Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2020 » Rugsėjo » 5

Skaitytojo laiškas: Daugkartinio Naudojimo Karjeristai

Skaitytojo Laiškas: Daugkartinio Naudojimo Karjeristai

Kad ir kiek kalbėta apie politinę prostituciją, šiandien ji - vis dar labai dažnai naudojama. Kai žmogus, keičiantis santvarkoms, pučiant kitiems politiniams vėjams, sugeba greitai persivilkti kitus  kailinius.

Dabar tarp tokių ryškiausių politinių persivertėlių minimas mūsiškis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Kai Lietuva savo keturraidį pavadinimą pakeitė į dviraidį,  Linas buvo komjaunimo olimpe. Centrinis sekretorius. Tiesa, ne pirmasis, bet komjaunuolišką amžių baigė išaugti. Stebint jo nepriklausomybinį aktyvumą, nėra abejonės, kad būtų neužtrukęs persikraustyti į kompartinius rūmus - kur nors prie ideologijos. Nes lanksčiu kalbos padargu apdovanotas. Nepriklausomybės metais, sekdamas vyresniais persivertėliais, vis turėjo aukštas valstybininko pareigas ir pilnas kišenes. Jeigu ne užsienio reikalų ministras, tai krašto apsaugos ministras, jei ne ambasadorius NATO, tai ambasadorius kokioje nors valstybėje. Jeigu nebereikalingas kairiesiems, be darbo jo nepaliks dešinieji. Ir pats Vytautas Landsbergis, ir jo paklusnioji Lietuvos dalia - Dalia Grybauskaitė - Liną buvo įsižiūrėjusi, kaip paklusnią avelę.

Dabar, kai krizė Baltarusijoje, mūsiškis ministras L.Linkevičius išsiskiria iš Europos Sąjungos kolegų choro ir solu gieda savo giesmelę.

O pavyzdį minimas Linas galėjo pasiimti iš Lietuvos faktiniu valdovu vadinamo Vytauto Landsbergio, kuris, mano nuomone, visada ten, kur garbė ir pinigai. Juk šio muziko, dar vadinamo Papūnia ar Dėdule, 1952 m. rudenį, kai dar gyvas tebebuvo pats Josifas Visarionovičius, niekas už rankos nevedė pasiprašyti į komjaunimą. Autobiografijoje savo ranka parašė: „Raudonajai armijai išvadavus Lietuvą, motiną ir mane“.Toks buvęs draugiškas tai armijai ir naujai valdžiai, V.Landbergis prieš ją nesumurmėjo nei tada, kai pats studentams dėstė marksizmą-leninizmą, nei kai jam ana valdžia suteikė „Nusipelniusio meno veikėjo vardą“ ar kai jį pavadino...profesoriumi.

Ta pati armija dabar jau okupantė, ir jau šimtus, jei ne tūkstančius kartų, tai žodžiu ir raštu pakartota. Bet štai anais okupacijos laikais gautas profesoriaus vardas jo pečių visai neslegia.... Nors rusai puola ir puola...

Tai tūkstančius kartų ne tik pats tautiečiams kartoja, bet ir savo auklėtinę Dalią Grybauskaitę, dabar jau nuo scenos nuėjusią prezidentę, buvo išmokęs papūgauti. Jam ši buvusi paklusnioji buvo pati mieliausia prezidentė, nes prie jos jis pats galėjo drąsiau jaustis faktiniu Lietuvos valdovu. Nesvarbu, kad ta Lietuvos dalia buvusi Vilniaus aukštosios partinės mokyklos docentė, dėsčiusi rusų kalba ir taip vertusi kalbėti klausytojus, kad ilgai užsibuvusi Mykolo Burokevičiaus kompartijoje ant platformos... Ji vis tiek geresnė už buvusį tos pačios partinės mokyklos klausytoją Gediminą Kirkilą, nebuvusį M.Burokevičiaus partijoje, bet ėjusį su Algirdu Brazausku. Pastarasis gi buvo V.Landsbergiui konkurentas, nes žmonių buvo labiau mylimas.

Dabar V.Landsbergis vis šmėžuoja įvairiose televizijose. Jeigu ne prieš Astravo atominę elektrinę, tai prieš A.Lukašenką. Tačiau kažin kaip būtų buvę, jeigu Lietuvos žmonės V.Landsbergį būtų išrinkę savo prezidentu. Kažin kaip jį po dviejų kadencijų būtų pavykę iškrapštyti iš prezidentūros...

O prezidento titulo jis taip geidė, taip geidė. Bet net Konstitucinis Teismas, kuris landsberginiams toks palankus, niekaip nerado dingsties šį poną paskelbti prezidentu. Tik jam pataikaudamas, Landsbergį prezidentu pavadino Gitanas Nausėda. Vadinasi, ir prie jo V.Landsbergis eis faktinio valstybės valdovo pareigas. O kaip kitaip - juk jis kaip kokiam sultonate anūkui Gabrieliui perdavė ne dvarą, ne sostą, bet visą partiją. Nors dabar jau aišku, kad tas jo anūkas nelabai vykęs ir kam tikęs.

