Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Tauta Siūlo » 2023 » Kovo » 2

Floridos gubernatorius DeSantis trukdo "Disney World" mikimauzams tvirkinti vaikus

  • 02.03.2023
  • 0.0 Reitingas
  • 280 Peržiūrų
  • Aptarti

Floridos gubernatorius DeSantis trukdo

Floridos gubernatorius DeSantis (žiūr.nuotrauką), jau kurį laiką reiškė nepasitenkinimą “"Walt Disney World" korporacija, kuri atvirai vykdo agresyvią LGBT propagandą ir tai kėlė rinkėjų protestus.

DeSantis sakė, kad "Disney" "peržengė ribą", nes nepritarė švietimo įstatymo projektui, kuriuo ribojamos diskusijos klasėse apie lytinę tapatybę ir seksualinę orientaciją.

Floridos gubernatorius DeSantis trukdo

Pernai kovą tuometinis "Disney" vyriausiasis vykdomasis direktorius Bobas Chapekas viešai išreiškė nusivylimą dėl valstijos įstatymo projekto, kuriuo ribojamos LGBTQ diskusijos mokyklose, ir teigė, kad jis paskambino DeSantisui ir išreiškė susirūpinimą dėl to, kad teisės aktas taps įstatymu.

DeSantisas, kuris kovoja su tuo, ką vadina "prabudusia indoktrinacija", sakė, kad bendrovė "peržengė ribą", kai Disnėjaus generalinis direktorius Bobas Čapekas pareiškė, kad palaikys Floridos Tėvų teisių į švietimą įstatymo, kurį kritikai vadina įstatymu "Nesakyk, kad gėjus", panaikinimą. Po mėnesio B. DeSantis pristatė teisės aktą dėl "Disney" specialaus mokestinio statuso atšaukimo.

Vasario 27 d. Floridos gubernatorius Ronas DeSantis pasirašė įstatymo projektą, kuriuo perimama specialiųjų mokesčių apygardos, esančios aplink "Walt Disney World", kontrolė, kuri pusę amžiaus leido bendrovei "Walt Disney Co" (DIS.N) veikti labai savarankiškai.

R. DeSantis teigia, kad specialioji "Disney World" supanti zona leido parkui nesąžiningai apeiti vietos taisykles ir statybos taisykles.

"Korporacijų karalystei pagaliau ateina galas", - sakė DeSantisas per spaudos konferenciją, kurioje pirmadienį paskelbė apie šį žingsnį. "Mieste yra naujas šerifas, ir atskaitomybė taps kasdienybe".

Įstatymo projekto esmė - paskirti penkių asmenų valstybinę valdybą, kuri prižiūrėtų savivaldybių paslaugas, pavyzdžiui, priešgaisrinę apsaugą ir kelių, kuriuose veikia "Disney World", priežiūrą.

Naujai paskirta valdyba turės galimybę surinkti pajamų paslaugoms finansuoti ir "Disney" skoloms padengti. Ankstesnis DeSantiso pažadas atimti iš "Disney" specialų mokestinį statusą sukėlė nuogąstavimų, kad vietos mokesčių mokėtojai bus palikti ant kabliuko, o tai, savo ruožtu, sukels didelį vietos mokesčių tarifų šuolį.

DeSantis pirmadienį pabrėžė, kad pagal naująją struktūrą "Disney" vis tiek bus atsakinga už savo savivaldybių skolas, o vietos valdžios institucijos nedidins mokesčių.

Gubernatorius teigė, kad tarp penkių valdybos narių yra žmonių, kurie "labai nori, kad "Disney" būtų toks, kokį jį įsivaizdavo Voltas", taip leisdamas suprasti, kad "Disney" vertybėms nebus daromas neigiamas poveikis.

Floridos gubernatorius DeSantis trukdo

Tarp narių yra vietos rinkimų teisininkas Michaelas Sasso ir konservatyvi mokyklos tarybos narė, Floridos respublikonų partijos pirmininko žmona Bridget Ziegler.

Spaudos medžiagoje, išleistoje kartu su įstatymo projekto pasirašymu, DeSantiso biuras teigė, kad įstatymo projektas taip pat panaikins kai kurias kitas specialias Disney privilegijas, pavyzdžiui, atleidimą nuo valstijos reguliavimo patikrinimų.

Už pateiktą lankytojo į autoriaus nuomonę, paranormal.lt neatsako. Rašo: http://lebionka.blogspot.com/2023/03/floridos-gubernatorius-desantis-trukdo.html

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

28.03.2023 laikas 08:13 Šie Zodiako ženklai nemoka meluoti: juos lengva pastebėti
Astrologai pasakoja, kad kai kurie Zodiako ženklai visiškai nemoka apgaudinėti. Po šiais ženklais gimę žmonės nemoka meluoti, juos galima lengvai išvesti iš kantrybės. Kas nesugebės apgauti - skaitykite toliau.

Skaityti daugiau

28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau