Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Skaitytojo Naujiena » 2019 » Kovo » 23

Prakeiktas namas miško glūdomoje

Viena šeima persikraustė gyventi į milžinišką namą prie miškelio. Niekas ten negyveno po to, kai gal prieš penkiasdešimt metų maža mergaite dingo. Žmonės manė, kad ji pasiklydo miškelyje, bet jos niekaip negalėjo rasti. Tačiau naujoji šeima nieko apie tai nežinojo.

prakeitas namas, miškas, nutikimas, istorija, pasakojimas

Gal 13 metų mergaite pasirinko kambarį pirmajame aukšte, kurio langai žiūrėjo į mišką. Jau pirmąją naktį ją pažadino triukšmas. Kažkoks tylus skrebenimas. Ji pamanė, kad pasivaideno, bet po keliu minučių vėl jį išgirdo. Atrodė, kad jis sklinda iš lauko. Ji priėjo prie lango. Buvo šviesi vasaros naktis ir po savo langu ji pamate mažą vaikutį. Atidarė langą ir silpnas balselis sucypė:

– įsileisk mane vidun, man šalta ir labai baisu. Sušildyk mane.

Mergina nustebo, bet per langą įsikėlė mažylė. Ji buvo tiesiog suledėjusi. Mergina numovė senamadišką jos suknelę ir paguldė į lovą. Tada pati atsigulė ir apsikabinusi mergaitę šildė ją savo kūno šiluma. Atsibudusi ryte nieko nepamatė, todėl pagalvojo, kad jai pasivaideno ir niekam apie tai nepasakojo. Tačiau kitą naktį vėl išgirdo skrebenimą ir pamatė tą pačią mergaitę. Vėl ją šildė ir vėl nerado jos ryte. Taip tęsėsi gal savaitę.

Vieną naktį ji išgirdo skrebenimą į duris. Atėjo jos mažasis broliukas.

– Priimk mane, aš bijau.

Tą naktį ji miegojo su broliuku ir mergaite nepasirodė. Sekantį vakarą šeima pasigedo berniuko, jis žaidė ir dingo. Mergina visą naktį nemiegojo.

Vėl pasigirdo skrebenimas.

– Sušildyk mane, – paprašė mergaitė už lango.

– Aš negaliu, mano broliukas dingo.

– Sušildyk mane, – pakartojo ji. – ARBA TAU ATSITIKS KAIP TAVO BROLIUKUI.

– O kas jam? – išsigando mergina.

Ir staiga ji pajuto baisų skausmą rankoje. Pažiūrėjo, o ranka visa kraujavo ir atrodė, kad mėsa išplėšta.

-Štai kas tavo broliukui, – atsakė mergaite ir nubėgo į mišką.

Mergina puolė ją vytis. Tačiau tik įėjus į mišką staiga pasidarė baisiai tamsu. Ji nieko nebematė, bet bėgo pirmyn. Staiga ji išgirdo brolio balsą šaukiantį jos vardą. Ji sustojo ir įkrito į didelę duobe. Ten buvo šviesu. Duobėje buvo mergaitės kūnas. Neaišku, kas ji tokia, bet merginai suknelė pasirodė nemaloniai pažįstama.

Olos gale ji rado surištą brolį. Jie ilgai šaukė, kol juos išgirdo ieškantys tėvai r policija. Policininkai nustatė, kad mergaite greitai bėgo ir įkritus trenkė galvą į akmenį ir tikras stebuklas, kad dabar mergina liko gyva. O broliukas negalėjo jos šaukti, nes jam buvo užrišta burna. Dar jis pasakojo, kad oloje buvo didelių žiurkių ir jos jį graužė, bet ant jo kūno nebuvo įkandimų, tik tas vienas, sesers rankoje.

Dar keista, kad visiems išėjus, mergina vėl grižo į mišką, bet niekaip nebegalėjo rasti tos duobes. Gal tai nebaisu, bet paslaptinga…

Atsiuntė Emilija

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 23:15 X failai viename iš Kalifornijos greitkelių
Šiandien, keliuose ufologijos kanaluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame vaizduojamas NSO arba į NSO panašus objektas, greičiausiai priklausantis JAV kariuomenei.  Vaizdo įraše įdomus ne tiek vaizdas, kiek visos istorijos liudytojo aprašymas - sunkvežimio vairuotojas, kurio konvojus nukentėjo nuo "ma...

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 22:15 Po vakcinos nuo kovido sukeltos ligos "banga" plinta Indonezijoje

Indonezijoje mažiausiai 350 gydytojų ir medicinos darbuotojų susirgo Wuhan koronavirusu (Covid-19), nors jau buvo "paskiepyti".

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 21:26 STUDIJA: Dėl kaukių vaikai susiduria su daugybe mirtinų ligų sukėlėjų
Nepaisant to, ką toliau tvirtina medicinos fašistai, veido kaukės yra visiškai neveiksmingos siekiant užkirsti kelią Vuchano koronaviruso (Covid-19) plitimui ir turi ilgalaikį neigiamą poveikį, ypač vaikams.

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau