Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Medical Health » 2020 » Spalio » 17

Drug repurposing: Researchers find existing medications may fight coronavirus infection

Drug repurposing: Researchers find existing medications may fight coro

University of New Mexico researchers who combed through a "library" of previously approved drugs believe they have identified a medication with the potential to help speed a patient's recovery from SARS-CoV-2 infection.

"The gist of it is we think we found a drug that is on par with remdesivir and is much cheaper," said Tudor Oprea, MD, Ph.D., professor of Medicine and Pharmaceutical Sciences and chief of the UNM Division of Translational Informatics. Remdesivir is a relatively new antiviral medication that has been shown to shorten hospital stays for those recovering from the novel coronavirus.

In a paper published this week in ACS Pharmacology & Translational Science, Oprea and his colleagues, in partnership with a team at the University of Tennessee Health Science Center led by professor Colleen Jonsson, Ph.D., reported that an older antimalarial drug called amodiaquine was effective in eradicating the virus in test tube experiments.

Tudor Oprea, MD, Ph.D.It was one of three promising candidates identified in a process that entailed studying the molecular characteristics of about 4,000 drugs approved for human use by the Food and Drug Administration and other agencies. The researchers hoped to find drugs that would target known vulnerabilities in the virus.

The other two drugs—an anti-psychotic called zuclophentixol and a blood pressure medication called nebivolol also cleared the virus in the experiments, said Oprea, who served as the corresponding author on the new paper. The researchers think any of these three drugs could be combined with remdesivir or a related antiviral drug called favipiravir to mount a more potent attack on the virus.

Combining two drugs could mean that lower doses of each could be administered, lessening the likelihood of adverse reactions, he said.s Administering two drugs also makes it less likely that the virus would develop a mutation rendering it immune from the treatment.

"Think of it as a whack-a-mole game," Oprea said. "Instead of having one hammer, you have two hammers, which is more effective. We're trying to give the scientific community two hammers instead of one."

Many compounds that show antiviral activity in a laboratory setting don't have the same effect in living organisms, Oprea notes, so the next step is to mount clinical trials to see whether the medications work in COVID-positive patients.

The UNM drug screening process started with Oprea and his colleague Larry Sklar, Ph.D., Distinguished Professor in the Department of Pathology. They used computational methods to identify candidate drugs by gauging their similarity to hydroxychloroquine, a since-discredited antimalarial medication that had been widely touted as a COVID-19 treatment. Because of molecular variations in some of the drugs, more than 6,000 combinations were assessed.

Likely candidates were forwarded to Steven Bradfute, Ph.D., assistant professor in the Center for Global Health, who tested the compounds against samples of the virus in his Biosafety Level-3 laboratory. Later, the experiments were repeated by the University of Tennessee scientists to provide independent confirmation of the findings—and they used an additional test that reveals the drugs' potency against the virus, Oprea said.

Amodiaquine, first made in 1948, is on the World Health Organization's List of Essential Medicines. It has a good safety profile and is widely used in Africa to treat malaria. Zuclophentixol has been used to treat schizophrenia since the 1970s, while nebivolol has been used for hypertension since the late 1990s.

by University of New Mexico

Image of the ultrastructural morphology exhibited by the 2019 Novel Coronavirus (2019-nCoV). Credit: CDC

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
17.12.2024 laikas 17:45 Receptai Mieliniai blynai: lengvas ir skanus receptas jūsų pusryčiams
Mieliniai blynai – tai ne tik gardus patiekalas, bet ir puikus būdas prasidėti dienai. Šis receptas yra paprastas, greitas ir reikalauja ingredientų, kuriuos tikriausiai jau turite savo virtuvėje. Pasigaminkite šiuos blynus ir mėg...

Skaityti daugiau

16.12.2024 laikas 12:58 Receptai Purūs varškės blynai: greitas ir skanus receptas

Varškės blynai – tai ne tik skanus, bet ir maistingas pasirinkimas pusryčiams ar užkandžiams. Jų purumas ir lengvas paruošimas daro juos puikiu pasirinkimu visiems, ieškantiems greito ir skanaus sprendimo. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

16.12.2024 laikas 10:05 Receptai Skanūs virtinukai su bulvėmis ir šonine – paprastas receptas
Virtinukai su bulvėmis ir šonine – tai tradicinis patiekalas, mėgstamas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Šis receptas suteikia galimybę sukurti skanų ir sotų patiekalą, kurį lengva paruošti tiek kasdieniam, tiek šventiniam ...

Skaityti daugiau

18.12.2024 laikas 09:52 Rauginti kopūstai: nauda, vartojimo rekomendacijos ir atsargumo priemonės
Rauginti kopūstai – tai ne tik tradicinis patiekalas, bet ir vertingas maisto produktas, siejamas su daugybe sveikatos privalumų. Juose gausu probiotikų, vitaminų ir mineralų, kurie padeda stiprinti imunitetą ir gerina virškinimą. Tačiau, kaip ir bet...

Skaityti daugiau

17.12.2024 laikas 17:54 Peilių tikrinimo sezonas? Vokietijos policija kalėdinėje mugėje iš pagyvenusios moters konfiskavo kišeninį peiliuką

Vokietijoje kalėdinės mugės, kadaise laikytos saugiomis šventinėmis vietomis, dabar susiduria su vis didesniu saugumo iššūkiu. Dėl didėjančio nusikalstamumo, dažnai siejamo su masine imigracija, policija yra priversta imtis griežtų priemonių, įska...

Skaityti daugiau

17.12.2024 laikas 16:08 Atpalaiduojantis Jūros Bangų Garsas Miegui, Meditacijai, Poilsiui
Atpalaiduojantis Jūros Bangų Garsas Miegui, Meditacijai, Poilsiui. Nuostabus Debesų Grožis. Girdimas Paplūdimio Akmenukų Garsai, Kai Bangos Paliečia Juos! Gražūs Akmenuoto paplūdimio Vaizdai.

Skaityti daugiau

17.12.2024 laikas 12:26 Balinis ajeras: turtinga istorija ir gydomosios savybės
Balinis ajeras, dar žinomas kaip Acorus calamus, yra ne tik gražus augalas, bet ir turtingas sveikatos naudingų savybių šaltinis. Jo istorija siekia šimtmečius, o įvairūs kultūriniai kontekstai atskleidžia, kaip šis augalas buvo vertinamas tiek medic...

Skaityti daugiau

17.12.2024 laikas 10:41 Sūnus nori būsto: kaip teisingai reaguoti tėvams?
Šeimos santykiai gali tapti sudėtingi, kai vaikai pasiekia suaugusiųjų amžių. Auginant Karolį, stengėmės suteikti jam viską, ko tik galėjome, tačiau kai jis pareiškė norą gyventi atskirai, pasirodė, kad tai reiškia ne tik savarankiškumą, bet ir didel...

Skaityti daugiau