Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Skaitytojo Naujiena » 2019 » Kovo » 18

Liuciferio prakeiksmas

Naktis. Dar nesimiega. Nežinia, kodėl. Gal todėl,kad kaimynai nuolat triukšmauja, gal todėl, jog gėriau daug kavos. Bet man nerūpi. Man įdomi mistika. Kelis kartus per veidrodį kviečiausi Pikų damą, tačiau nieko nesigavo. Atrodo, jog nepasimokiau iš savo klaidų. Nusprendžiau kviestis dar pavojingesnę dvasią, Velnių vadą-Liuciferį.

Liuciferis, prakeiksmas, sapnas, istorija, nutikimas

Apie tai ir mąsčiau. Tačiau nusprendžiau, kad dabar svarbiau pamiegoti. Išjungiau lempą ir atsiguliau į lovą… Atsidūriau kažkokiame keistame pasaulyje. Tikrai ne Žemės planetoje. Ten liejosi lava. Supratau, kad patekau į pragarą. Staiga išgirdau balsą:
-Nori mane pamatyti?

Tų žodžių autoriaus nemačiau. Tačiau atsakiau teigiamai, tačiau vėliau dėl to smarkiai pasigailėjau… Atsibudau. Tai, panašu, buvo tik kvailas sapnas. Tačiau smilkiniuose vis dar tvinkčiojo. Netikėtai išgirdau garsą, panašų, kad į langelį kažkas trankytų kumščiais. Pirmiausiai pagalvojau apie sapną. Atsisukau į langą ir nustėrau-ištikrųjų pamačiau juodą siluetą prie lango.

Tos akys… Jos spindėjo kruvina raudona spalvą. Norėjau bėgti iš lovos. Tačiau kūnas buvo lyg suparalyžuotas, o burna perdžiūvusi. O trankymasis nesiliovė, o tik stiprėjo. Galiausiai į šipulius sudužo langas ir tuo metu veidrodis mano kambaryje. Akyse kaupėsi ašaros, patalas buvo šlapias lyg aplietas vandeniu. Dar niekada gyvenime nebuvau taip išsigandęs, nors ir laikiau save drąsuoliu. Dabar save kaltinau, kad nemokėjau melstis. Pradėjo dužti į šipulius ir kiti daiktai. Galvojau, kad išprotėsiu. Verkiau kaip vaikas. Žinoma, nieko daugiau padaryti negalėjau. Galiausiai pajutau, jog esu smaugiamas. Aš žiopčiojau. Pasijutau kaip sapne…

Atsigavau tiktai ryte. Jaučiausi nekaip. Pastebėjau, kad viskas aplinkui buvo sudaužyta, sienos aptėkštos juodu krauju, o tėvai apsiašaroja. Kaip jie apsidžiaugė,pamatę mane atsikėlusį!

Mat, kaip vėliau paaiškėjo, jie rado mane beveik be gyvybės ženklų, baltomis akimis… Praradę viltį jau ruošėsi tartis dėl netekties, tačiau stebuklingai “prisikėliau“!

Buvau sukrėstas ir teko daug mėnesių pagulėti psichiatrinėje ligoninėje. Pakeitėme gyvenamą vietą, tačiau tai visiškai nieko nepakeitė…
Tą lemtingą dieną visada JIS apsireikšdavo, tik vis kitokiu būdu. Kartais sapne, kartais ką nors iškrėsdamas, bet patikėkite-tai iš tiesų siaubingas prakeiksmas.

Tikriausiai Liuciferis siaubingiausią pokštą buvo padaręs tą pačią dieną po 3 metų. Tada žuvo mano pusbrolis. Tą pačią dieną dingo, o po 2 dienų jį rado prie upeliu su nusuktu sprandu. Aš vis dar bijau tos užburtos dienos…

Atsiuntė Deividas

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)
18.11.2021 laikas 22:52 Receptai | Patiekalai Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai Avienos kepsnys-pjausnys su kaulu keptuvėje su Farfalle makaronais
Vieną kartą keliaujant Niujorke (New York) buvau pakviesta į vieną gimtadienį, kur susirinko nemažai žmonių. Buto šeimininkė tą kartą ruošė avienos kepsnius - pjausnius ir man teko stebėti visą gamybos procesą.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:04 Vyro nekrologas įspėja "neskiepytus": "Nedarykite to, jei nesate pasirengę kentėti ir mirti"
vakcina, Moderna, pandemija, Didžioji farmacija, biologinis ginklas, pavojingi vaistai, farmacinis sukčiavimas, spygliuotasis baltymas, tiesa, neskiepyti, mirtis nuo vakcinos, blogi gydytojai, bloga sveikata, bloga medicina...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 18:29 Potvyniai ir nuošliaužos užfiksuoti 4 Kolumbijos departamentuose

Kolumbijoje tęsiantis lietingam sezonui, pastarosiomis dienomis pranešta apie kelis potvynių ir nuošliaužų atvejus Kindijo, Antiokijos, Risaraldos ir Kaukos departamentuose.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:26 Garstyčios nuo peršalimo
Daugelis skaitytojų turi prisiruošę vaistažolių, uogų ir t.t. atsargų. Kiekviena vietovė turtinga savais vaistiniais augalais. Bet tie, kurie neprisirenka vaistažolių, gali pasigydyti ir kitais būdais.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:18 Nuo nemigos ir nuospaudų

Siūlau receptus nuo nemigos, nuospaudų ir imuniteto stiprinimui. Kad sustiprėtų imunitetas, perku medų (3 litrų stiklainį), išpilstau į dvi talpas po 1,5 I (tinka stiklainiai nuo majonezo). Imu 1,5 I stiklainį medaus, sumaišau jį su 0,5 kg citrinų, kurias sumalu mėsmale.

...

Skaityti daugiau