Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Tauta Siūlo » 2023 » Gegužės » 3

Advokatas Erikas Pavlovičius apie konkursą „Lietuvos balsas“. Aš jam pritariu

  • 03.05.2023
  • 0.0 Reitingas
  • 395 Peržiūrų
  • Aptarti

Advokatas Erikas Pavlovičius apie konkursą „Lietuvos balsas“

Advokatas Erikas Pavlovičius apie konkursą „Lietuvos balsas“ pasakė (video 59:25):

Jeigu Lietuva yra įmonė, o ne valstybė, tai vakar mačiau „Lietuvos balsas“, tai Lietuvos respublikos balsas buvo juodaodis. Aš nieko prieš dainininką, bet gal tai ne lietuvis, aš taip galvoju, tada tokia laida neturėtų būti „Lietuvos balsas“, o tokia laida turėtų būti greičiausiai pavadinta „Balsas Lietuvoje“. Tai tada būtų teisinga. Aš nieko prieš šį dainininką, bet jei tai Lietuvos, tai juodaodis ar kitatautis, aš nieko nenoriu pažeminti šioje dalyje, jei jis nėra Lietuvos respublikos pilietis, nežinau ar tai buvo teisinga. Lietuvos balsą padaryti kažkurios Afrikos valstybės dainininką Lietuvos ikona. Tai buvo priimta ne dėl to, kad jis džiaugėsi ir sakė „Slava Ukraine“, ar „aš afrikietis“, ne dėl to, o dėl to, kad tai buvo strategija. Tiesiog parodyti, kad mes niekas, tiesiog parodyti ideologijos pradžią.Tiesiog parodyti, kaip sakė viena konservatorė, kad Lietuva pati puikiausia, kai ji neturi sienų, tai suprantama neturi valstybės, tai tiesiog gyvena kažkokia saujelė žmonių. Tai ir yra korporacija.

Diana Mockutė Trečiakauskienė FB parašė:

"(...) Anyanya nuo 2009 m. gyvena Ukrainoje, pastarąjį laiką Bučoje. Ukrainoje baigė mediciną, pagal specialybę chirurgas, iš pašaukimo atlikėjas. Šią šalį vadina savo antraisiais namais.

Sveikas , stiprus (bent atrodo) vyras, medikas, tebevykstančio karo metu pabėgo iš antrųjų namų į Lenkiją, ten iš draugo sužinojo apie šalį, kurioje prieglobstininkai yra be proto mylimi, turi didesnes teises , nei patys lietuviai ir atvyko pažiūrėti, ar tiesa"(...).

Po konkurso sulaukiau dėdės skambučio iš Kauno. Jis piktinosi finalo balsavimo rezultatais, kurie labai staiga pakito Anyanya naudai, tendencingomis pagyromis jo atžvilgiu balsavimo metu. 

- "Lietuvos balsas" iš Nigerijos. Kas gali būti kvailiau? - sakė dėdė. Aš jam pritariau ir pratęsiau mintį:

"Kol dirbai Kauno Halėje, tuomet "Žalgiris" buvo lietuviškas, kaip ir pridera šį vardą reprezentuojančiai komandai, o dabar šioje komandoje pilna štai tokių juodaodžių anyanyjų. Ir eina, ir serga, ir pinigus moka... Pripratino kvailelių akis ir jie neskiria nei spalvų, nei Lietuvos nuo Nigerijos. Tai baisi mūsų Tautos tragedija ir gudrus globalistų planas, kad nacionalines valstybes naikinti."

Už pateiktą lankytojo į autoriaus nuomonę, paranormal.lt neatsako. Rašo: https://lebionka.blogspot.com/2023/05/advokatas-erikas-pavlovicius-apie.html

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau