Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Kiti rašo » 2024 » Vasario » 15

Z. Vaišvila: Ohmanas aiškinsis dėl melagingų parodymų

Z. Vaišvila: Ohmanas aiškinsis dėl melagingų parodymų

Keistasis švedas Jonas

Š.m. sausio 24 d. spaudos konferencijoje Seime aptarėme ketvirtąjį Vilniaus 3 policijos komisariato atsisakymą pradėti ikiteisminį tyrimą dėl buvusio Švedijos karinės žvalgybos struktūros veikėjo Jono Axel Ohmano finansinę veiklą VšĮ „Mėlyna ir geltona“ priedangoje.

Pirmoji signataro pergalė

Š.m. vasario 14 d. Vilniaus miesto apylinkės teismas iš dalies tenkino Zigmo Vaišvilos skundą ir panaikino dalį prokurorės nutarimo - nurodė, kad reikia spręsti klausimą dėl Jono Ohmano ir jo statytinės VšĮ „Mėlyna ir geltona“ naujos direktorės Lauros Paukštės-Kubilienės melagingų liudytojų parodymų dėl finansinės atskaitomybės dokumentų teikimo – pradėti ar nepradėti ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Baudžiamojo kodekso 235 straipsnį.

Dėl VšĮ „Mėlyna ir geltona“ 2022 m. finansinės atsakitomybės dokumentuose trūkstamų 978 060 eurų teismas paliko galioti prokurorės nutarimą, nes paaiškėjo, kad pateikti patikslinti VšĮ „Mėlyna ir geltona“ 2022 m. finansinės atskaitomybės dokumentai. Tačiau šie patikslinimai nepaskelbti viešai Juridinių asmenų registre, kas yra privaloma.

Kur pradingo milijonas?

Nesusipažinus su šiais oficialiai nepaskelbtais dokumentais ir nematant pirminių dokumentų, sudėtinga susigaudyti, kur paslėpti šie 978 060 eurų. Pagalvosime, kaip skųsti šią teismo nutarties dalį. Skundui dėl apylinkės teimso nutarties pateikti dar turime 7 dienas. Ir vis tik šlykštu matyti, kaip išsukinėjami šie suįžūlėję veikėjai, be perstojo reklamuojami LRT eteryje ir 2023 m. gruodžio 13 d. duomenimis iš mūsų jau išvilioję 51231300 eurų Ukrainos rėmimo pretekstu.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Už pateiktą lankytojo į autoriaus nuomonę, paranormal.lt neatsako. Rašo: https://77.lt/z-vaisvila-ohmanas-aiskinsis-del-melagingu-parodymu

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
20.05.2024 laikas 09:32 Receptai – Patiekalai Nuostabus grietininis bananinis pyragas su razinomis
Nusprendžiau pasidalinti tokiu receptu, kuris garantuoju, kad pavyks net visiškai nedraugaujančiam su virtuve žmogui. Šis grietininis bananų pyragas su razinomis yra itin paprastas, o gaunasi minkštas, drėgnas ir kvapnus. Ir puiki...

Skaityti daugiau

07.05.2024 laikas 12:23 Receptai – Patiekalai Paprasto obuolių pyrago receptas
Šiandien pristatau paprastą variantą, kaip pagaminti obuolių pyragą, kuriam reikia vos keturių ingredientų. Paruošimo procesas toks paprastas, kad sugebės pagaminti net ir virtuvės naujokas. Dalinuosi šiuo receptu, tik imkite ir g...

Skaityti daugiau

07.05.2024 laikas 12:10 Receptai – Patiekalai Mylimiausi čirviniai blynai su kefyru
Šiandien aš Jums noriu parodyti tiek savo, tiek savo vaikų pačius mylimiausius čirvinius blynus, kuriuos aš gaminu su kefyru. Beje, man šie čirviniai blynai patys gardžiausi truputį pravėsę, šitaip būna labai traškūs. Visiškai atv...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau