Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Tauta Siūlo » 2022 » Gegužės » 4

Justina GAFUROVA: Išsipildė dar viena sąmokslo teorija

Jau trečia diena, kai Lietuvoje atšaukta ekstremalioji padėtis dėl naujojo koronaviruso. Šiandien COVID-19 jau nėra ypač užkrečiama liga. Dvejus metus trukusi alternatyvi realybė, kurios iki tol negalėjome net susapnuoti, baigėsi. Panašu, išsipildė dar viena sąmokslo teorija - koronavirusas tampa ar vienu gripu. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys jau paskelbė, kad labai tikėtina, jog skiepas nuo koronaviruso taps sezoniniu.

Kiek tų sąmokslo teorijų išsipildė per šiuos dvejus metus: kad COVID-19 taps priežastimi masinei žmonių vakcinacijai; kad bus skiepijami ir vaikai; kad atsiras priverstiniai skiepai. Pastarieji Lietuvoje nebuvo įtvirtinti vos per plauką. O kur dar teorijos, kad žmonės bus skirstomi pagal tai, pasiskiepiję ar ne, ir be skiepo net į parduotuvę nebus galima užeiti. Visa tai išsipildė ir kai kam netgi tapo norma.

Norėtųsi galvoti, kad iš viso šito kažko pasimokėme. Gal kritiškiau vertinti informaciją, gal labiau rūpintis savo teisėmis, o gal nustoti būti tyliąja dauguma, leidžiančia valdžiai tyčiotis iš žmonių. Turbūt tai sužinosime rudenį. Nes kol mes galvojame, kad pagaliau galime atsikvėpti nuo visų suvaržymų, Kinijoje, COVID-19 gimtinėje šiuo metu vėl griežtėja viruso valdymas ir netgi kalbama apie miestų uždarymą. Bauginančiai primena tas dienas, kai daugybė Lietuvos gyventojų nė neįsivaizdavo, kas mūsų laukia šalyje paskelbus karantiną.

O tiems, kas per karą iš viso pamiršo apie pandemiją, naudinga žinoti, jog vos Rusijai užpuolus Ukrainą, pasirodė žinia, kad PSO pasirašė sutartį su Vokietijos bendrovės „Deutsche Telekom" dukterine įmone „T-Systems", turėdama tikslą sukurti pasaulinį skiepų pasą. „Vakaro žinios" kreipėsi į PSO atstovybę Lietuvoje su klausimais, kaip veiks tos pasaulinis dokumentas ir kam jis skirtas? Atsakymų laukiame jau pusantro mėnesio.

 

Už pateiką lankytojo į autoriaus nuomonę, paranormal.lt neatsako. Rašo: https://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/vakaro_ziniu_redakcijos_skiltis/justina-gafurova-issipilde-dar-viena-samokslo-teorija/

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau

24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau