Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2020 » Gruodžio » 20

Obama and Pelosi didn’t win elections in the last decade, it was Dominion

Obama and Pelosi didn’t win elections in the last decade, it was Domin
  • 20.12.2020
  • 1.0 Reitingas
  • 297 Peržiūrų
  • Aptarti

(Paranormal) Then Congresswoman Nancy Pelosi assured the American public in 2018 the Democrats would win in the general election and take the House of Representatives. She knew ahead of time this would be true of course. You see, the Democrats have had Dominion for some time now. They knew the fix was in.

(Article by L Todd Wood republished from CreativeDestructionMedia.com)

The software in Dominion Voting Systems devices has its roots in Venezuela, according to recent reports. It was there that Hugo Chavez developed the technology to take power and install socialist rule in the country. This capability has been exported elsewhere, and is in 28 of our United States for election use.

The Antrim County forensic examination results revealed software that is designed to generate errors – approximately 70% – so most of the ballots get ‘adjuticated’ by a human being, possibly even outside the country.

This is how the con was done — create ballot errors in Trump votes, then call them all for Biden in batches.

Every election over the last decade is suspect. No conservative representatives from California in Congress? Wonder why? Because the use of Dominion ensured this outcome.

Months ago, when Pelosi was asked about ‘removing Trump from office’ she remarked, ‘We have some surprises for him.”

Now we know what the ‘surprises’ were — a rigged election Chavista style.

Stacey Abrams right now is saying the same thing about the runoff in Georgia on January 5th. Perhaps this is why turncoat GA Secretary of State Brad Raffesnperger won’t release information on new mail-in ballot request, won’t authorize a state-wide signature-verification recount of the Nov 3rd race, and wanted the Dominion machines wiped.

They will steal the Senate in Georgia unless the treasonous GOP leadership is forced to hold a free and fair election. As of now, this is not the case.

Read more at: CreativeDestructionMedia.com

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:36 Dirbtinė laimė – XXI amžiaus priklausomybė
Kai turi brangią mašiną, gražių daiktų, prabangų namą ir kitų statuso simbolių, pradedi jaustis, tarsi turi didesnę vertę ir pakyli vienu lygiu aukščiau už tuos, kurie viso to neturi.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:26 Kodėl išmintinga moteris niekada nepavydi?
Sakoma, kad pavydi, vadinasi, myli. Bet ar taip yra iš tikrųjų? Štai keli teiginiai, kodėl išmintinga moteris niekada nepavydi.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:19 8 požymiai, kad kažkas iš jūsų artimųjų jums pavydi
Štai pasakojate apie savo pasiekimus aplinkiniams, matote jų veiduose nuoširdžias šypsenas, o akyse – susižavėjimą. „Kaip smagu, kad yra žmonių, su kuriais galiu pasidalinti savo džiaugsmu!“ – galvojate. Bet jeigu už jų šypsenų slypi pavydas ir neap...

Skaityti daugiau