Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2020 » Rugsėjo » 17

Skaitytojo laiškas: Žmonės, mieli, kaip jūs greitai viską pamirštat

Žmonės, Mieli, Kaip Jūs Greitai Viską Pamirštat

Žiūriu, klausausi ir negaliu patikėti, ar aš Lietuvoje gyvenu, ar atskridau į kitą planetą?

Paskutiniai apklausos tyrimai parodė, kad už konservatorių partiją balsuotų 32 proc. žmonių, tiesiog pasaka. Lietuvos žmonės yra trumpos atminties, neprisimena, kai prieš 10 metų valdžioje buvo konservatoriai ir liberalai, iš jų atėmė dalį pensijos, išmokų ir panašiai, o valstybės vardu skolinosi milijonus. Kur nuėjo tie pinigai, niekam neįdomu, o gal aš tiesiog nežinau?

Dabar gi krizė baisesnė, skolinasi valstybė vėl pinigus, bet neatiminėja, net prezidento valia daugiavaikės šeimos gavo po 200 Eur, tai konservatoriams ir liberalams negerai, jie aiškina neva tai rinkėjų papirkinėjimas. Akivaizdu, kad šios partijos yra šalies vidaus priešai, jie nenori, kad žmonės sočiau ir šiek tiek geriau gyventų.

Tad, gerieji Lietuvos žmonės, galvokite, už ką balsuoti. Ar norite sugrįžti į 2008-2010 metus, ar eiti toliau į 2030 m.? Koronovirusas baigsis, jis ne amžinas, gerai pagalvokite.

O dar „konservai" su liberalais labai šūkauja dėl rinkimų Baltarusijoje. Ten gatvėse protestuoja 100-200 tūkstančių žmonių, daugiausia jaunimas. Aiškinama, kad prezidento rinkimus laimėjo Sviatlana Cichanouskaja, bet rinkimuose galėjo dalyvauti 7 milijonai žmonių. Tai paaiškinkite santykį tarp 200 tūkst. gatvėse ir 7 milijonų? O iš viso priskaičiuota, kad Baltarusijoje gyvena per 9 milijonus žmonių. Tai kur visi kiti?

Ir pabaigoje dar apie vieną mūsų valdžios „arkliuką" - koronavirusą. Valdžia kalba, kad reikia sutrumpinti laiką kavinėse, naktiniuose klubuose, bet niekas nekalba apie prieš porą savaičių vykusį rankų susikabinimą iki Baltarusijos. Ką, ten virusas sklisti negalėjo? O gal „teisingų" pažiūrų Tapino renginiai virusui atsparūs? Nemanau, tiesiog mūsų Lietuvėlėje per daug neliečiamųjų.

Rašo: Leonardas R., Kaunas

Šaltinis respublika.lt © Dmitrijus Radlinskas nuotr.

Turite savo nuomone, komentarą pasidalinkite su mumis. Norėdami parašyti straipsnį, prisijunkite, rašykite bloge / kategorija skaitytojo nuomone.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.10.2020 laikas 13:32 Obama Mocks Trump for Believing ‘Secret Cabals Run the World’; POTUS Hits Back
President Trump slammed Barack Obama Wednesday after the former POTUS mocked Trump for claiming that secret cabals run the world.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 13:32 Prince Andrew Watched and ‘Laughed’ as Child Forced To Strip on Pedo Island, Victim Claims
Prince Andrew “watched and laughed” while a little girl was forced to strip by pedophile billionaire Jeffrey Epstein, according to new allegations.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 13:32 Lietiniai su varške be miltų, jie tiesiog tirpsta burnoje
Itin gardūs bei švelnūs lietiniai su varške gaminami labai greitai ir lengvai. Šie lietiniai jau spėjo tapti mano mėgstamiausiais – būtinai ruošiu visoms šventėms, svečiams – jie lieka sužavėti! Blyneliai tirpsta burnoje dėka to, kad gaminami su krakmolu ir pienu....

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 13:22 ‘America or Trump, You Can’t Love Both’ Says Alyssa Milano
Alyssa Milano has declared that Americans have to choose between “America or Trump” because the country “can’t love both.”

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 13:22 Hunter Biden’s ‘Laptop From Hell’ Linked To FBI Money Laundering Investigation
Hunter Biden’s ‘laptop from hell’ is linked to an FBI money laundering investigation that started in late 2019, multiple federal officials have confirmed.

Skaityti daugiau