Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Paranormal News » 2020 » Spalio » 22

Leftists Vow To Burn Homes of Trump Voters: “You’ve Been Given a Fair Warning”

Leftists Vow To Burn Homes of Trump Voters: “You’ve Been Given a Fair

Trump voters in New Hampshire received letters threatening to burn down their homes if President Donald Trump does not concede defeat after losing the election.

The letter, which was sent to various homes in the Trump-supporting town, warned residents:

Dear neighbor.

You have been identified by our group as being a Trump supporter. Your address has been added to our database as a target when we attack should Trump not concede the election. We recommend that you check your home insurance policy and make sure that it is current and that it has adequate coverage for fire damage. You have been given “Fair Warning.”

Always remember, it was “you” that started this Civil War. Be prepared to face the severe consequences of your pre-emptive actions against democracy.

Brookline police Chief Bill Quigley confirmed that at least two Trump supporters had received the threatening letters.

”I was kind of quite shocked that anyone would send a letter out with that type of threat,” he admitted.

Quigley alerted the U.S. Postal Inspection Service, and said the thug who sent them could be charged with a serious crime.

Chief Quigley explained:

“Not only with us, with criminal threatening.”

“It’s on a felony level, because of the threat of burning homes down and causing injury, but it could also be with the postal inspectors, something on the federal level.”

One Milford resident told WMUR:

“I was very taken aback. This is my home. 

“You’re not supposed to threaten my home. 

“I’m very worried in the sense that this is going on in my town.”

Dailywire.com reports: Milford is a small town of roughly 15,000 people; Brookline is even smaller, with roughly 5,000 people.

The threats follow a “suspicious” fire incident in Minnesota in late September. Law enforcement officials in the state began investigating a fire that burned down a garage and three vehicles at a Trump-supporting household, calling the fire “suspicious” and saying that the matter was under investigation.

“This morning, at 3:48am our house was supposedly targeted by BLM/Antifa,” the family wrote in a Facebook post. “We woke up to a loud explosion, and saw that our camper was on fire, along with both of Dennis’s trucks, his garage and our entire back yard. Thank God our main house is safe. We are safe. Our children are safe. Thank you so much to the Brooklyn Center Police Department, Minnesota for helping us get our family out of the house, and a special thanks to officer C. Jordan and another officer and firefighters for saving our dogs. He said it was so hot they almost had to leave them. Thank you God we are alive and safe, and pray that justice is served.”

In mid-September, in Maine, Trump supporters found dog poop in their mailboxes, allegedly courtesy of a middle-aged woman riding a bicycle. Alyshia Canwell, a patrol officer with Hampden Public Safety, told WGME, “She has been picking up dog feces and putting it in mailboxes, specifically of people who have Trump signs outside,” adding, “She has been also defacing Trump signs, writing comments on the signs.

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Temos
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.04.2021 laikas 17:34 Ėriuko kumpis orkaitėje

Ėriuko kumpis iškeptas orkaitėje tikrai gali būti ne tik eiliniai, bet ir prabangios šventės pietūs. Mėsa nerealiai skani. Turiu pripažinti, kad ėriuko kumpį su kaulu aš gaminau pirmą kartą, bet sakyčiau, kad pasiskaičius daug receptų internete išsirinkau tinkamą ir pavyko viskas labai gerai. Tad...

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 07:36 Naminis veganiškas baltasis šokoladas be glitimo
Veganiškas baltasis šokoladas vis dar ganėtinai sunkiai randamas įvairiuose prekybos centruose, o ir suradus - kaina ganėtinai didelė. Todėl sugalvojau gerą išeitį - iš įvairių internete rastų receptų susidėliojau savąjį ir pasigaminau baltąjį šokoladą savo virtuvėje. Niekada pati nebuvau gaminusi b...

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 05:59 Sočios virtų kiaušinių salotos su rūkyta šonine
Sočios, maistingos ir mūsų šeimai labai patinkančios salotos su virtais kiaušiniais. O jeigu yra kiaušinis, privalo būti ir avokadas. Dar pridėkime rūkytos šoninės ir turime nuostabų rezultatą.

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 19:43 Jei vargina plaukų ir galvos odos ligos, rekomenduoju
Nuo pleiskanų ir riebios galvos odos įtrinti mišinį iš 10 dalių spiritinės medetkų trauktinės ir 1 dalies ricinos aliejaus. Nuo sausos galvos odos medetkų trauktinės ir ricinos aliejaus imti vienodomis dalimis.

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 19:25 Lauro lapų paslaptis ir panaudojimo būdai
Lauriuko laukia vienas kelias: į sriubą arba į antrą patiekalą; taip galvoja daugelis iš mūsų. Tačiau taip manome dėl nežinojimo. Lauro lapai turi daug magiškų ir gydomųjų savybių, žinomų nuo seniausių laikų.

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 19:09 Drebulės žievė nuo vyriškų negalavimų
Dažnai prisimenu, kaip kartą pavasarį ėjome su tėčiu į drebulyną. Ką tik buvo nutirpęs sniegas, pradėjo tekėti medžių sula. O tėtis nuo jaunų drebulės šakelių lupo žievę. Prieina prie medžio, nusilenkia jam, atsiprašo ir lupa....

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 13:45 Nerimo ženklai: paaiškėjo, kad Grenlandijoje kadaise nebuvo ledo
Pasaulio trijų didžiųjų ledo dangų stabilumas yra vienas svarbiausių klimato mokslininkų klausimų. Bet kuriam iš jų ištirpus, šimtai milijonai žmonių, gyvenančių žemai esančiose vietovėse, turėtų palikti savo namus....

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 22:34 Didžiažiedė Tūbė Ir Lipikai Nuo Baisių Negalavimų

Kaip puiku, kad mes, žmonės, draugiškai sugyvename su didingais medžiais ir gydomosiomis kvapniosiomis žolelėmis. Juk ir pats žmogus - gamtos dalis. Tai reiškia, kad turime sumaniai ir protingai naudoti dosnias gamtos dovanas savo sveikatos labui.

...

Skaityti daugiau