Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Kaimo naujienos » Daržovės

8 daržovės, kurias galite nusipirkti vieną kartą ir auginti amžinai

  • 24.03.2023
  • 5.0 Reitingas
  • 210 Peržiūrų
  • Aptarti

8 daržovės, kurias galite nusipirkti vieną kartą ir auginti amžinai

Pabandykite namuose pasistatyti šį mažą šiltnamį - jis kasdien suteiks jums energijos suteikiančių vitaminų

Lengva nuolat turėti šviežių prieskoninių žolelių ant savo stalo. Daugelis augalų iš karto sudygsta vandenyje ir išaugina naują derlių. Išbandykite šį mažą šiltnamį namuose - jis suteiks jums vitaminų, kurie kasdien pakels jūsų energiją!

Žalieji svogūnai

Žalieji svogūnai ataugs, jei paliksite juos nedidelėje stiklinėje su šaknimis vandenyje. Patalpa, kurioje jie auga, turėtų būti gerai apšviesta.

Česnakai

Česnakai gerai sudygsta ir gali toliau augti stiklinėje su vandeniu. Česnakų daigų skonis labai subtilus, jų puikiai tinka dėti į salotas ir padažus.

Bok choy (kininiai kopūstai)

Gerai apšviestoje patalpoje įdėkite augalo šaknį į vandenį. Palaikykite ją ten 1-2 savaites, po to kopūstą galite persodinti į vazoną. Čia jis užaugs į pilnavertį kopūstą.

Morkos

Nupjautos morkų viršūnės gerai dygsta vandenyje. Jos džiugins jus ryškiais žalumynais salotoms.
Bazilikai

Mažus 3-4 cm ilgio bazilikų ūglius įdėkite į stiklinę vandens tiesioginiuose saulės spinduliuose. Kai jie padvigubės, augalą galite pasodinti į dirvą. Bazilikai vėl atrodys vešlūs ir sveiki.

Salierai

Nupjaukite saliero pagrindą ir padėkite jį į lėkštę su šiltu vandeniu saulėje. Pagrindo viduryje pradės augti lapai, tada jį bus galima persodinti.

Romėniškos salotos

Salotos vėl atgims, jei kelias dienas palaikysite jas vandenyje taip, kad vanduo apsemtų pusę augalo. Po to iš karto pasirodys nauji lapai ir augalą galima vėl sodinti į žemę.

Kalendra (kalendra)

Kalendra labai gerai dygsta vandenyje. Pabandykite ją pasodinti ir kvapnūs ūgliai iškart pradžiugins jus žalios spalvos šėlsmu.


Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
10.04.2021 laikas 10:19 Ridikėlių Naudojimų Būdai Esant Atitinkamiems Negalavimams

Ankstesniame skyriuje buvo išvardytos ridikėlių gydomosios savybės. Šiame skyriuje išskirsime pagrindinius praktikuojamus ridikėlių gydomuosius būdus sergant tam tikromis ligomis bei esant atitinkamiems negalavimams.

...

Skaityti daugiau

12.05.2023 laikas 19:13 Kaip tręšti gėles jodu, kad derlius būtų neįtikėtinas: kaimynai pavydės
Ar žinote, ką reikia daryti, kad gėlės augtų dvigubai greičiau ir nesirgtų ligomis? Jei ne, tuomet turėtumėte perskaityti šiuos patarimus, kurie padės jums sukurti namų botanikos sodą.

Skaityti daugiau

04.04.2023 laikas 09:07 Lengva, šilta, nebrangu: geriausias būdas uždengti šiltnamį
Įprasta manyti, kad šiltnamį geriausia dengti polikarbonatu. Tačiau kažkodėl dauguma žmonių kasmet vis dar naudoja plėvelę arba agroplėvelę, o kai kurie pasitiki tik stiklu. Taigi išsiaiškinkime, kuo geriausia dengti šiltnamį ir kurią iš šių medžiagų ir kada reikėtų naudoti....

Skaityti daugiau

14.11.2022 laikas 11:49 Vynuogyninkystė. Nuo ko pradėti?

Šį sezoną vynmedžių augintojus pasiekė gera žinia – Lietuva tapo oficialia šias uogas auginančia šalimi. Tai atvėrė galimybę registruoti vynuogynus ir gauti ES paramą (iki šiol vynuogininkystė Lietuvoje nebuvo remiama).

...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 12:04 Ožiažolė nuo daugybės ligų
Vienas sąžiningas, paslaugus ir nepaprastai daug žinių turėjęs žolininkas ši augalą vadino «gerai patikrintu ir labai efektyviu». Tas augalas - tai mažoji ožiažolė, stebėtinai nereiklus ir gyvybingas salietrinių šeimos augalas....

Skaityti daugiau