Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2020 » Lapkričio » 26

Evaluating the anti-tumor and anti-hyperlipidemic effects of Apium graveolens (celery) extracts

Evaluating the anti-tumor and anti-hyperlipidemic effects of Apium gra

Researchers from India explored the antihyperlipidemic and anti-tumor properties of the ethanolic extract and phytochemicals derived from Apium graveolens, commonly known as celery, in rodents. They reported their findings in an article published in the Journal of Dietary Supplements.

  • Chromatographic analysis of the seeds of A. graveolens shows that they contain coumarin derivatives like seselin, methoxsalen and 3H-isobenzofuran-1-one.
  • To further explore their biological properties, the researchers first induced hyperlipidemia in rats by injecting them with 400 mg/kg body weight of Triton WR 1339.
  • After 24 hours, they orally administered the A. graveolens extract and isolated components to the animals at a dose of 50 mg/kg body weight.
  • They also evaluated the anti-tumor activity of the extract and isolated phytochemicals by injecting hybrid mice with 50 mg/kg body weight of either sample for 10 consecutive days.
  • They then observed the animals for tumor growth after injecting B16F10 melanoma cells into their dorsal skin.
  • The researchers found that the A. graveolens extract and isolated components significantly decreased total cholesterol, triglycerides and low-density lipoprotein (LDL) while increasing high-density lipoprotein (HDL) levels in hyperlipidemic rats.
  • Pretreatment of the extract and isolated compounds also delayed tumor growth in hybrid mice by increasing volume-doubling time and mean survival time.
  • In addition, tumor regression studies showed a decrease in tumor growth of the injected melanoma cells in vivo.

Based on these findings, the researchers concluded that A. graveolens is an excellent source of natural antihyperlipidemic and anti-tumor agents.

 by: Evangelyn Rodriguez

Journal Reference:

Iyer D, Patil UK. ASSESSMENT OF ANTIHYPERLIPIDEMIC AND ANTITUMOR EFFECT OF ISOLATED ACTIVE PHYTOCONSTITUENTS FROM APIUM GRAVEOLENS L. THROUGH BIOASSAY-GUIDED PROCEDURES. Journal of Dietary Supplements. 06 April 2018;16(2):193–206. DOI: 10.1080/19390211.2018.1448921

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.01.2021 laikas 19:37 Vieno puodo patiekalas / troškinys: vištiena su ryžiais ir daržovėmis

Kažkaip taip nutiko, kad paskutiniu metu visai nevalgiau ryžių ir pradėjau jų pasiilgti! Tad šis vištienos troškinys yra su jais. Stengiausi pasirinkti kiek sveikesnį variantą už įprastus baltuosius ryžius, tad panaudojau ilgagrūdžius plikytus ryžius. Jie verda maždaug 20 minučių ir labai tinka š...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 19:37 Vaivorykštinis upėtakis keptas orkaitėje su citrinomis

Vis dažniau su šeima stengiamės valgyti žuvį ir vis dažniau ją kepame. Vyras labai mėgsta ir kepa dažniausiai tik savo pagautą žuvį - tiesiog keptuvėje paprastai, o aš vis ieškau kitokių žuvies paruošimo būdų. Šį kartą vaivorykštinis upėtakis keptas orkaitėje su citrinomis. Nu "baisiai"...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 19:37 Keptas karšis orkaitėje su lašinukais
Laba džiaugiuosi, kad turiu vyrą, kuris kartais mėgsta pažvejoti ir dėl to galime pasimėgauti šviežia, ką tik pagauta žuvimi. Jeigu vyras ruošia, tai jis tiesiog ją nuvalo, pasūdo sūryme, pagardina prieskoniais ir tuomet iškepa keptuvėje, apvoliotą kukurūzų miltuose. Mums tada su dukromis lieka tik ...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 21:13 Operacijos „Sidabrinė lėkštė“ paslaptis
Antrojo pasaulinio karo pabaigoje įvyko keletas įdomių, netgi mįslingų įvykių. Europoje karas jau buvo pasibaigęs, Ramiajame vandenyne taip pat beveik nevyko jokie kariniai veiksmai. Spaudoje pasirodė pranešimas, kad 1945 m. liepos 16 d. Alamogorde (Naujosios Meksikos valstija, JAV) buvo išbandyta p...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 16:34 Neįtikėtina! Aptiko „super Žemę“, kuri yra beveik tokio paties amžiaus kaip Visata
Pasirodo, kad planetos iš tiesų gali gyventi labai ilgai. Aplink vieną seniausių galaktikos žvaigždžių - oranžinę nykštukę, pavadintą TOI-561, esančią vos už 280 šviesmečių, astronomai aptiko tris orbitines egzoplanetas. Viena iš jų yra 1,5 karto didesnė už Žemę, apskriejanti aplink savo žvaigždę pe...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 09:24 Geležies trūkumas – ne juokai!
Geležies trūkumas – labiausiai paplitusi su mityba susijusi sveikatos problema visame pasaulyje, nuo kurios kenčia apie 30 % žmonijos populiacijos.

Skaityti daugiau