Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2018 » Gegužės » 3

Astralinis išėjimas

Taigi čia viskas vyko maždaug prieš savaite. Man buvo daug gana tokiu sunkių sukrėtimu, tai tėvai sakė važiuok pas senelius ir atsipalaiduosi. Aš jų ir paklausiau. Na viskas kaip ir normaliai, praėjo 3 dienos, ta vakarą aš grįžęs namo buvau pavargęs tad apie 20 nuėjau pagulėt. Užmigau ir miegojau apie pusantros valandos. Tada atsibudau, nuėjau nusiprausiau ir nuėjau gult. Buvo apie 22 valanda. Bet aš niekaip negalėjau užmigti maždaug iki 2 Val nakties. Tada pasijutau lyg aš būčiau smarkiai slegiamas, ir po keliu sekundžių lyg būčiau šoktelėjęs. Tada net, neįsivaizduoju kaip bet pasijutau kad esu koridoriuje o tada virtuvėj ir po keliu sek atsidūriau prie lovos ir atrodė kad tuoj apalpsiu nes pamačiau save gulinti lovoje, o kaldra buvo nuspirta. Tada labai išsigandau, ir lyg sugrįžau į savo kūną. Bet nepabudau, ryte, tik pramerkęs akis pasijutau lyg ne savas, o kaldra tikrai buvo ant žemės.

Jūsų pasakojimai 

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
30.09.2020 laikas 10:47 First planet in another galaxy discovered

Astronomers have discovered something very similar to an exoplanet outside the Milky Way. If this discovery is confirmed, it will be the first known planet in another galaxy.

Skaityti daugiau

30.09.2020 laikas 10:42 The remains of a mysterious creature with tentacles were thrown onto the island
The remains of a mysterious creature, washed ashore on Whidbey Island in the US state of Washington, puzzled experts.

Skaityti daugiau

30.09.2020 laikas 10:35 The terrible catastrophe that killed the ancient Maya is named
Scientists from the Spanish National Research Council concluded that 1590 years ago, the ancient Mayan civilization was partially affected by the catastrophic eruption of the Ilopango volcano, which killed all life within a radius of 40 kilometers....

Skaityti daugiau

30.09.2020 laikas 10:35 Cro-Magnons settled the south of Europe 5 thousand years earlier than previously thought
Anthropologists have found the first evidence that Cro-Magnons reached the territory of the Iberian Peninsula at least 38 thousand years ago.

Skaityti daugiau

30.09.2020 laikas 10:21 White Eagle Saloon In Portland, Oregon
Located in one of the oldest sections of Portland, Oregon, close to the docks and rail yards, the neighborhood around the White Eagle Saloon has held a reputation as rather “rough and ready” for most of its history....

Skaityti daugiau