Pasaulio naujienos kitaip... gamta, sveikata, medicina:
Arbata iš saulėgrąžos šaknų geriama didelėmis dozėmis mėnesio bėgyje ir ilgiau. Druskos pradeda išeiti tik po 2 gydymo savaičių ir išeina iki tol, kol šlapimas netampa skaidrus kaip vanduo, ir jame nebenusėda druskų nuosėdos.
Erškėtuogių arbata yra natūrali priemonė su minimaliomis kontraindikacijomis. Ją galima naudojama moterims, sergančioms cistitu net ilgiems kursams, taip pat leidžiama vartoti ir vaisingo laikotarpio metu. Pagrindinis šios arbatos privalumas yra švelnus, bet efektyvus antibakterinis poveikis.
Dar prieš keletą dešimtmečių daugelis šeimų namuose turėjo persiškus kilimus. Nors jie kainavo tikrai brangiai, buvo stengiamasi juos įsigyti, nes tai rodė, jog jų šeimininkai yra pasiturintys žmonės – juk geras kilimas kainavo brangiau nei gerai apmokamų darbuotojų mėnesinis atlyginimas. Persiškų kilimų mada Europos šalių sostines apėmė XX amžiaus pradžioje. Laikas ėjo, tačiau mada niekur neatsitraukė, tik brangius rankų darbo kilimus pakeitė pramoniniu būdu išausti kilimai.
Citrina, petražolė, česnakas: super mišinys nuo pankreatito. Tai neįtikėtinai stipraus mišinio receptas, jei skauda kasa. Pankreatito gydymas krapų sėklomis. Kasos gydymas avižomis.
Tai puikus receptas. Naudojant, jis aktyviną natūralų tepalų susidarymą keliuose, stiprina sausgysles ir raiščius, galiausiai pagerina jūsų gyvenimo kokybę! Prieš tai rašėme, kaip atstatyti klubų ir kelių kremzles. Šioje priemonėje yra daug vitamino C, silicio, magnio ir fermentų. Visi jie yra stiprios priešuždegiminės ir analgetinės medžiagos.
Siūlome jums veiksmingą natūralų receptą atstatyti pažeistoms kremzlėms, diskomfortui (sveiaktinimo kanalas - paranormal.lt).
Pateikiamas receptas iš visiškai natūralių ingredientų, kurios regeneruoja kremzles. Šis vaistas pagal pobūdį leidžia jums mažiau jausti šios sudėtingos ligos simptomus.
Pats garsiausias labirintas Žemėje yra Kretos saloje. Pagal padavimą, jį Knoso miete pastatė skulptorius iš Atėnų Dedalas. Savo struktūra šis labirintas priminė egiptiečių labirintą, tačiau jo dydis, jei tikėti Romos mokslininko Plinijaus parašymu, sudarė tik šimtąją dalį egiptietiškojo statinio.