Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2020 » Rugpjūčio » 25

Scientists: Our Civilization Will Collapse In The Coming Decades With A 90% Probability

Scientists: Our Civilization Will Collapse In The Coming Decades With
  • 25.08.2020
  • 0.0 Reitingas
  • 354 Peržiūros
  • Aptarti

Researchers have repeatedly warned that if humanity continues its development in an already familiar direction, this will lead to irreversible collapse and civilization in the form in which we know it today may disappear within a few decades, reports ordonews.com.

A new study on resource use once again confirms these findings. According to this work, while maintaining, for example, the current rate of deforestation, the last tree will be destroyed in the interval from 100 to 200 years.

At the same time, experts say that it will not be necessary to wait for the cutting down of the last tree, since, given the rate of population growth and climate change, society, while maintaining the current rates and principles of development, will radically change in 30-40 years.

Moreover, we are talking about the fact that this is the beginning of the collapse of the existing civilization, not only because it simply will not be able to support itself, but the planet itself will not be able to support life in its current form.

Before the development of human civilization, the Earth was covered with 60 million square kilometers of forests.

The report, which is a follow-up to ongoing work, notes that there are currently less than 40 million square kilometers of forest remaining.

According to the study’s findings, the statistically significant chance of surviving without a catastrophic collapse is truly small – at best, we have less than a 10 percent chance of avoiding collapse.

Yes, it all sounds overly pessimistic, but looking at everything that happens around, it seems that there is a serious grain of truth in this. It turns out that all possible forces must be thrown into changing life for the better here and now, because we are not talking about the distant future, which “does not concern us.”

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:36 Dirbtinė laimė – XXI amžiaus priklausomybė
Kai turi brangią mašiną, gražių daiktų, prabangų namą ir kitų statuso simbolių, pradedi jaustis, tarsi turi didesnę vertę ir pakyli vienu lygiu aukščiau už tuos, kurie viso to neturi.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:26 Kodėl išmintinga moteris niekada nepavydi?
Sakoma, kad pavydi, vadinasi, myli. Bet ar taip yra iš tikrųjų? Štai keli teiginiai, kodėl išmintinga moteris niekada nepavydi.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:19 8 požymiai, kad kažkas iš jūsų artimųjų jums pavydi
Štai pasakojate apie savo pasiekimus aplinkiniams, matote jų veiduose nuoširdžias šypsenas, o akyse – susižavėjimą. „Kaip smagu, kad yra žmonių, su kuriais galiu pasidalinti savo džiaugsmu!“ – galvojate. Bet jeigu už jų šypsenų slypi pavydas ir neap...

Skaityti daugiau