump Win
A massive network of George Soros-funded activists are plotting nationwide anarchy from Election Day onward if President Trump wins.

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 15:04 Kriaušių ir svarainių uogienė
Tai yra ganėtinai neįprasta, bet neprasta uogienė, su kuria mes dažnai gardiname įvairius pyragus (tai yra naudojame įdarams). Taip pat man skanu prie labai saldžių blynelių.

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 14:53 Obama Demands Senate Put off Vote on New Supreme Court Nominee Until After New President Is Elected
Barack Obama demanded that Republicans refrain from voting on a replacement for Ruth Bader Ginsberg until after the election, when he hopes Biden will win.

Skaityti daugiau