Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Receptai | Patiekalai » 2022 » Kovo » 20

Kugelis su kiaulės koja

Kugelis su kiaulės koja

Aš kartais mėgs­tu pamėginti pagaminti paprastus, senovinius valgius, kuriuos dar valgė mūsų tėvai, seneliai ar proseneliai. Kai vienoje labai senoje receptų knygoje pamačiau kugelį su kiaulės kojomis, jau iškart žinojau, kad aš jį privalau išmėginti. Tikrai tokio nebuvau gaminusi niekada.

Vyras taip pat kraipė galvą, sakė, kad tai turėtų būti įdomus patiekalas. Turiu pripažinti, kad rezultatas mums tikrai patiko ir kiaulės kojos čia puikiai tiko. Ingredientai tikrai paprasti, visiškai nebrangūs, tad patiekalas bus ne kartą gaminamas mano virtuvėje. Tikiuosi ir Jūsų!

Ingredientai

  • bulvės: 3 kilogramų
  • kiaulės kojos: 2
  • pienas: 0,5 litro
  • svogūnai: 1 didelio
  • rūkyta arba šviežia šoninė: 200 gramų (tinka ir lašinukai)
  • druska
  • pipirai
  • kiaulienos prieskoniai
  • česnakas: 1 skiltelės.

Recepto paruošimas

1. Pirmiausia kiau­lių ko­jas per­pjau­kite perpus, ge­rai nu­va­lykite ir pa­mer­kite į van­de­nį. Ge­riau­sia, jeigu pa­mirk­tų per visą nak­tį.

2. Kitos dienos ry­te pa­sū­dykite, įtri­nkite prie­sko­niais ir pi­pi­rais, po ode­le pa­ki­škite su­smul­kin­to česnako. Pa­likite pasimarinuoti bent iki pie­tų.

3. Bul­ves nu­skuskite.

4. Su­tar­kuo­kite ir įbe­rkite drus­kos.

5. Už­vi­ri­nkite pie­ną, su­pi­lkite jį į tar­kius at­sar­giai mai­šy­da­mi.

6. Sup­jaus­tykite šo­ni­nę ar­ba la­ši­nius. Dėkite į įkai­tin­tą kep­tu­vę ir pa­ke­pi­nkite, kad iš­bėg­tų kuo dau­giau rie­ba­lų, bet ne­su­de­gi­nkite.

7. Sus­mul­ki­nkite svo­gū­ną.

8. Svogūną į kep­tu­vę dėkite, kol spir­gu­čiai dar ne­su­tir­pę, kad spė­tų pa­kep­ti.

9. Pa­tir­py­tus spir­gu­čius su­pi­lkite į tar­kius at­sar­giai mai­šy­da­mi, kad ne­su­šok­tų krak­mo­las.

10. Į ke­pi­mo skar­dą arba ki­tą ke­pi­mo in­dą su­dėkite ma­ri­nuo­tas ko­jy­čių pu­se­les. Ant vir­šaus su­pi­lkite pa­ruoš­tą tar­kių ma­sę.

11. Dėkite į or­kai­tę ir ke­pkite 200 laips­nių tem­pe­ra­tū­ro­je maždaug 90 minučių. Labai skanu patiekti su grietine arba kitu mėgstamu padažu. Skanaus!

Rekomendacija: Daugiau kugelio receptų rasite: Kugelio receptai.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau