Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Kovo » 23

Prakeiktas namas miško glūdomoje

Viena šeima persikraustė gyventi į milžinišką namą prie miškelio. Niekas ten negyveno po to, kai gal prieš penkiasdešimt metų maža mergaite dingo. Žmonės manė, kad ji pasiklydo miškelyje, bet jos niekaip negalėjo rasti. Tačiau naujoji šeima nieko apie tai nežinojo.

prakeitas namas, miškas, nutikimas, istorija, pasakojimas

Gal 13 metų mergaite pasirinko kambarį pirmajame aukšte, kurio langai žiūrėjo į mišką. Jau pirmąją naktį ją pažadino triukšmas. Kažkoks tylus skrebenimas. Ji pamanė, kad pasivaideno, bet po keliu minučių vėl jį išgirdo. Atrodė, kad jis sklinda iš lauko. Ji priėjo prie lango. Buvo šviesi vasaros naktis ir po savo langu ji pamate mažą vaikutį. Atidarė langą ir silpnas balselis sucypė:

– įsileisk mane vidun, man šalta ir labai baisu. Sušildyk mane.

Mergina nustebo, bet per langą įsikėlė mažylė. Ji buvo tiesiog suledėjusi. Mergina numovė senamadišką jos suknelę ir paguldė į lovą. Tada pati atsigulė ir apsikabinusi mergaitę šildė ją savo kūno šiluma. Atsibudusi ryte nieko nepamatė, todėl pagalvojo, kad jai pasivaideno ir niekam apie tai nepasakojo. Tačiau kitą naktį vėl išgirdo skrebenimą ir pamatė tą pačią mergaitę. Vėl ją šildė ir vėl nerado jos ryte. Taip tęsėsi gal savaitę.

Vieną naktį ji išgirdo skrebenimą į duris. Atėjo jos mažasis broliukas.

– Priimk mane, aš bijau.

Tą naktį ji miegojo su broliuku ir mergaite nepasirodė. Sekantį vakarą šeima pasigedo berniuko, jis žaidė ir dingo. Mergina visą naktį nemiegojo.

Vėl pasigirdo skrebenimas.

– Sušildyk mane, – paprašė mergaitė už lango.

– Aš negaliu, mano broliukas dingo.

– Sušildyk mane, – pakartojo ji. – ARBA TAU ATSITIKS KAIP TAVO BROLIUKUI.

– O kas jam? – išsigando mergina.

Ir staiga ji pajuto baisų skausmą rankoje. Pažiūrėjo, o ranka visa kraujavo ir atrodė, kad mėsa išplėšta.

-Štai kas tavo broliukui, – atsakė mergaite ir nubėgo į mišką.

Mergina puolė ją vytis. Tačiau tik įėjus į mišką staiga pasidarė baisiai tamsu. Ji nieko nebematė, bet bėgo pirmyn. Staiga ji išgirdo brolio balsą šaukiantį jos vardą. Ji sustojo ir įkrito į didelę duobe. Ten buvo šviesu. Duobėje buvo mergaitės kūnas. Neaišku, kas ji tokia, bet merginai suknelė pasirodė nemaloniai pažįstama.

Olos gale ji rado surištą brolį. Jie ilgai šaukė, kol juos išgirdo ieškantys tėvai r policija. Policininkai nustatė, kad mergaite greitai bėgo ir įkritus trenkė galvą į akmenį ir tikras stebuklas, kad dabar mergina liko gyva. O broliukas negalėjo jos šaukti, nes jam buvo užrišta burna. Dar jis pasakojo, kad oloje buvo didelių žiurkių ir jos jį graužė, bet ant jo kūno nebuvo įkandimų, tik tas vienas, sesers rankoje.

Dar keista, kad visiems išėjus, mergina vėl grižo į mišką, bet niekaip nebegalėjo rasti tos duobes. Gal tai nebaisu, bet paslaptinga…

Atsiuntė Emilija

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Čia galite rašyti savo nutikimą, istoriją, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar