Pagrindinis » Kategorija: Paranormalios istorijos » (3420) (1) 10:42

Krentantys namie daiktai

Kategorija: Paranormalios istorijos » Žymos: daiktai, nutikimai

Laikykit mane keista ar dar kokia tik norit, bet tiesiog noriu pasidalinti savo neįprastais reiškiniais ir tiesiog sulaukti kažkokio tai paaiškinimo į visa tai.

Nežinau net nuo ko pradėti.. Nemanau, kad tai turi kažką bendro, bet prieš nepilnus du metus, palaidojau savo močiutę. Tada viskas atrodė lyg ir normaliai, nieko keisto neįvyko.

Praėjus metams, kaip ir įprastai, susirenka artimieji pagerbti, užsakomos mišios ir panašiai. Naktį prieš metinių dieną, susapnavau savo močiutę. Pamenu tiek kad, ji manęs kažko prašė pažadėti, sėdėjo ant lovos, tos kurioje aš miegu (ji gyveno su mumis 5 metus). Stalas sapne buvo padengtas. Atsibudusi, susitvarkiusi viską, padengiau stalą. Tik atėjusi iš vonios pastebėjau, jog stalas buvo padengtas lygiai

Krentantys namie daiktai

taip pat kaip sapne. Pasijaučiau kažkaip keistai, iš rankų iškrito ir kavos puodelis. Apie tai niekam nepasakojau.

Praėjus nepilnai metams, pradėjo dėtis keisti dalykai. Mano kambaryje yra lova, jos medžiaga tokia šiurkšti, sunku kažkokiems tai daiktas nukristi. Lova pristumta prie pat sienos. Ant atlošo stovėjo vaistų dėžutė. Pirmus kelis kart nei iš šio nei iš to, ta dėžutė nukrisdavo tik tais vakarais, kada sėdėdavau ant lovos. Kuriam laikui viskas baigėsi. Po kelių dienų, tapati dėžutė nukrito ir dienos metu. Vėliau ant to atlošo padėjau DVD distancinį pultelį. Nepaaiškinamai nukrito ir jis. Po tų kartų kelis mėnesius buvo ramu. Galiausiai vieną vėlų vakarą sėdėjau ant lovos, žiūrėjau TV. Netoliese ant lygaus stalo stovėjo stiklinė, tuščia vaza, maždaug 2cm storio. Ji nei iš šio nei iš to parvirto ir nukrito ant žemės (nesudužo). Dar po kelių mėnesių, t.y. šiandien 2011.06.26 toje pačioje vazoje buvo pamerktos gėlės. Buvo netoli jos ir vėlgi nei iš šio nei iš to ji išsivertė.

Nežinau net ką galvoti, kartais baisu pasidaro likti vienai namuose... Taigi jei kas nors galit, pabandykit man tai paaiškinti... Būčiau labai dėkinga.

pasimetusi

Related Posts:

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

Kategorija: Paranormalios istorijos | Patalpino: Admin | Peržiūrų: 3420 | | Gairės: daiktai, nutikimai | Reitingas: 0.0/0

Facebook komentarai
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Kaip ruošiamos arbatos...

Vaistažolių arbatas geriausia ruošti tik tam skirtuose emaliuotuose neįskilusiuose induose. Ner...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Vitaminų gėrimas...

Šakeles gerai nuplaukite, nusausinkite, žirklėmis smulkiai sukarpykite spyglius ir užpilkite ša...
Iš viso komentarų: 1
avatar
0 Spam
1
Tai tavo mociutės vėlė. Ji jaudinasi ir rupinasi tavimi todėl ji nepalieka sio pasaulio. Nueik i Baznycia ir sukalbek malda uz Ja. manau tau pades nes siuose reikaluose esu daug ko patyrus ir zinau daug ko.
avatar

Užsienio spauda / Paranormal news
This Is The Best Evidence David Icke Is Right About Reptilia...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Receptas lieknėjantiems (gervuogių, beržo, šalpusnio)...
Užsienio spauda / Paranormal news
Michael Jacksons Tried To Warn Us About The Illuminati...
Užsienio spauda / Paranormal news
RENDLESHAM: US commander feared attack after UFO fired lase ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžo...
Užsienio spauda / Paranormal news
On the Sun, a rare magnetic fiber...