Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Tauta Siūlo » 2023 » Rugsėjo » 22

Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?

  • 22.09.2023
  • 0.0 Reitingas
  • 394 Peržiūros
  • Aptarti

Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?

Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Netgi neaišku kam dirbanti Pasaulio sveikatos organizacija įspėjo apie neraminančias COVID-19 tendencijas Šiauriniame pusrutulyje bei paragino neprarasti budrumo.

Viruso tema žiniasklaidoje vėl pasisako prieš porą metų už skiepus eksperimentiniais preparatais aktyviai agitavusi Daiva Razmuvienė bei į vakcinacijos kampaniją įtraukęs Saulius Čaplinskas.

O kur visi kiti, kurie vos ne kasdien per visus „teisingosios" žiniasklaidos kanalus ir portalus gąsdino, kad jeigu visi nesusibadysime, tai netrukus išmirsime?

Kur brangūs įtakotukai, kurie apsiputoję įrodinėjo, kad tie, kurie nenešioja kaukių arba neskuba badyti savo vaikų, yra pavojingi aplinkiniams ar net vaikžudžiai?

Ruduo, apie kurį kalbėjo PSO, jau atėjo, tad jeigu virusas tikrai toks pat pavojingas, kodėl šie, „tiesos skelbėjai", dar nepaleisti nuo grandinių?

Bet dar įdomesnis klausimas - kodėl eksperimentinėmis vakcinomis neskuba badytis taip pompastiškai pirmąsias dozes susileidę valdžios vyrai ir moterys?

Kur žurnalistų būrio lydima premjerė Ingrida Šimonytė?

Kur apie „lengvą šaltkrėtuką" lemenantis sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys?

Kodėl jie, tiek aiškinę apie tų vakcinų naudą ir būtinybę jomis nuolat badytis, dabar savo žodžių nepagrindžia pavyzdžiais? Eitų šeimomis, su įtakotukų palyda ir badytųsi visi - nuo senelių iki anūkų.

Manau, toks pavyzdys suveiktų geriau už tūkstantį raginimų, bet „pakazuchas" mėgstantys politikai to nebedaro.

Gal žinote, kodėl?...

Už pateiktą lankytojo į autoriaus nuomonę, paranormal.lt neatsako. Rašo: https://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/vakaro-ziniu-redakcijos-skiltis/vidmantas-misevicius-kodel-valdzia-viesai-nebesiskiepija

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
03.12.2023 laikas 20:22 Receptai | Patiekalai Topas! Šokoladinis pyragas. Jokio kepimo, jokios želatinos ir tik 10 minučių

Greitai, lengvai ir taupiai! Neįtikėtinai skanus ir gražus pyragas, kurį patiekiau kaip šventei, taip ir tiesiog arbatai.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

04.12.2023 laikas 22:26 Didžioji Australijos sienos paslaptis
Žiūrint iš palydovo, visa Australija padalinta beveik perpus. Smalsūs turistai, mėginantys juokais prasibrauti per perimetrą, susiduria su rimtomis problemomis. (nuo baudų iki realių kalėjimo bausmių). Žinoma, būtų galima paleisti kvadrokopterį, ar d...

Skaityti daugiau

04.12.2023 laikas 20:43 ES išleidžia privalomus sveikatos pasus VISIEMS piliečiams: "Nevakcinuoti asmenys bus išstumti iš visuomenės"
Europos Sąjunga (ES) pradėjo diegti privalomus skaitmeninius sveikatos pasus, kuriais piliečiai privalės naudotis, jei norės dalyvauti visuomenės gyvenime.

Skaityti daugiau

04.12.2023 laikas 19:46 Kaip aukštesnės galios įspėja apie pavojų: 6 signalai
Visata pradeda kalbėtis su žmogumi po to, kai pats žmogus ignoruoja savo paties signalus intuicijos, vidinių baimių, nuojautų, nuojautų, abejonių pavidalu.

Skaityti daugiau