Tris dešimtmečius Seime sėdintis liberalas Kęstutis Glaveckas į politiką atėjo kaip Lietuvos komunistų partijos centro komiteto sekretorius. Apie Landsbergių ir kitų konservatorių kojas liežuviu besivyniojanti aktorė Nijolė Oželytė politikuoti pradėjo būdama Lietuvos kompartijos centro komiteto narė ir garbindama Leniną. Ilgo nenuvaldomo liežuvio rašeiva Rimvydas Valatka į Aukščiausiąją Tarybą, kur tapo signataru, atėjo kaip komunistas. Dabar jis už dešinį plepį dešinesnis kairesniųjų puolikas. Laima Liucija Andrikienė, irgi signatarė, buvo ir dabar vėl yra konservatorė, bet dar pabuvo dviejose kitose partijose. Dar ir į KGB sąrašus buvus įrašyta „Marijos“ vardu. Buvo Lietuvos Seime, buvo Europos Parlamente, dabar vėl į Seimą peršasi.

Kokia stora būtų knyga, jeigu kas į ją surašytų visus per 30 metų Lietuvoje pasireiškusius daugkartinius karjeristus...

Vito Tomkaus suredaguotos konservatorių mintys:

„Nieko neraukiate politikoje: prie ko čia 800 Lietuvos biznierių, turinčių verslą Baltarusijoje, ir politika už laisvę ir demokratiją? Verčiau paaiškinkit, iš kur pas mūsų verslininkus kapitalas, jei mūsų konservatorių partija padarė viską, kad jie jo neturėtų: su Grybauskaite ir Vasiliausku „prichvatizavom“ jų milijonus, kartu su „Snoro“ ir Ūkio bankais - kažkaip išsikapstė, apmokestinom palūkanas ir dividendus - kažkaip išsisuko, užsiundėme STT ir  FNTT agentus - kažkaip dar spurda. Net kai sugalvojome karantiną ir izoliavome juos namie, kažkaip įsigudrino dirbti per atstumą... KAIP? Kaip pas juos vėl atsiranda pinigai? Vagia!!! O žinot iš ko? Ogi iš mūsų!! (Ne, bl...t, ne iš jūsų - mūsų!!!) Nes mes,  konservatoriai, vėl laimėsim rinkimus ir visi jūsų pinigai savaime taps mūsų. Mums jų verkiant reikia: reik remontuot „Independencą“, ofšorų direktoriams ir Monikai iš LRT algas sumokėti, be to, Austėja plečiasi... Neužmiršom ir Jūsų, Mieli Rinkėjai: užsakėm 666 666 666 t kaukių!“

Vito Tomkaus rac. pasiūlymas:

Kad baltarusiai ir lietuviai būtų laimingi ir patenkinti reikia kuo skubiau susikeisti „tėtušiais“: Baltarusija gautų taip trokštamą „Made in USA“ demokratiją su jos amžinu prižiūrėtoju Landsbergiu, o Lietuva - gaspadorių Lukošių, kuris savo diktatoriškais metodais gal bent Valstybės likučius mūsų ainiams išsaugotų.

Šaltinis respublika.lt © Photo: Eltos nuotr. / Fotomontažas paranormal.lt

Turite savo nuomone, komentarą pasidalinkite su mumis. Norėdami parašyti straipsnį, prisijunkite, rašykite bloge / kategorija skaitytojo nuomone.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 20:37 Weird Omens Of Death
In this latest story, world-famous psychic researcher Tom Slemen explores weird omens of death… In the murky world of superstition there are many alleged omens of death. Just setting eyes on a passing ambulance for example, will sometimes spur some people to say, “Touch my eyes and touch my toes an...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 20:37 Declassified FBI document says Nikola Tesla was an alien from Venus
According to information from the FBI documents – Nikola Tesla was an alien. There is a very mysterious document in the archives of the FBI’s official website, which contains a very unusual statement regarding Nikola Tesla....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 20:22 Secrets And Legends Of The Hollow Earth

Many readers of the paranormal and the unexplained are familiar with the theory that the Earth is hollow. The idea is based on the ancient legends of many cultures that say there are races of people – entire civilizations – that thrive in subterranean cities.

...

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 22:22 Sausainiai su sėklomis iš kiaušinių baltymų
Tikriausiai ne kartą teko susidurti, kad daugybėje receptų gaminant prireikia tik kiaušinių baltymų arba tik kiaušinių trynių. Aišku geriausias sprendimas, jei abi šios dalys galų galiausia atsiduria tame pačiame patiekale ir būna sunaudojamos, tačiau puikiai žinome, kad taip nutinka tikrai ne visad...

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 20:43 Australian State Law Gives Officials Authority To Forcibly Remove Underwear to Administer Vaccine
The state of Western Australia has legislated to allow police officers to restrain individuals and, if deemed necessary, forcibly remove their underwear in order to administer a vaccine.

Skaityti daugiau