Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2015 » Gruodžio » 14

Krentantys namie daiktai

Laikykit mane keista ar dar kokia tik norit, bet tiesiog noriu pasidalinti savo neįprastais reiškiniais ir tiesiog sulaukti kažkokio tai paaiškinimo į visa tai.

Nežinau net nuo ko pradėti.. Nemanau, kad tai turi kažką bendro, bet prieš nepilnus du metus, palaidojau savo močiutę. Tada viskas atrodė lyg ir normaliai, nieko keisto neįvyko.

Praėjus metams, kaip ir įprastai, susirenka artimieji pagerbti, užsakomos mišios ir panašiai. Naktį prieš metinių dieną, susapnavau savo močiutę. Pamenu tiek kad, ji manęs kažko prašė pažadėti, sėdėjo ant lovos, tos kurioje aš miegu (ji gyveno su mumis 5 metus). Stalas sapne buvo padengtas. Atsibudusi, susitvarkiusi viską, padengiau stalą. Tik atėjusi iš vonios pastebėjau, jog stalas buvo padengtas lygiai

Krentantys namie daiktai

taip pat kaip sapne. Pasijaučiau kažkaip keistai, iš rankų iškrito ir kavos puodelis. Apie tai niekam nepasakojau.

Praėjus nepilnai metams, pradėjo dėtis keisti dalykai. Mano kambaryje yra lova, jos medžiaga tokia šiurkšti, sunku kažkokiems tai daiktas nukristi. Lova pristumta prie pat sienos. Ant atlošo stovėjo vaistų dėžutė. Pirmus kelis kart nei iš šio nei iš to, ta dėžutė nukrisdavo tik tais vakarais, kada sėdėdavau ant lovos. Kuriam laikui viskas baigėsi. Po kelių dienų, tapati dėžutė nukrito ir dienos metu. Vėliau ant to atlošo padėjau DVD distancinį pultelį. Nepaaiškinamai nukrito ir jis. Po tų kartų kelis mėnesius buvo ramu. Galiausiai vieną vėlų vakarą sėdėjau ant lovos, žiūrėjau TV. Netoliese ant lygaus stalo stovėjo stiklinė, tuščia vaza, maždaug 2cm storio. Ji nei iš šio nei iš to parvirto ir nukrito ant žemės (nesudužo). Dar po kelių mėnesių, t.y. šiandien 2011.06.26 toje pačioje vazoje buvo pamerktos gėlės. Buvo netoli jos ir vėlgi nei iš šio nei iš to ji išsivertė.

Nežinau net ką galvoti, kartais baisu pasidaro likti vienai namuose... Taigi jei kas nors galit, pabandykit man tai paaiškinti... Būčiau labai dėkinga.

pasimetusi

Čia galite rašyti savo nutikimą, istoriją, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
avatar
1
Tai tavo mociutės vėlė. Ji jaudinasi ir rupinasi tavimi todėl ji nepalieka sio pasaulio. Nueik i Baznycia ir sukalbek malda uz Ja. manau tau pades nes siuose reikaluose esu daug ko patyrus ir zinau daug ko.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.03.2020 laikas 22:09 Labai Skanu. Sparneliai Su Keptomis Bulvėmis

Gaminame skaniausius pasaulyje sparnelius, keptus su bulvėmis! Kepame 220 laipsnių temperatūroje 40 min. Gero apetito!

Skaityti daugiau

29.03.2020 laikas 07:15 Labai Skanu. Omletas Su Avokadų Sumuštiniais

Kiaušinius išplakame su šlakeliu pieno, tarkuotu sūriu, druska ir pipirais. Keptuvėje ištirpiname sviestą, pilame šlakelį aliejaus ir kiaušinių plakinį. Omletą kepame iš abiejų pusių apie 6-9 minutes (priklausomai nuo kiaušinių kiekio). Jeigu matote, kad omletą bus sunku apversti, kepkite iš vien...

Skaityti daugiau

29.03.2020 laikas 06:44 Labai Skanu. Omletas Su Pomidorais Ir Sūriu

Pomidorą pjaustome plonais griežinėliais. Kiaušinius išplakame su druska, pipirais ir šlakeliu pieno. Keptuvėje ištirpiname sviestą, dedame pomidorų griežinėlius, juos paskirstome po visą keptuvės dugną, užpilame kiaušinių plakiniu ir apibarstome tarkuotu sūriu.

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 19:59 Labai Skanu. Aštraus Pomidorų Padažo Receptas

Pradžiai nuplauk baklažanus ir pipirus, nusausink ir išdėliok ant skardos. Kepk daržoves įkaitintoje iki 250 laipsnių orkaitėje. Pipirus išimk po 30 min, o baklažanus kepk apie valandą. Tuo metu užsiimk pomidorais. Gerai juos nuplauk, pašalink kotelius ir sutrink blenderiu. Atskirai blenderyje su...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 15:30 Labai Skanu. "Tinginys" smaližiams ir tinginiams iš 4 ingredientų

Kaip savaitgaliui nepasigaminti kokio nors deserto prie kavos ar arbatos puodelio? Greitai pasigaminkite tinginį vos iš 4 ingredientų, be kepimo, o visus produktus galite turėti namuose. Gaunasi puikiai.

Skaityti daugiau