Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 25

Mano namai kurie mane gąsdina

Papasakosiu, kas vyksta mano namuose. Viskas prasidėjo pakankamai senai, bet susirūpinau tik dabar. Maždaug prieš porą mėnesių įsijungiau kompiuterio kamerą – žinot, šiaip norėjau į save pasižiūrėt. Ir pamačiau, kad tarp manęs ir kompiuterio praslinko kažkoks šešėlis, taip kartojosi kelis kartus.

Žinoma, buvau išsigandusi, bet raminau save galvodama, kad gal kompiuterio kamera genda. Vėliau paskambinau per skype savo draugui ir pamačiau už savęs juodą šešėlį. Vos neapsiverkiau iš baimės. Draugas nesuprato, kas man yra, nes nieko nematė.

Labai dažnai girdžiu, kad nukrenta kažkokie daiktai, čeža maišeliai. Vieną kartą išgirdau, kad vos už kelių metrų nuo manęs kažkas nukrito. Atsisuku – viskas savo vietose. Tai girdėjo ir mano tėvai.

Maždaug prieš savaitę stoviu prie veidrodžio ryte, ir veidrodyje matau savo kambarį, o jame – baltą siluetą, kuris greit pasislėpė už spintos durų. Mačiau jį vos kelias sekundes. Bandžiau kalbėtis su ta būtybe. Prašiau, kad išeitų, klausiau ko ji nori. Dažnai aplanko šaltis. Vieną naktį, prieš kelias dienas, sapnavau kažkokius labai baisius veidus. Pabudau ir vis tiek juos mačiau. Buvau labai išsigandusi, drebėjau. Gal ir skamba juokingai ar netikroviškai, bet man tikrai baisu ir nejauku būti namuose, o ypač vienai.

Atsiuntė: ManNamieNejauku

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar