Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2020 » Lapkričio » 7

Software 'Glitch' In Michigan Erroneously Gave 1000s Of Votes To Biden; Up To 47 Counties Compromised

Software 'Glitch' In Michigan Erroneously Gave 1000s Of Votes To Biden
  • 07.11.2020
  • 0.0 Reitingas
  • 492 Peržiūros
  • Aptarti

Software used to tabulate votes cast in 47 Michigan counties erroneously gave 6,000 votes to Joe Biden in Anterim County, according to state GOP Chairwoman Laura Cox.

"In Antrim County, ballots were counted for Democrats that were meant for Republicans, causing a 6,000 vote swing against our candidates. The county clerk came forward and said 'tabulating software glitched and caused a miscalculation of the vote.' Since then, we have now discovered the 47 counties used the same software in the same capacity," she said, adding "Antrim County had to hand count all of the ballots, and these counties that used the software need to closely examine their results for similar discrepancies."

Of note, Trump won Antrim County in 2016 with 62% of the vote vs. 33% for Hillary Clinton.

Watch:

Meanwhile, in Oakland County, Michigananother computer glitch was uncovered which gave an upset win to Democrat Melanie Hartman. Once it was fixed, her win was nullified and incumbent Adam Kochenderfer was declared the winner. 

According to the Detroit Free Press, officials are investigating the error.

Tom McMillin, a former state lawmaker from Oakland County and a member of the State Board of Education, said he noticed irregularities with the Antrim County vote totals late Tuesday, when he was checking out returns for Board of Education candidates.

In some precincts, but not all, Biden and other Democratic candidates had far more votes than normal, McMillin said.

"It just looked weird," he said. "Two-thirds of the townships looked really messed up."

"Apparently, there was a technical glitch in Rochester Hills. And so, I actually ended up winning by a little over 1,100 votes," said Kochenderfer. According to the Free Press, "The margin was 1,127 votes, to be exact. That gave him a 51.67% share of the total (with 48.23% going to his opponent, Hartman)."

"I’m very grateful to the officials who caught the error, but we need to ensure that we catch these issues, or prevent them entirely," Kochenderfer added.

Former (?) White House spokeswoman Kayleigh McEnany tweeted about Michigan 'irregularities' on Friday:

Utah Attorney General Sean Reyes says the election has been 'compromised,' and is taking a personal leave to help the Trump campaign investigate.

Really makes one think...

by Tyler Durden

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale.

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Temos
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.02.2024 laikas 15:29 Receptai | Patiekalai Skaniausi Mieliniai blynai. Ar žinai šį receptą?
Tikros Užgavėnės turi būti su mieliniais blynais. Betgi, galima pasigaminti juos savaitgalį su grietine, uogine. Argi neskanu?

Skaityti daugiau

22.02.2024 laikas 21:28 Receptai | Patiekalai Porketa, itališkas šonines suktinis (receptas)
Turiu keletą receptų kurie lieka vis nepaskelbti. Nežinau, kas sutrukdo tai padaryti, bet tarsi tie labai geri receptai patys pasislepia arba dažnesniu atveju neturi geros nuotraukos. Ir šis atvejis ne išimtis, kai karštą porketą ...

Skaityti daugiau

22.02.2024 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Naminiai raguoliai su uogiene
Ar pamenate, kaip vaikystėje džiaugdavotės mamos ar močiutės iškeptais pyragais? Skanūs naminiai raguoliai sušildydavo rankas ir pripildydavo virtuvę maloniu aromatu.

Skaityti daugiau

24.02.2024 laikas 22:38 Finansinis horoskopas visiems Zodiako ženklams 2024 m. vasario 25 d.
Finansinis horoskopas pateikia bendrą vaizdą, tačiau tikrieji rezultatai gali priklausyti nuo daugelio veiksnių, tokių kaip asmeninės pastangos, investiciniai sprendimai ir ekonominės sąlygos. Antra, horoskopas yra prognozavimo menas ir neturi moksli...

Skaityti daugiau

24.02.2024 laikas 19:15 Ateities degalai. Kodėl jie slepiami?
Henrio Fordo (Henry Ford) pažadas "auginti automobilius iš dirvos" taip ir neperžengė prototipo stadijos. "Kam naudoti miškus, kurie buvo kuriami šimtmečius, ir kasyklas, kurioms iškasti prireikė amžių, - klausė automobilių pramonės magnatas, - jei m...

Skaityti daugiau

24.02.2024 laikas 17:38 Šio eterio energija yra beribė ir sunkiai suvokiama.

Tarpatominio eterio atradimas buvo pasirengęs pakeisti pasaulį kaip tik tuo metu, kai Amerikoje prasidėjo antroji pramonės revoliucija. Kaip ir legenda apie Niutono obuolį prieš 200 metų, šio revoliucinio elemento atradimas buvo ne kas kita, kaip ...

Skaityti daugiau