Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Skaitytojo Naujiena » 2019 » Vasario » 23

Mano kelionė laiku numatyti ateitį

Parašysiu apie savo keliavimą laiku (pasistengsiu viską kuo detaliau paaiškinti). Vieną kartą važiuojant su autobusu iš ekskursijos  su draugu labai įsiplepėjom. Ir aš jam leptelėjau, kad labai paprastai galiu pamatyti ateitį (dabar jau nebe, nes kurį laiką to nebedarau), tai aš jam parodžiau, išmokiau ir tas jam pasitvirtino.

kelionė laiku, keliautojas, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos

Kitą dieną jis ateiną prie manęs ir sako: – Vietoj to, kad pamatyčiau ateitį sustojau laike. – O tai kaip tu įrodysi?- paklausiau norėdamas įrodymų. – Matai kai užmerkiau akis pro balkoną skrido pūkelis, kai atmerkiau akis jis tiesiog kabėjo ore, vėl užmerkiau akis, tas pradėjo vėl oru plaukti. – O kaip tu tai padarei?- paklausiau jo susidomėjęs – Nesakysiu,- atšovė jis man. – Tu neturi kitos išeities kaip man pasakyti, juk aš tau irgi pasakiau kaip matyti ateitį,- atšoviau jam atgal -Na gerai… – numykė jis.

Savaitės bėgyje man niekas nesigaudavo, o jis man kiekvieną dieną pranešdavo kaip laiką sustabdydavo ar pasukdavo priekin, o man kaip nesigauna taip nesigauna (na vieną kartą gavosi, atsukti minute). Po kelių mėnesiu taip ir užsimiršom apie tai.

Taigi dabar nepamenu koks buvo metų laikas, bet jei nemeluoju tai ruduo nes mokykloje buvo paskelbtas karantinas, bet kol buvo karantinas aš vėl pasibandžiau tuos dalykus – nieko, bet viskas man dar buvo prieš akį, mat kai vieną dieną sėdėjau prie kompiuterio ir užmečiau akį į laikrodį jis rodė 17:30 ar maždaug tiek (viską prisimenu miglotai ir ne detalę į detalę).

Žinai toks jausmas būna kai lyg ir pasigeri ar nemiegi ilgai ir būni tarp trankios muzikos ir tavo smegeninę išpurto ir tampi tarsi miegodamas, bet blaiviai mąstydamas? Jei žinai lengvai suprasi jei ne tenkinkis ką suraizgiau bandydamas kuo detaliau aprašyti.

Tą sekundę ar minute man taip buvo, bet dar ir sutriko orientacija, kai tas jausmas dingo vėl žvilgteliu laikrodin 16:45 „ech…“- pagalvojau. Pala, pala 16:45?! O Dieve mano! Negalėjau patikėti savo akimis! Greitai paskambinau draugui ir pranešiau žinią, tas lyg ir nustebęs, lyg ir ne, irgi pasidžiaugė: – Tu atsukai atgal? – Jo,-atsakiau - Aš tai į priekį visą laiką atsuku. Štai tokia mano istorija.

Atsiuntė: Gasparas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau