Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Receptai | Patiekalai » 2021 » Kovo » 23

Keptuvėje kepta anties krūtinėlė su mandarinų padažu

Keptuvėje kepta anties krūtinėlė su mandarinų padažu

Anties krūtinėlių paruošimo variantų internete galima rasti tikrai ne vieną ir atrasti labai gerą tikrai sunku. Tačiau su šiuo tikrai "neprašausite" pro šalį. Tai toks patiekalas, kai suvalgius, net palieka gaila, kad nebėra dar... Ir jau galvoji kaip gaminsi lygiai taip pat dar kartą artimiausiu metu.

Ingredientai

  • šviežia ančiukų filė su oda: 570 gramų (naudoju "Lapino puota" produkciją)
  • druska
  • malti juodieji pipirai
  • mandarinai: 5
  • baltojo vyno actas: 1 valgomojo šaukšto
  • medus: 3 valgomųjų šaukštų
  • cinamonas: 1 lazdelės.

Recepto paruošimas

1. Pirmiausia antienos krūtinėles nusausiname popieriniu rankšluosčiu ir įstrižais rėžiais įpjauname antienos odelę.

2. Tada iš abiejų pusių pagardiname druska, maltais juodaisiais pipirais ir paliekame keletą valandų pastovėti kambario temperatūroje.

3. Mandarinų padažas: Imame 4 mandarinus ir iš jų išspaudžiame sultis, perkošiame per sietelį ir supilame į prikaistuvį. Supilame balto vyno actą, sudedame medų, cinamono lazdelę ir vieną mandariną išskirstytą skiltelėmis. Ant labai silpnos kaitros verdame tol, kol padažo sumažės perpus ir jis sutirštės.

4. Tuomet anties krūtinėlę žemyn odele dedame į šaltą keptuvę ir ant silpnos kaitros kepame maždaug 7-8 minutes tol, kol odelė gražiai apskrunda.

5. Po to apverčiame ir dar kepame maždaug 7-8 minutes.

6. Krūtinėles suvyniojame į foliją ir paliekame maždaug 2-3 minutes šiltai pastovėti, šitaip jos išliks sultingos.

7. Patiekiame su pasiruoštu mandarinų padažu ir virtais ryžiais. Skanaus!

Rekomendacija: Daugiau receptų iš antienos rasite: Antienos patiekalai.

Recepto Autorius Oditėlės blogas

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.05.2021 laikas 19:17 Medical Health WATCH: Health Ranger talks with Jeffrey Prather about covid, pine needles, Native American medicine and more
If you are concerned about those who have been “vaccinated” with the Wuhan coronavirus (Covid-19) “shedding” spike proteins onto you through close contact, you will not want to miss the following episode of The Health Ranger Report....

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:08 Medical Health Study finds that consuming more edible mushrooms lowers cancer risk
Many people, especially those following a vegan diet, usually consume edible mushrooms to fulfill their bodies’ protein needs. However, a study from March 2021 found another benefit of including mushrooms in the daily diet. A team of scientists discovered that consuming more mushrooms is associated ...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:00 Medical Health Philippine doctor defends use of ivermectin, says clinical studies show it is 89% effective against the coronavirus

A doctor from the Philippines is defending the use of ivermectin for preventing and treating Wuhan coronavirus (COVID-19) infection despite attempts by the country’s regulatory authorities to restrict its use.

...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 22:42 Kaip kovoti su egzema?

Jau ne pirmą dešimtmetį padedu žmonėms. Pagal išsilavinimą esu gydytojas terapeutas, bet nedirbu jau seniai. Dabar rimtai užsiimu liaudies medicina.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 22:23 Avietės Nuo Moteriškų Ligų
Praėjus metams po antro gimdymo, man buvo diagnozuotas gimdos nusileidimas. Didelių rūpesčių tai kaip ir nekėlė, bet prieš menstruacijas labai traukė pilvą, ir pačios mėnesinės kėlė nemažai rūpesčių. Gana stipriai kraujuodavo, savijauta buvo nekokia - tempiantys skausmai pilvo apačioje, silpnumas, g...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 19:19 Apie ligas, kurios panašios į alergiją
Ašarojimas, dažnas čiaudulys, užsikimšusi nosis, kosulys, gausūs odos išbėrimai... Jei pasiskųsite tokiais simptomais, dažnas pasakys, jog tai - alergija. Ir neretai bus teisus.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 17:41 Apie pavasarinę alergiją

Jei pavasaris šiltas, medžiai pradeda žydėti net keliomis savaitėmis anksčiau ir pradeda alerginių ligų sezoną. Sergančiųjų sezoninėmis alerginėmis ligomis savijautą dar labiau pablogina sausas, saulėtas ir vėjuotas pavasaris.

...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 16:42 Svečiai Iš Siuanjuanio Žvaigždyno
Į versijas apie senųjų žemės gyventojų žinių kilmę galima žiūrėti įvairiai. Paprasčiausiai ironiškai ar skeptiškai. Tačiau ar dėl to pasaulis tampa labiau suprantamas? O gal verta dar kartą susimąstyti apie mitus, kurie pateikia informaciją iš amžių glūdumos?...

Skaityti daugiau