Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (707) Komentarų: (0) (23.07.2018 - 21:19)

Kaip suprasti, kad susidarė trombos?

Kraujo krešėjimas - normalus procesas, padedantis sustabdyti kraujavimą ir regeneruoti audinius. Jei žmogaus organizme kažkas sutrinka, o kraujo krešuliai susidaro kraujagyslėse, padidėja širdies smūgio, miokardo infarkto ar insulto priepuolio pavojus. Apie tai, kad kraujagyslėse galimai susidarė trombai, įvairiais požymiais perspėja pats žmogaus kūnas. Kaip skystinti tirštą kraują ir apsisaugoti nuo trombozės.

Kraujo krešėjimas, trombai, trombo susidarymas, sveikata, sveikatos pa

Kūno galūnių patinimai

Susirgus tromboze, kai kurie organai pakankamai negauna jiems reikalingo deguonies, kraujas prasčiau pasiekia kūno galūnes, todėl jos patinsta. Dažniausiai patinsta viena ranka ar koja. Todėl, jei kūno galūnės dažnai patinsta, būtina kreiptis į gydytojus.

Kojų skausmai ir traukuliai

Apie giliųjų kojų venų trombozę perspėja nuolatiniai maudžiantys kojų skausmai; dilgčiojimai jose ir traukuliai. Ir tokiais atvejais būtina skubiai kreiptis j gydytojus.

Rausvos juostos

Jei ant kūno atsiranda rausvos juostos, išsidėsčiusios lygiagrečiai venoms. tai požymis, kad kraujagyslėse susidarė trombai. Pačiupinėjus dažniausiai rausvos juostos yra šiltos.

Kvėpuojant atsiradę skausmai krūtinėje

Jei kiekvieną kartą įkvepiant skauda krūtinę, tai perspėjimas, jog plaučiuose susidarė trombas.

Dusulys

Jei dusulys kamuoja net ir ramybės būsenoje, tai taip pat požymis, jog plaučiuose susidarė trombas.

Kosulys be priežasties

Jei kosite be priežasties, dusina, sutrikęs širdies ritmas. tai perspėjimas, jog sergate tromboze, todėl būtina kuo skubiau kreiptis į gydytojus.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: Kraujo krešėjimas, sveikata, trombo susidarymas, trombai, sveikatos patarimai
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar