Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Receptai | Patiekalai » 2021 » Vasario » 6

Naminiai braškiniai - jogurtiniai ledai

Naminiai Braškiniai - Jogurtiniai Ledai

Jau kurį laiką svajojau, kaip vėl gaminsiu naminius ledus. Ir pamačiusi parduotuvėje nuostabias formeles ledams supratau, kad atėjo pats laikas vėl pasigaminti savo pačius mėgstamiausius naminius jogurtinius ledus su braškėmis. Vaikai liko mano sprendimu labai patenkinti, vyras taip pat džiaugėsi. Vietoje braškių galite pasirinkti ir kitas uogas, manau viskas pavyks puikiai. O dabar apie viską iš eilės. 

P.S. Gaminau dvi skirtingas ledų versijas - vaikams ant pagaliuko, o suaugusiems - rutuliukais.

Ingredientai

  • braškės sutrintos su cukrumi: ~0,5 litro
  • natūralus jogurtas: 350 gramų
  • grietinė: 3 valgomųjų šaukštų
  • cukrus: 2 valgomųjų šaukštų.

Recepto paruošimas

1. Į braškes sutrintas su cukrumi sudedame natūralaus jogurto indelį, grietinę ir cukrų (cukraus dedame pagal savo skonį - man patinka saldesni ledai, tad kitą kartą dėčiau daugiau cukraus).

2. Viską gerai išmaišome, dalį supilstome ledams skirtus indelius (3 indelius užpildžiau), o likusią masę supilame į pailgą plastikinį indą (geriausiai būtų imti pailgą, šitaip greičiau pradeda stingti).

3. Įdedame į šaldymo kamerą ir paliekame maždaug 2 valandas stingti.

4. Po 2 valandų masę, kuri buvo indelyje permaišome, kad būtų vientisa masė, tą patį pakartojame dar po geros valandos. Po 3-4 valandų jau turėsime skanius jogurtinius ledus!

5. Lieka pasiimti šaukštą skirtą ledams, įdėti kelis rutuliukus į indelį bei skanauti.

6. O ledų formeles pakišti po šiltu vandeniu maždaug minutei, gražiai išimame iš formelių ir duodame mažiesiems degustatoriams lepintis naminiais ledais.

7. Pastebėjimas: Specialiai padariau dar ir eksperimentą - vienus ledus permaišiau kelis kartus, o formelėse palikau stingti nemaišant. Rezultatas - daug skaniau buvo valgyti kreminės konsistencijos permaišyti ledai, formelėse sustingusius ledus belaižant kartas nuo karto pasijautė ledo gabaliukai. Kitą kartą būtinai permaišysiu ir formelėse supiltą masę.

Rekomendacija: Daugiau ledų receptų rasite: Ledai.

jogurtiniai ledai, braškiniai ledai, ledai, naminiai ledai

Recepto Autorius Neringos blogas

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.05.2021 laikas 19:17 Medical Health WATCH: Health Ranger talks with Jeffrey Prather about covid, pine needles, Native American medicine and more
If you are concerned about those who have been “vaccinated” with the Wuhan coronavirus (Covid-19) “shedding” spike proteins onto you through close contact, you will not want to miss the following episode of The Health Ranger Report....

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:08 Medical Health Study finds that consuming more edible mushrooms lowers cancer risk
Many people, especially those following a vegan diet, usually consume edible mushrooms to fulfill their bodies’ protein needs. However, a study from March 2021 found another benefit of including mushrooms in the daily diet. A team of scientists discovered that consuming more mushrooms is associated ...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:00 Medical Health Philippine doctor defends use of ivermectin, says clinical studies show it is 89% effective against the coronavirus

A doctor from the Philippines is defending the use of ivermectin for preventing and treating Wuhan coronavirus (COVID-19) infection despite attempts by the country’s regulatory authorities to restrict its use.

...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 22:42 Kaip kovoti su egzema?

Jau ne pirmą dešimtmetį padedu žmonėms. Pagal išsilavinimą esu gydytojas terapeutas, bet nedirbu jau seniai. Dabar rimtai užsiimu liaudies medicina.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 22:23 Avietės Nuo Moteriškų Ligų
Praėjus metams po antro gimdymo, man buvo diagnozuotas gimdos nusileidimas. Didelių rūpesčių tai kaip ir nekėlė, bet prieš menstruacijas labai traukė pilvą, ir pačios mėnesinės kėlė nemažai rūpesčių. Gana stipriai kraujuodavo, savijauta buvo nekokia - tempiantys skausmai pilvo apačioje, silpnumas, g...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 19:19 Apie ligas, kurios panašios į alergiją
Ašarojimas, dažnas čiaudulys, užsikimšusi nosis, kosulys, gausūs odos išbėrimai... Jei pasiskųsite tokiais simptomais, dažnas pasakys, jog tai - alergija. Ir neretai bus teisus.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 17:41 Apie pavasarinę alergiją

Jei pavasaris šiltas, medžiai pradeda žydėti net keliomis savaitėmis anksčiau ir pradeda alerginių ligų sezoną. Sergančiųjų sezoninėmis alerginėmis ligomis savijautą dar labiau pablogina sausas, saulėtas ir vėjuotas pavasaris.

...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 16:42 Svečiai Iš Siuanjuanio Žvaigždyno
Į versijas apie senųjų žemės gyventojų žinių kilmę galima žiūrėti įvairiai. Paprasčiausiai ironiškai ar skeptiškai. Tačiau ar dėl to pasaulis tampa labiau suprantamas? O gal verta dar kartą susimąstyti apie mitus, kurie pateikia informaciją iš amžių glūdumos?...

Skaityti daugiau