Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Receptai | Patiekalai » 2022 » Spalio » 17

Neriebios naminės varškės spurgos

Neriebios naminės varškės spurgos

Senai norite pagaminti spurgų, bet nežinote, pagal kokį receptą jos išeina pačios skaniausios? Tvirtai galime pasakyti, kad mūsų receptas vienas sėkmingiausių! Varškės spurgos išeina orinės, saikingai saldžios, naudingos ir neriebios.

Ingredientai:

 • varškė (pageidautina naminė) 500 g
 • kiaušiniai 3 vnt
 • miltai 300-400 g
 • vanilinis cukrus pagal skonį
 • cukrus 9-12 valgomųjų šaukštų
 • druska nedidelis žiupsnelis
 • soda 1 arbatinis šaukštelis
 • actas sodos gesinimui
 • cukraus pudra pagal skonį
 • rafinuotas aliejus kepimui

Paruošimas:

 1. Pradedame gaminti spurgas pagal skanų receptą: varškę pertriname su vaniliniu cukrumi.
 2. Sumaišome kiaušinius su druska ir cukrumi.
 3. Gesiname sodą actu ir paskui dedame į kiaušinių masę.
 4. Užmaišome tešlą, paeiliui dėdami į kiaušinių masę varškės masę ir išsijotus kvietinius miltus.
 5. Į aukštą neplatų puodą ar prikaistuvį pilame pakankamą kiekį rafinuoto aliejaus ir kaitiname ant nedidelės ugnies. Svarbu jo neperkaitinti.
 6. Toliau vandeniu suvilgytomis rankomis formuojame iš gautos tešlos nedidelius kamuoliukus ir apkepame juos įkaitusiame aliejuje. Sekame, kad jie nepriliptų prie dugno ir tolygiai apkeptų iš visų pusių.
 7. Gatavas spurgas dedame ant servetėlių ar popierinių rankšluosčių, kad pašalintume aliejaus perteklių, paskui dedame į lėkštę ir pabarstome cukraus pudra pagal skonį.
 8. Skaniausios varškės spurgos pagal paprastą naminį receptą paruoštos.

Gero apetito!

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau