Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sodas | Kaimas » Sodas

Kodėl negalima laikyti pelargonijų namuose: pastebėjimai ir prietarai

Kodėl negalima laikyti pelargonijų namuose: pastebėjimai ir prietarai

Pasirodo, kambarinės pelargonijos toli gražu nėra nekenksmingos moterims ir vyrams. Viena iš mano mėgstamiausių namų gėlių yra pelargonija. Ji yra ryški, elegantiška ir nepretenzinga priežiūros prasme. Tačiau šio augalo patrauklumas ir nauda abejotina, jei atsižvelgsime į liaudies pastebėjimus ir prietarus.

Kodėl pelargonija nedžiugina prietaringų žmonių, ką simbolizuoja ši gėlė, ar galima ją laikyti namuose ir kaip šis augalas veikia jo savininkų likimą, sužinokite mūsų straipsnyje. Tačiau ar tikėti liaudies pastebėjimais apie pelargonijas, spręskite patys.

Pastebėjimai ir prietarai apie pelargonijas

  • Remiantis populiariu įsitikinimu, pelargonija neleidžia savo šeimininkei susitvarkyti asmeninio gyvenimo, nes ji išvaro vyrus iš namų.
  • Manoma, kad ši moteriška gėlė pati prisiriša prie savo šeimininkės, bet tuo pat metu yra pavydi ir nenori ja su niekuo dalytis.
  • Pasirodo, kad nesusituokusi mergina, kuri gauna pelargoniją, rizikuoja likti vieniša.
  • Jei ši gėlė auga ištekėjusios moters aplinkoje, ji pasmerkia šeimą kivirčams ir net skyryboms.

Tačiau pelargonijos neturi pastebėjimų, susijusių su asmeniniu vyrų gyvenimu. Tačiau yra daug malonių prietarų apie gėlę.

Kuo pelargonija padeda?

  • gėlė namuose padeda įsimylėjusioms poroms susitaikyti, jei jos susikivirčijo;
  • pelargonija slopina vyrų agresiją, taip užkertant kelią kivirčams šeimoje;
  • gėlė apsaugo namus ir jo gyventojus nuo piktos akies;
  • raudona pelargonija mažina pervargimą;
  • baltos gėlės gali padėti susilaukti vaiko;
  • rožinė pelargonija padeda susirasti meilę.

Kodėl negalima laikyti pelargonijų  kambaryje

Daugeliui žmonių tiesiog nepatinka specifinis pelargonijų kvapas. Tai kam gadintis nuotaiką?

Alerginė reakcija į augalų žiedadulkes taip pat yra svari priežastis vengti augalo. Galingiausias alergenas yra baltosios pelargonijos žiedai. Namuose, kur yra katė, pelargonijų geriau nesodinti, nes augalas yra nuodingas naminiams gyvūnėliams.

Valstietis.lt


Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.03.2021 laikas 12:55 Kerintis Fuksijų Grožis

Neįprastai šaltas vasaris kelia nerimą fuksijų augintojams. Šios nuostabios gėlės sunkiai žiemoja, todėl retas gėlininkas gali pasigirti gausia kolekcija.

Skaityti daugiau

24.01.2023 laikas 08:26 Artemisia annualis «vienmetis pelynas»
Amerikiečių onkologai kartu su Vašingtono universiteto bioinžinieriais teigia pagaliau atradę būdą, kaip beveik visiškai sunaikinti piktybines ląsteles. Manoma, kad šis augalas, vadinamas Artemisia Annua, arba tiesiog "vienmetis pelynas", turi gydomųjų savybių....

Skaityti daugiau

18.08.2022 laikas 14:48 Keli būdai, kaip tinkamai laikyti bulves, kad jos nesudygtų ir nesugestų
Vasaros pabaigoje ateina bulvių derliaus nuėmimo metas, todėl ilgalaikio sandėliavimo klausimas tampa kaip niekada aktualus.

Skaityti daugiau

27.10.2020 laikas 19:49 Naudingos Gydomosios Uogos Juodavaisės Aronijos
Juodavaisių aronijų uogose labai daug kalio, jodo bei fluoro, boro, molibdeno, B grupės vitaminų, vitaminų C, E, K ir P. Juodavaisių aronijų uogos stiprina kraujagysles, profilaktiškai apsaugo nuo širdies ir kraujotakos sistemos ligų. Šios uogos normalizuoja skydliaukės veiklą, stabdo organizmo senė...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 18:21 Liaudies Gydytojas: Kuo Naudinga Vaistažolė Skėstalapė Grindelija?

Grindelija žydi nuo liepos iki spalio mėnesio. Auga pakelėse, pagrioviuose. Gydymo tikslais naudojami stiebai, lapai, žiedai ir šaknys. Antžeminės augalo dalys renkamos žydėjimo periodu, šaknys -pavasarį arba rudenį. Augalas pasižymi antibakteriniu aktyvumu.

...

Skaityti daugiau