Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Kaimo naujienos » Sodininkas

Kodėl šeimininkės rekomenduoja ant palangės statyti žydinčias pelargonijas?

  • 11.12.2023
  • 1.0 Reitingas
  • 416 Peržiūrų
  • Aptarti

šeimininkės rekomenduoja ant palangės statyti žydinčias pelargonijas?

Daugumai namų šeimininkių pelargonijos yra labai graži, nors ir paprasta namų puošmena. Vis dėlto, patyrusios šeimininkės puikiai žino, kad šios gėlės yra ne tik gražios, bet ir labai naudingos! Šios gėlės visame pasaulyje garsėja ne tik kaip namų šilumos ir jaukumo simbolis. Ant palangės žydinčios pelargonijos gali išvaryti iš namų visas negandas, o jų gyventojams padovanoti pakilią nuotaiką. Įdomu tai, kad pelargonijų naudingąsias savybes patvirtino ir mokslininkai. Taigi, pasidomėkime, kodėl naudinga auginti būtent šias gėles.

Kova su vabzdžiais

Vasaros laikotarpiu pelargonijos yra tiesiog nepakeičiamos, nes šios gražios gėlės lapai atbaido uodus ir muses. Pelargonijos ne tik puošia palanges, bet taip pat padeda apsisaugoti nuo įkyrių vabzdžių. Žiemą, kai namuose nėra musių ir uodų, pelargonijos gali atbaidyti kandis.

Geresnė savijauta

Mokslininkai jau seniai pastebėjo, kad pelargonijų aromatas žmonėms suteikia energijos. Vos 10-15 minučių, praleistų šalia šio kuklaus augalo, padės organizmui paprasčiau įveikti peršalimą ar galvos skausmą. Pelargonijos efektyviai valo orą ir riboja kenksmingų bakterijų plitimą.

Kova su onkologinėmis ligomis

Patyrę gydytojai įsitikinę, kad namuose auginama pelargonija gali padėti sumažinti onkologinių ligų riziką. Kad ir kaip būtų keista, tačiau gydytojai kartais taip pat rekomenduoja liaudiškas priemones! Ne veltui mūsų protėviai tikėjo, kad staiga nudžiūvusi  pelargonija yra ženklas, kad namų šeimininkus kankina baisus negalavimas.

Feng shui elementas

Geomantikos ekspertų teigimu, pelargonija pati pirmoji sugeria geopatinės zonos smūgį. Tokioje zonoje pastatytas gėlių vazonas gali visiškai sustabdyti žalingą poveikį! Žinoma, svarbu nepamiršti, kad  pelargoniją būtina tinkamai prižiūrėti.

Gali prišaukti sėkmę

Sėkmę gali pritraukti ne tik visa pelargonija, bet ir jos žiedlapiai! Pavyzdžiui, Feng shui meistrai kovai su bloga nuotaika naudoja smilkalus, paruoštus iš džiovintų šios gėlės žiedlapių. Manoma, kad toks ritualas gali sumažinti stresą ir pritraukti sėkmę.

Jei norima į namus pritraukti pinigus, galima naudoti pelargonijų eterinį aliejų. Šis aromatas gali ženkliai pagerinti nuotaiką, o linksmas žmogus tikrai uždirbs daugiau nei pavargęs ir nenorintis nieko imtis!

Neigiamos energijos prevencija

Įvairios ligos neretai yra siejamos su neigiamos energijos srautu, todėl namuose tikrai verta turėti pelargoniją, kuri padės to išvengti. Vis dėlto, svarbu būti atidiems ir stebėti šio augalo būklę: jei pelargonija nudžiūsta, tai gali būti ženklas, kad jūsų namuose susikaupė daug neigiamos energijos.

Ar tie dalykai padeda, ar tai tik įsitikinimai? Ką mums reiktu padaryti, ogi įsigyti šia gėlę ir patikrinti patiems... :)


Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.10.2020 laikas 19:49 Saulėgrąžos - Naudingas Produktas

Žmogus, griaužiantis saulėgrąžas gatvėje, daugeliui kelia antipatiją. Visuotinai priimtos elgesio normos sako, kad tai nemandagu. Taip ir yra! Tačiau tai - išankstinis prastas požiūris į saulėgrąžų sėklas apskritai. Tikrai nepagrįstas kaltinimas šiam produktui kenksmingumu žmogaus organizmui yra ...

Skaityti daugiau

25.08.2022 laikas 08:27 Nuo beverčių krūmamedžių – iki derlingų riešutynų

Dar prieš porą dešimtmečių į riešutmedžius Lietuvoje buvo žvelgiama kaip į beverčius medžius, netinkamus net malkoms, tačiau dabar požiūris pasikeitęs kardinaliai – vis daugiau ūkininkų ir sodininkų ryžtasi auginti lazdynus ir graikinius riešutmedžius.

...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 07:13 Gražuolės azalijos – ne tik oranžerijų augalas: yra rūšių, kurios nebijo šalčių

Azalijos priklauso rododendrų šeimai. Daugelis indiškųjų azalijų rūšių – kambariniai augalai, jie šalčių nepakelia. Tačiau visžalės japoninės (Azalea japonica) ir kai kurios vasaržalės (žiemą numetančios lapus) azalijos gali peržiemoti ir lauke.

...

Skaityti daugiau

05.05.2022 laikas 13:23 Kaprizingieji baklažanai: kaip užsiauginti šiltnamyje?

Kad galėtume išbandyti vis naujų šiltnamyje užaugintų baklažanų skonių, gėrėtis įvairiomis spalvomis ir formomis, pasirinkti tinkamą veislę neužteks. Norint įtikti šiems jautriems augalams ir sulaukti gardžių vaisių, teks nemažai padirbėti. Baklažanų daigai į nešildomą šiltnamį paprastai sodinami...

Skaityti daugiau

29.06.2020 laikas 20:04 Bijūnas liaudies medicinoje: gydomosios savybės
Bijūnų šaknyse randama eterinio aliejaus, kurį sudaro ne mažiau kaip 30 komponentų (bezaldehidas, metilsalicilatas, peoninas, karvakrolis, benzoino rūgštis ir kt.), peonozido, paeoniflorino, iridoidų, salicilo ir galo rūgščių, flavonoidų, saponinų, sterinų, rauginių medžiagų, cukrų, krakmolo, glikoz...

Skaityti daugiau