Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 19

Perspėjimas apie ateities įvykius

Sveiki, kažkaip sugalvojau papasakoti trumpą istoriją kuri nutiko man gal keletą metų atgal. Nepamenu ar rašiau šį straipsnį čia ar ne, tai parašysiu dabar.

Gyvenu Vilniuje ir viskas prasidėjo tada, kai buvau duše. Išlipdamas iš vonios užkabinau kriauklę. Kaip žinome, šiais laikais jos tvirtinamos vos keliais varžtais tai nieko keisto, kad gali lengvai nukrist jei užkabinti šiek tiek stipriau. Truputį sunerimau dėl to, kad ji gali nukrist, pažiūrėjau į ją, matau kad stovi, galvojau, kad viskas gerai ir toliau valiausi kojas.

ateitis, nutikimai, mistinės istorijos, paranormalios istorijos

Viena koja buvo užkelta ant vonios krašto kadangi man taip patogiau buvo šluostytis. Na ir tada nutiko kažkas keisto. Vaizdas kažkaip sustingo, toks jausmas, kad laikas buvo sustojęs, akies kraštu mačiau čiaupą, atrodė, kad vanduo sustingo ir arba netekėjo, arba bėgo labai lėtai (na, nebuvau pilnai užsukęs čiaupo).

Vaizdas akyse pasidarė tunelinis. Nemoku apibūdinti, tačiau jei žaidžiate žaidimus ir žinote kas yra FOV tai tada puikiai įsivaizduosite apie ką aš. Tada kažkaip intuityviai pažiūrėjau į kriauklę ir pamačiau kaip ji pradėjo kristi, pasviro apie 45 laipsnius ir vėl grįžo į pradinę padėtį. Mintyse pagalvojau „krenta, nukris“. Po to vėl „atsisukau“ į priekį, vėl grįžo normalus vaizdas ir garsas (nepaminėjau, tuo metu tarsi nebuvo garso aplink).

Kažkaip susimąsčiau kas čia buvo, kadangi viską puikiai prisiminiau, kai pažiūrėjau į tą kriauklę, padariau žingsnį atgal nes dar vis galvoje sukosi mintis „krenta, nukris“. Vos tik atsitraukiau, ji nukrito. Ir nukrito ten, kur prieš tai aš stovėjau, duženos pasibarstė aplink koją, bet nei viena nekliudė manęs. O štai jeigu nebūčiau pasitraukęs, kriauklė būtų kritusi ant kojos ir, greičiausiai, sutrupinus pėdą, kadangi ji buvo tikrai ne maža.

Šiaip esu tikintis žmogus, kai kalbėjau su savo močiute apie tai, kas nutiko, ji man pasakė, kad aš gimiau, bijau suklyst, bet man atrodo, kad per švento Juozapo dieną ir, kad būtent jo dėka aš pamačiau tą keistą vaizdinį ir tiesiog išsaugojau savo sveikatą.

Atsiuntė: Tomis

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.09.2020 laikas 14:58 NASA Astronaut Franklin Musgrave Faced With Advanced Alien Civilization
Franklin Story Musgrave, M.D. (born August 19, 1935) is an American physician and a retired NASA astronaut. Over 84 years of his life, a man managed to visit space, serve in the marines, work as a field doctor and engineer, become a mathematician and receive six academic degrees....

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 14:53 14 Haunting Facts About The Winchester Mystery House
Despite the Winchester Mystery House’s cheerful appearance, this massive California mansion’s history is edged with tragedy, mystery and maybe some ghosts.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 14:42 Mystery Of Kecksburg UFO Incident Lost In NASA Archives For Good

Leonard David, an observer of one of the largest space exploration websites, space.com, updated his blog with new details about the investigation of a mysterious incident which took place in USA’s Pennsylvania. The National Aeronautics and Space Administration (NASA) has lost the case vs. j...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 14:42 The Bakersfield Lyons Haunting
After Mrs. Meg Lyons died suddenly in her Bakersfield, California house, it had remained untouched when Mrs. Frances Freeborn moved in during the month of November, 1981. Every piece of Mrs. Lyons’ furniture was just as she left it....

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 07:09 Gucci Ridiculed Over Their $1,200 ‘Eco-Friendly’ Grass-Stained Jeans
The Italian fashion house Gucci has just debuted its new denim line “crafted from organic cotton and specifically treated for a stained-like, distressed effect.”

Skaityti daugiau