Liaudies Medicina ir Sveikatos Patarimai:
2018-07-23, 21:30 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (4829)
Pernelyg tirštas ir klampus kraujas pastebimai padidina trombozės, insulto bei miokardo infarkto priepuolių pavojų. Profilaktiškai skystinant kraują, neretai patariama vartoti aspirino, kuris yra ne tik naudingas, bet ir žalingas, nes dirgina skrandžio gleivinę ir padidina pavojų susirgti skrandžio bei dvylikapirštės žarnos opalige. 2018-07-23, 21:19 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (2135)
Kraujo krešėjimas - normalus procesas, padedantis sustabdyti kraujavimą ir regeneruoti audinius. Jei žmogaus organizme kažkas sutrinka, o kraujo krešuliai susidaro kraujagyslėse, padidėja širdies smūgio, miokardo infarkto ar insulto priepuolio pavojus. Apie tai, kad kraujagyslėse galimai susidarė trombai, įvairiais požymiais perspėja pats žmogaus kūnas. 2018-07-23, 10:23 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (4997)
Liaudies receptas, nuskausmins ir pagerins sąnarių funkcijas. Nuo pirmų dienų jūs pajusite palengvėjimą, judrumą, sumažės skausmas. Kursas yra du mėnesiai. Česnakas gerina kraujotaką, paveiktoje vietoje, taip prisidedant prie funkcijų atstatymo. Rašoma apie: sąnariai, skausmas sąnariuose, sąnarių atstatymas, receptas sąnariams, česnakas
Sužinok daugiau ...
2018-07-20, 13:24 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (4933)
Esant dažniems tonzilių uždegimamas (angina) gydytojai pataria atlikti operaciją, bet pasirodo, tai turi ilgalaikes neigiamas pasėkmes. Jei jums vaikystėje buvo atlikta tonzilių (jos yra gerklės galo kraštuose) ir/ar adenoidų (randasi užpakalinėje nosiaryklės dalyje) operacija (pašalintos tonzilės/adenoidai), tai jums tris kartus padidėja rizika susirgti sloga bei kitomis kvėpavimo takų ligomis, taip pat jus turite padidėjusią rizika surigti kitomis infekcinėmis ligomis. 2018-07-20, 10:10 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (2002)
Tokie dideli nevalgymo tarpai yra naudingi jei žmogus yra diabetikas II, turi metabolinį sindromą (sumažėjęs ląstelių jautrumas insulinui, ko pasekoje padidėja kraujo cukrus, bet dar nepasiekęs ribos kad būtų diagnozuotas diabetas II, taip pat padidėjęs cholesterolis, trigliceridai), ar turintiems viršsvorio. 2018-07-19, 07:45 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (1781)
Kokius bananus mėgstate labiausiai – dar kiek žalius, minkštus ir rusvus ar per viduriuką? Jei manote, kad tėra tik vienas teisingas atsakymas – jūs neteisūs: internetiniai debatai apie tobulai prisirpusį bananą įrodo, kad egzistuoja skirtingiausių nuomonių apie tai, kada geriausia valgyti geltonąjį tropinį vaisių.
Sužinok daugiau ...
2018-07-19, 07:05 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (1167)
Ajurveda skirsto žmones į tris pagrindines kategorijas – došas. Jos sudarytos, remiantis penkiais elementais (oras, erdvė, ugnis, žemė ir vanduo) ir atitinka tam tikras fizines ir charakterio savybes. Sužinoję savo ajurvedinį tipą, galite labiau suprasti tai, kaip reaguojate į pasaulį. Doša taip pat padeda suprasti savo kūno silpnąsias vietas, polinkį sirgti tam tikromis ligomis, odos tipą. Sakoma, kad geriausia prižiūrėti odą pagal ajurvedos patarimus. 2018-07-18, 08:14 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (4100)
Jeigu namuose turite kopūsto, jo nenorite virti ar kepti, tuomet išbandykite su juo numalšinti skausmus. Taip, perskaitėte tikrai teisingai – būtent ši daržovė gali būti nepakeičiama priemonė, norint sumažinti krūtinės skausmus.
Sužinok daugiau ...
2018-07-18, 08:01 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (5582)
Jūsų šlapimo spalva gali įspėti, jei jums reikėtų gerti daugiau vandens, o tai - labai svarbu karščiausiais vasaros mėnesiais. Šlapimo spalva paprastai būna įvairių geltonų atspalvių, ir kuo ji tamsesnė, tuo labiau tikėtina, kad jums gresia dehidratacija. Dehidratacija gali padaryti rimtos žalos sveikatai, tačiau labiausiai ji pavojinga kūdikiams, vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms. 2018-07-17, 20:36 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (5846)
„Ilgaamžiškumo“ taškas - ypatinga vieta žmogaus kūne, nulemianti stiprią sveikatą.
Tinkamai veikiant „ilgaamžiškumo“ tašką, galima pagerinti savijautą, sustiprinti imuninę sistemą bei profilaktiškai apsisaugoti nuo daugelio ligų.
Sužinok daugiau ...
2018-07-17, 19:28 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (2492)
Norėdami išvirti liepų uogienę, priskinkite liepų žiedų su nedideliu kiekiu lapų. Tai daryti patariama birželio pabaigoje -liepos pradžioje, kai liepos dar aktyviai žydi. Liepų žiedus kruopščiai perrinkite, kad juose nebūtų ligų pažeistų žiedų ir vabzdžių. Liepų žiedus perplaukite, vandenį nukratykite, pradžiovinkite ant rankšluosčių ar popierinių servetėlių.
Sužinok daugiau ...
|